Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Dobry :)

Czy nasze furki mają w kabinie plus po "alternatorze"?

Jeśli masz na myśli "główny plus" idący z aku (i siłą rzeczy również z altka) to jest nim Terminal30, zasila on np. moduł MCE poprzez T10b/9 i T10b/10 (czarna kostka), czerwone przewody 2,5mm2

W punkcie 500 znajduje się zacisk redukujący grubość przewodu z 16 na 6mm2, a w punkcie 501 jest on z kolei rozdzielony na 4 przewody 6mm2. Oba znajdziesz gdzieś w okolicy kolumny kierowniczej. Przewody mają czerwony kolor izolacji więc nie będziesz miał większych problemów z ich namierzeniem.

A jeśli chodzi Ci o plus informujący o ładowaniu akumulatora (D+/61 przy alternatorze) to stosowny niebieski przewód 0,35mm2 wchodzi do licznika poprzez T32a/14 (zielona kostka).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry :)

Czy nasze furki mają w kabinie plus po "alternatorze"?

Jeśli masz na myśli "główny plus" idący z aku (i siłą rzeczy również z altka) to jest nim Terminal30, zasila on np. moduł MCE poprzez T10b/9 i T10b/10 (czarna kostka), czerwone przewody 2,5mm2

W punkcie 500 znajduje się zacisk redukujący grubość przewodu z 16 na 6mm2, a w punkcie 501 jest on z kolei rozdzielony na 4 przewody 6mm2. Oba znajdziesz gdzieś w okolicy kolumny kierowniczej. Przewody mają czerwony kolor izolacji więc nie będziesz miał większych problemów z ich namierzeniem.

A jeśli chodzi Ci o plus informujący o ładowaniu akumulatora (D+/61 przy alternatorze) to stosowny niebieski przewód 0,35mm2 wchodzi do licznika poprzez T32a/14 (zielona kostka).

O to chodziło :)

Dzięki za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kto z forum handluje mapami do rnse ?

H4mm3R Edytowane przez morsik26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Pany kolega chce kolorowy fis ma narazie zwykły co potrzebuje zrobić?

Wymiana całych bebech czy można sam wyświetlacz??

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Pany kolega chce kolorowy fis ma narazie zwykły co potrzebuje zrobić?

Wymiana całych bebech czy można sam wyświetlacz??

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Był gdzieś temat które z którymi są zamienne i w których rocznikach to nie ruszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanko mam.... czy jest bezpiecznik od lampek podswietlenia nog???

Ogolnie mam pakiet swiatło i lampki w drzwiach swieca, a znikło podswietlenie przestrzeni nog tak samo przod jak i tył... :/

Ktos cos???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest, mała 5ka, 2 rząd, 3 kolumna, jak mnie pamięć nie myli

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bezpiecznik nr2.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Siema mordeczki. Poniedziałek rano, otwieram auto i :suicide_anim:

6EvOMYi.jpg

RNS 510 znalazł nowego właściciela.....Załamka, trzy miesiące i włam, no ale jak to likwidator szkód powiedział, że drastycznie wzrosła kradzież aut, nawigacji etc....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pierd... nie mam pytań :kwasny: Współczuje Grzesiek... Takiego to tylko złapać za łeb i o ścianę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, choć akurat dobrze się stało - paradoks. Zastanawiałem się nad sprzedażą, a teraz nie mam wątpliwości. Tym bardziej, że z kasą z AC i ze sprzedaży, na aucie po 3 miesiącach jeżdzenia, wydatków typu rozrząd, olej etc zarobię 2 tysiące..... :wink: To lepiej się nie mogło stać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel w ciągu miesiąca dwa razy się lamp pozbył... niedziela rano i taki suprajs... bez auta na 2 tyg bo ubezpieczalnia nie przewiduje auta zastępczego w takiej sytuacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:exclamation::exclamation::exclamation::exclamation::exclamation::exclamation::exclamation::exclamation::exclamation: Sebastian(MAGIC87) nie chcialem tego robic ale nie daljesz mi wyboru...lecisz w chu...od samego poczatku kiedy dogadalismy sie o ten nieszczesny zderzak, najpierw musialem sie prosic ponad miesiac zebys mi przelew zrobil za niego a teraz nawet nie raczysz odpowiadac na moje wiadomosci, masz mnie gleboko w d*pie wiec spoko, ja sie juz nie wzbogace o te 150 zl czy ile tam dokaldnie ci opuscilem na zderzaku ale niech chociaz forum zobaczy jakim typem czlowieka jestes, znamy sie dosc dlugo i nie spodziewalem sie po tobie czegos takiego, naprawde. Na poczatku nie byles zadowolony z dolnej czesci zderzaka ale po co odrazu dawales to do lakiernika skoro ci sie nie podobal? trzeba bylo odeslac lub zostawic a ja bym to sobie sam odebral.

obiecales zrobic cos dla mnie po kosztach a ja ci powiedzialem ze nie chce po kosztach tylko zebys opuscil jeszcze ta roznice ktora ja tobie dalem na zderzak, stratny bys nie byl napewno ale widac pazernosc nie zna granic, to ze zarabiam w funtach nie znaczy ze dam sie wych....

prosze sie ciebie o odpowiedz non stop wiec juz sie poddalem i poprostu pojde do kogos innego a ty ciesz sie z tego co kupiles ode mnie.

twoje slowo jest nic nie warte wiec odradzam wszystkim forumowicza jakiekolwiek interesy z toba, naprawde zawiodlem sie a ty przez glupie 150 zl straciles kolege choc nie wiem czy mnie wogole za takiego uwazales.... :thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown:

Edytowane przez andr3i
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...