Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

10% zniżki tylko na magiel z motorpol a na jakieś  śruby to już dają 36 % :grin: kod z tamtego roku w sumie 

Edytowane przez marky2552

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
6 minut temu, marky2552 napisał:

10% zniżki tylko na magiel z motorpol a na jakieś  śruby to już dają 36 % :grin: kod z tamtego roku w sumie 

Zauważyłem że motorpol ma zazwyczaj większe ceny niż benepol.

Ja magiel brałem przez kolegę z forum co pracował w aso. Niestety zmienił barwy i przeniósł się na inną markę z tego co wiem. No i cena była mniejsza bo to już ponad rok temu czy jakoś tak było.

Opublikowano

Hm... czasem używki servotronika wypychaja za ponad 1k to jakby nowke udało się kupić za 2k z hakiem to jest to do rozważenia.

Opublikowano

W ASO i tak już nie ma, w tamtym roku pytałem to jak pisaliście wyżej, 6k w Audi i 3,5k w Skodzie/Seacie. W każdym przypadku niedostępny w Europie.

Opublikowano

Macie jakiegoś sprawdzonego producenta zamiennka czujnika cofania ?  :think2:

Opublikowano

panowie potrzebuję numerek tego przewodziku pozycja 43 w etce taka rurka plastikowa bo etka podaje tylko "skrócić do 660MM " lub ewentualnie czym to można zastąpić bo moja się spiekła dziwnie i nie przepuszczało podciśnienia 

249131250.png

 

 

tutaj zdjęcie tego przewodziku rureczki  ta druga część to złamała się :D :

 

 

 

20210127_221656.jpg

Opublikowano

daj zwykły gumowy, to tylko podcisnienie

Opublikowano

a co za rozmiary kupić bo jedni piszą 3.2 drudzy 4mm bo jak wymieniać to wszyskie wymienie bo te moje się od patrzenia rozlatują powoli

Opublikowano
8 minut temu, marky2552 napisał:

a co za rozmiary kupić bo jedni piszą 3.2 drudzy 4mm bo jak wymieniać to wszyskie wymienie bo te moje się od patrzenia rozlatują powoli

3.2

kup silikonowe jakies 4  metry

Opublikowano

Takie 3.2 silikonowe to ciężko namierzyć na internecie do kupienia ? większość jest 4mm i 3mm 

Opublikowano

No to 3mm, tylko grubościenne muszą być, żeby się czasem nie zasysaly... 

Coś takiego bd dobre:

https://allegro.pl/oferta/waz-przewod-podcisnieniowy-silikonowy-3mm-black-6059501711

Opublikowano

Panowie mam mały temat...

Chcę jeszcze w lutym dać graty do malowania i tu rodzi się pytanie o kolor.

Mam furkę w kolorze LY7Q, do tego wpadną listwy drzwi S4, tu rodzi się pytanie na jaki kolor malować listwy i felgi? Szukam porady i inspiracji jak to ogarnąć. Jak ktoś ma foty z różnymi zestawami to wrzucajcie.

Moje opcje:

1. Listwy w kolor budy, felgi wrócą w ori kolor

2. Listwy w kolor budy i felgi w kolor budy

3. Listwy i felgi w taki sam kolor, myślę o jakimś fajnym graficie lekko ciemniejszym niż buda?

4. Listwy w czarny pół mat, felgi w kolor budy

5. Listwy w czarny pół mat, felgi w ori kolor

6. Listwy i felgi w czarny pół mat

7. Listwy w czarny połysk (nazwijmy to black piano), felgi w kolor budy

8. Listwy w czarny połysk, felgi w ori kolor

 

Wrzucam foto jak wygląda auto. Do kompletu dojdą zderzaki S-Line z przodu i z tyłu, ale tu nie ma co kombinować, będą w kolor budy.

20190718_130402.jpg

Opublikowano

A będziesz miał jakieś dokładki zderzaków??

Jak tak to dopasuj listwy do dokładek. Np listwy i dokładki w piano lub mat..

A felgi do tego z nr.3 czyli jakiś graficik:wink4:

Opublikowano

Nie dokładek nie bedzie. Same zderzaki Sline wystarczą :) jak bedzie za nisko to zona zgubi gdzieś zderzak na mieście :)

jakiś pomysł na ten grafit? 

Opublikowano

Ja bym dał felgi w Ori kolor a listwy pod kolor relingów.

Opublikowano

Hmm listwy w chrom to juz troche jak u cygana :)

Opublikowano

Może felgi w taki kolor ? Ale do dość droga impreza bo sam lakier jest drogi a na różne jego odcienie wiąże się ilość warstw różnego koloru no i nie każdy lakiernik raczej to ma 

Kolor Mipa Vicrom 

10923564_1582836541929765_5151757723905339691_n.jpg

20210130_152031.jpg

 

 

Opublikowano

Panowie, co jakiś czas pojawia się pytanie o podcięcie itd w przypadku montażu innych projektorów, także zapraszam do mojego nowego tematu:

Bixenon A4 B6 - Adapter i montaż Hella Evox-R 2.0 i Bosch AL (m.in z A4 B8)

Opublikowano
6 godzin temu, MaTeo85 napisał:

Panowie mam mały temat...

Chcę jeszcze w lutym dać graty do malowania i tu rodzi się pytanie o kolor.

Mam furkę w kolorze LY7Q, do tego wpadną listwy drzwi S4, tu rodzi się pytanie na jaki kolor malować listwy i felgi? Szukam porady i inspiracji jak to ogarnąć. Jak ktoś ma foty z różnymi zestawami to wrzucajcie.

Moje opcje:

1. Listwy w kolor budy, felgi wrócą w ori kolor

2. Listwy w kolor budy i felgi w kolor budy

3. Listwy i felgi w taki sam kolor, myślę o jakimś fajnym graficie lekko ciemniejszym niż buda?

4. Listwy w czarny pół mat, felgi w kolor budy

5. Listwy w czarny pół mat, felgi w ori kolor

6. Listwy i felgi w czarny pół mat

7. Listwy w czarny połysk (nazwijmy to black piano), felgi w kolor budy

8. Listwy w czarny połysk, felgi w ori kolor

 

Wrzucam foto jak wygląda auto. Do kompletu dojdą zderzaki S-Line z przodu i z tyłu, ale tu nie ma co kombinować, będą w kolor budy.

20190718_130402.jpg

Mateusz ja bym dał fele na złoto a listwy w kolor nadwozia.

Masz chromy wokół okien więc jak dasz w czarny połysk listwy to bedzie pstrokacizna. Felgi zaś w kolorze nadwozia  zginą i ogólnie nie bedzie to klawe , takie wielkie 'sreberko' byłoby.

Po za tym przód w dół by się przydało bo lekka koza jest.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.