Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, kamil-vag napisał:

Coś koło 800 zł za kpl wychodzi

Ja jedna znalazłem za 200€ :mellow: gdzie tego szukasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

2 godziny temu, kamil-vag napisał:

Coś koło 800 zł za kpl wychodzi

coś bardziej koło 1000 ze zniżkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, kamil-vag napisał:

Coś koło 800 zł za kpl wychodzi

 

20 godzin temu, 3r4 napisał:

coś bardziej koło 1000 ze zniżkami

Któryś z Was byłby w stanie mi to ogarnąć? Tych numerów co potrzebuje nigdzie znaleźć nie potrafię poza eBay :kwasny: z czego na eBay jest tylko jedna, lewą chyba, bo prawa z B7 (z wtyczką).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kamil-vag napisał:

Jakie Ty te poduchy potrzebujesz? Podaj nr, ewentualnie jakie auto, rok i silnik

O ile sie nie mylę to znalazłem numery lewej 8E0199379AF i prawej 8E0199379AG oraz poduszka skrzyni 8E0399105HR do tego ta guma na przednim pasie 8E0199339

 

Do B6 2002r. 3.0 ASN Quattro

 

Odpowiedź ASO z allegro :

8E0199379AF 789 zł

8E0199379AG 789 zł

8E0399105HR 581 zł

Edytowane przez Langista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście masakra z tymi poduchami do V-ki jest... chyba byłbym skłonny jakieś zamienniki spróbować, poczytać, może któryś daje radę...

Kieydś mój dobry kolega wrzucił Meyle do 2.4 i było OK. Więc może PB nie jest wrażliwe na poduchy jak TDI...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też zwątpiłem, nie właduje ponad 2000 zł za 3 poduchy, ceny wywindowali tak, że raczej nikt już tego nie kupi. Wandej poleca Lemfördera to zaufam mu i jestem ciekaw jak długo i w jaki sposób utrzymają ten motor :lol:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WWW.OTOMOTO.PL

Nie Uszkodzony Audi A4 - Pierwszy właściciel, Srebrny, Metalik, Nie Perłowy, Benzyna+LPG, 190 KM, 1...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wkładał ktoś do lamp bixenon soczewki Evox-R 2.0 z aliexpress, gra warta świeczki? Czy może lepiej inne soczewki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MaTeo85 ma takie bixy

Ja osobiście miałem je w rękach i robiłem rzuty na ścianę, zdecydowanie mocniejsze światło było niż z biledow Koito 3a

Można też b8 fl wrzucić, też dają radę i są lepsze na pewno od fabrycznych. 

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównując światło jakie dają Evox, Koito 3a, te z b8 i Intemo, inwazyjność montażu i koszty, które wypadają najkorzystniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B8 Fl, najmniej rzeźby... 

Evoxy idealna linia odcięcia... Ale więcej trzeba podcinać w lampie

Jakbym miał wybierać to spośród tych dwóch...

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampę trzeba rozklejać czy da się od "tyłu" przez dekielek Evoxy upchać? A poza linią odcięcia różnic brak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W bixach masz ten komfort, że od tyłu zrobisz wszystko, @MaTeo85 ma jak coś fajne adaptery do evoxa...

Może ktoś się jeszcze wypowie, ale dla mnie b8 fl lepsze są dla osób jeżdżących poza miastem itd, autostrada... Mają lepsze rozproszenie światła, lepiej doświetlają znaki... 

Natomiast evoxy piękna linia odcięcia, ale masz stałe przejście cien/światło. 

Jednym słowem zależy kto co lubi... 

Są zwolennicy idealnych kresek i sa tacy co nie muszą ich mieć... 

Sam mam ochotę zrobić sobie kpl na evoxach, ale mało czasu ostatnio... Na razie śmigam na b8 fl i jestem zadowolony... 

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro o mnie Kamil wspomniał, to jeszcze nie miałem czasu zamontować moich Evox'ów na aucie więc mogę tylko powiedzieć tyle co widziałem na fotach od @kamil-vag. Gdyby coś mam w dziale sprzedaży adaptery do Evox'ów z tym że do grudnia nie ma mnie w domu i nie mam jak wysłać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informacje, a jak z szerokością świecenia obu tych soczewek? B8 świeci szerzej, skoro bardziej rozprasza światło, a evoxy wąski skupiony strumień bokami mało? Zasięg obu porównywalny?

Edytowane przez tass
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem evoxy miałem w rękach, zasilacz i się bawiłem po ścianie... B8 FL mam na aucie... Nie mogę jednoznacznie powiedzieć co i jak, ale wydaje mi się, że evoxy są też dobre... 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz dzięki, chyba zaryzykuję i porzeźbię te evoxy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś widziałem na filmie porównanie evoxów do bosch al i pod względem szerokości świecenia evoxy lepiej się spisywały. Co prawda można do bosch al również gładkie soczewki wrzucić i wiązka światła będzie równie ostra jak w evoxach,tylko nie każdy odbiera dobrze ostre odcięcie gdy jedzie się w ciemnościach. Trzeba sprawdzić co jest lepsze dla wzroku danej osoby,mi osobiście gorzej jechało się na ostrym odcięciu i braku dodatkowego minimalnego wrzutu światła ponad odcinkę.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wiecie, ale uzupełniono głosowania na zdjęcia do kalendarza od lutego, także warto przejrzeć i oddać głosy:

https://a4-klub.pl/forum/120-kalendarz-audi-a4-klub-polska/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...