Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Bede robił program na 200+ i mam pytanie bo jak narazie pisałem z jednym gosciem co zajmuje sie tym i powiedział ze na seryjnych korbach nie zrobi mi odciecia....

W zwiazku z tym mam pytanie czy robi mnie w #uja czy rzeczywiscie bezpieczniej dla silnika turbo??? Moja ex R5 seryjnie miała odciecie i wiele N/A to posiada, ale jak jest z turbo pytam sie was...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie


powiedział ze na seryjnych korbach nie zrobi mi odciecia....

Co maja korby do odcięcia obrotów? Pewnie ma takiego gotowca i gada tak żeby nie stroić tylko wgrać. Ja w 1.8T miałem 195ps i odcięcie było nie ruszane. Dopiero w 1.9tdi rwałem limitery ale to z innych względów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema ryjce. Handluje ktoś z forumowiczów gratami do audi? Przymierzam się do kompletowania s-line do swojej karocy. przeglądałem allegro i jest tego trochę, ale pomyślałem, że może ktoś z forum jest w stanie ogarnąć takie rzeczy. Będę potrzebował wszystkiego jeśli chodzi o zewnętrzny i prawie wszystkiego jeśli chodzi o środek. Chciałem też fotele wymienić, bo mam takie zwykłe skóry. Jak ktoś coś, to proszę PW :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zderzak przedni 1200zł i w góre nie mowiac o reszcie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema ryjce. Handluje ktoś z forumowiczów gratami do audi? Przymierzam się do kompletowania s-line do swojej karocy. przeglądałem allegro i jest tego trochę, ale pomyślałem, że może ktoś z forum jest w stanie ogarnąć takie rzeczy. Będę potrzebował wszystkiego jeśli chodzi o zewnętrzny i prawie wszystkiego jeśli chodzi o środek. Chciałem też fotele wymienić, bo mam takie zwykłe skóry. Jak ktoś coś, to proszę PW :wink:

Choroba postępuje :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zderzak przedni 1200zł i w góre nie mowiac o reszcie :D

Jeśli mowa o aucie Grześka to on ma C6 a nie B6 i swap na sline może wyjść ciut drożej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zderzak przedni 1200zł i w góre nie mowiac o reszcie :D

Jeśli mowa o aucie Grześka to on ma C6 a nie B6 i swap na sline może wyjść ciut drożej

ale w c6 odchodzą listwy drzwiowe w c6 są 3 rzeczy do zmiany : lotka , tylny dyfuzor , i przedni zderzak co nie zmienia faktu ze koszt około 3 tys zł .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zderzak przedni 1200zł i w góre nie mowiac o reszcie :D

koledze chodziło, że ma podać cenę +-1k a nie, że wyjdzie 1k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema ryjce. Handluje ktoś z forumowiczów gratami do audi? Przymierzam się do kompletowania s-line do swojej karocy. przeglądałem allegro i jest tego trochę, ale pomyślałem, że może ktoś z forum jest w stanie ogarnąć takie rzeczy. Będę potrzebował wszystkiego jeśli chodzi o zewnętrzny i prawie wszystkiego jeśli chodzi o środek. Chciałem też fotele wymienić, bo mam takie zwykłe skóry. Jak ktoś coś, to proszę PW :wink:

Choroba postępuje :grin:

Nie naśmiewaj się.....Walczyłem, jak lew walczyłem, ale padłem................jak mucha padłem :grin:

Serie nie są dla mnie :wink:

Co do kosztów zew. eslajna, to +- 2500 bez malowania. Tak, jak Bartek wyżej pisał. Zderzaki i lotka. Dojdzie jeszcze grill, halogeny + kratki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema.

Obecnie w aucie mam sprężarkę klimy o oznaczeniu 1K0 820 859F i często po dłuższej jeździe nadmuchy świrują. Robiłem nastawy, wszystko ok. Winę zrzucam na sprężarkę, bo jest od innego auta. Napisałem do serwisu i odpisali mi, że do mojego auta ma być zamontowana sprężarka klimy o numerze: 8E0260805BJ (cena bez zniżek zabija: 3222zł). Czy tę sprężarkę, 8E0260805BJ można montować wymiennie z jakimiś innymi numerami? Jeśli tak, to z jakimi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I listwy na drzwi z allroad`a w kolor.

u mnie to odpada, nie lubię dodatków nieseryjnych. Choć wygląda to całkiem spoko, nie powiem :) Zastanawiam się nad zawiechą. Nie chcę gwintu, teraz mam 1ba. Moze amorki zostawić i jakieś sprężyny kupić? A jakie by było najlepiej, eibachy, HRy, apexy......???? Może ktoś ma fotki, jak siedzi na eibachcach. Zależy mi, aby było możliwie równo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywala jakieś błędy?

Nic nie wywala, zero błędów. Podpinam VCDS Lite. Kabel od Viakena za 79zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema elita. Widziałem dzisiaj na Allegro listwy drzwiowe i lotkę na klapę z rs4 wykonane z pianki pur. Tak pisało. Co to za wynalazek zaś? Komplet był za 400 zł. Porównując do ceny ori gratów to dużo taniej.

Czy to nie pognie się przy pierwszym obiciu drzwi? Ciekawe.

miałem i nie chcę za darmo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem i nie chcę za darmo

Coś więcej na temat?

Zamontowane w lipcu po 2 miesiącach pofałdowane jak siusiak w stanie spoczynku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...