Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na fis będzie wyświetlało jakieś błędy?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
7 godzin temu, pawloo7 napisał:

Auto nie jest z USA? 

Nie jest

Opublikowano
17 godzin temu, tass napisał:

Na fis będzie wyświetlało jakieś błędy?

Nie

Opublikowano

Panowie, jak funkcjonuje zawór n280? Powinien mieć ciągle napięcie, czy tylko w tedy jak pracuje? Bo teraz dopiero zauważyłem, że po wymianie czujnika g65 na nowy, sprężarka nawet na chwilę nie próbuje podbić ciśnienia a zawór ciągle jest zamknięty bez napięcia na nim, luźna kostka? Do tego przy wymianie g65 nawet nic nie sykło, niby jest tam zawór ale zawsze te trochę powinno ulecieć chyba, nie? Bo wierzyć mi się nie chcę, aby układ po całkowitym wyczyszczeniu puścił cały czynnik w pół roku, zwłaszcza, że klima działała normalnie i z dnia na dzień przestała ?

Opublikowano

Zawór jest sterowany sygnałem PWM więc nie ma na nim stałego napięcia. Do tego zależy czy w ogóle sterownik go występuje od temperatury zewnętrznej i temperatury parownika. Masz bloki pomiarowe to masz podane jakie wysterowanie procentowe i ciśnienie masz w układzie.

Edytowane przez MaTeo85

Opublikowano

No tak, czyli jedyny element, który mógł puścić czynnik to sprężarka, która od początku chodziła głośniej jak oryginał.. Ja to chyba nie powinienem kupować nowych części ?

Opublikowano
51 minut temu, Langista napisał:

No tak, czyli jedyny element, który mógł puścić czynnik to sprężarka, która od początku chodziła głośniej jak oryginał.. Ja to chyba nie powinienem kupować nowych części ?

Może zły montaż sprężarki? Nieodpowiednia ilość oleju, nie umiejętny rozruch po naprawie itp.???

Opublikowano

Tu akurat nie ma opcji, sprężarka pod korek olejem zalanai po zamontowaniu lekko nią podkręciłem. Do serwisu od nabicia klimy miałem 3km i jechałem na econ z i tak już wyłączoną sprężarką przez g65. Przy nabijaniu maszynka dodała 10 mg oleju, test ciśnieniowy jak i próżni zaliczony wzorowo, no.. próżnia perfekt  nie trzymała ale serwisant zapewniał, że to w granicy błędu pomiaru. Skraplacz nowy, filtr nowy, dysza nowa, wszystkie oringi nowe.. samo to, że z dnia na dzień przestała działać. Z początku był błąd g65 że zwarty do masy, to go wymieniłem ale i tak pokazuje 1 bar i duty cycle na 10%

Edytowane przez Langista

Opublikowano

1 bar to pusto w układzie chyba że uszkodzony czujnik.

Sprężarkę napełnia się konkretną ilością oleju a nie pod korek.

Trzeba jechać do klimiarza niech sprawdzi ile czynnika zostało i czy cokolwiek zostało i w jakim stanie masz dyszę rozprężną. Wtedy łatwiej coś powiedzieć.

Opublikowano

Wiem wiem, jadę właśnie w czwartek do serwisu bo 1 bar to pustka. Czujnik zmieniałem także źle pokazywać nie może. Nie mniej jak cały czynnik uciekł w kilka dni to najprawdopodobniej sprężarka puściła, nie ma szans aby na jakimkolwiek połączeniu tak szybko tyle czynnika uciekło. Dam znać tak czy inaczej co z tego wyjdzie.

Edytowane przez Langista

Opublikowano

Jakby co, w mojej sprawie z kilmą : trzyma ciśnienie, próżnię też. Klimiarze stwierdzili, że musi być niewielka nieszczelność na sprężarce podczas jej pracy, bo przy wyłączonym kompresorze jest wszystko szczelne. Nie naprawili nic, bo musieli by mieć czynnik z barwnikiem (profi zakład od klimy i go nie mają he he..). Co mnie zaniepokoiło to wymieniali też uszczelniacz wału, nigdzie na fakturze nie mam wymiany oleju w skrzyni, czy chociaż sprawdzenie jego poziomu.. Moje pytanie stąd jest takie : Da się wymienić uszczelniacz wału za torsenem na tyle 'zręcznie' aby nic oleju nie wyciekło? Poza tym jedyny fuckup jaki zrobili to zamiast wymienić świece na NKG, założyli Denso, typowo przeznaczone do BMW.. Program zalecał im NGK PFR6U-11G a założyli DEN_K20TXR. Nie wiem czy to one powodują czasami falowanie obrotów na rozgrzanym silniku, na postoju. Dzisiaj dokładnie auto sobie pologuje na wypadanie zapłonu..

Edytowane przez Langista

Opublikowano

Panowie, brać? W opisie nic nie ma że to procesor ATMEGA162, jedynie w tytule, a z Chińczykami różnie bywa. Plus że wysyłka krajowa https://www.aliexpress.com/item/1005001782848641.html

Byłbym wdzięczny za pomoc, bo już wykręcałem fotel, aby dostać się do modułu komfortu, no ale tam sucho, więc czas na sprawdzenie błędów.

 

Opublikowano
51 minut temu, Jack0 napisał:

Panowie, brać? W opisie nic nie ma że to procesor ATMEGA162, jedynie w tytule, a z Chińczykami różnie bywa. Plus że wysyłka krajowa https://www.aliexpress.com/item/1005001782848641.html

Byłbym wdzięczny za pomoc, bo już wykręcałem fotel, aby dostać się do modułu komfortu, no ale tam sucho, więc czas na sprawdzenie błędów.

 

Jakis miesiac kupiłem tożsamy na Ali. Śmiga elegancko. Brać!

Opublikowano

@Jack0  Kupiłem dokładnie ten z linku

 

 

Edytowane przez jaras99

Opublikowano

a oprogramowanie jest jakieś do tego ? w sensie vcds czy coś ?

Opublikowano
41 minut temu, marky2552 napisał:

a oprogramowanie jest jakieś do tego ? w sensie vcds czy coś ?

Ze strony adako.pl pobierasz wersje oficjalną. Odpalasz poprzez launchera vcds i śmiga.

Opublikowano
18 minut temu, pila24 napisał:

Odpalasz poprzez launchera vcds i śmiga.

Czy przez loadera? :wink:

Opublikowano
8 minut temu, pelonek1 napisał:

Czy przez loadera? :wink:

Loadera ?

Opublikowano
2 godziny temu, jaras99 napisał:

@Jack0  Kupiłem dokładnie ten z linku

 

OK, zamówiłem z twojego linku, bo wychodziło taniej (nowi kupujący mają dodatkowo kod rabatowy). Dzięki za info, bo przeglądałem dzisiaj pół dnia te oferty, czytałem opinie ze zdjęciami i nie wszyscy dostali z prockiem Atmega162. Zobaczymy.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.