Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie, Przy wymianie uszczelniacza zalecane jest nałożenie smaru na powierzchnię flanszy (łączenie flanszy i wału). Jakiś konkretny smar? Przy okazji zamawiania oleju do skrzyni zastanawiam się właśnie nad Ravenol Li 86 lub OML.

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja dawałem taki jak do przegubów jak wymieniłem dyfer w C6. Tylko niezbyt dużo bo będziesz miał podwozie zakonserwowane dodatkowo jak zaczniesz jeździć.

Edytowane przez pelonek1

Opublikowano

A jest ktoś w stanie sprawdzić, z jakim momentem je dokrecać?  Znalazłem już różne informacje od 15 Nm + 90°, przez 25 Nm i 43 Nm o.O

Opublikowano
39 minut temu, Langista napisał:

A jest ktoś w stanie sprawdzić, z jakim momentem je dokrecać?  Znalazłem już różne informacje od 15 Nm + 90°, przez 25 Nm i 43 Nm o.O

Napisz na PW, co i gdzie to wrzucę Ci momenty z Elsy.

Opublikowano

8h0853909

 Panowie nie wiecie gdzie można kupić takie spinki?  Obdzwoniłem już 20 sklepów szukam w internecie i nic, aso w Polsce nie mają a czekam na informację czy za granicę by się nie udało gdzieś ściągnąć ale może ktoś przerabiał taki temat może inne spinki podchodzą żeby trzymały plastikowe progi w cabrio, zanim użyje kleju do szyb.

Opublikowano
WWW.ECSTUNING.COM

 

Lub 

AJMAKER.PL

Oferujemy precyzyjne prototypy z drukarki 3D, które idealnie odwzorowują projekt oraz laserowe cięcie blach ze...

 

 I na podstawie zdjęć w skali powinni być w stanie to zrobić.

 

Opublikowano

Czyli zostaje klej do szyb:) obdzwoniłem szroty też lipa nawet nie zwracają na to uwagi.

Opublikowano

Nie masz nawet połamanego żeby dla skali zdjęcia porobić? Mógłbyś więcej zlecić i sprzedać, żeby nawet na plus wyjść, no i mieć poskładane tak, że możesz to później rozebrać. Złożysz na kleju do szyb i potem w razie czego szukasz nowych progów.

Opublikowano

Mam i połamane i dobre ze 3 ale nie mam czasu na to. Trudno nie ma co włkować, ale dzieki za chęci:)

Opublikowano
W dniu 26.03.2021 o 00:29, jozek726 napisał:

Ile za komplet z s3 8p chcesz ? Malowanie na czarno + wiadomo wymiana tego co trzeba będzie 

Józek, zadzwon do mnie albo napisz na WhatsAPPA

rozwaliłem telefon i nie mam kontaktu do Ciebie

Opublikowano

Takie pytanko, może ktoś próbował malować/regenerować elementy wnętrza i doradzi.

Chciałem doraźnie pomalować plastik klamki wewnętrznej i panel uchwytu drzwi. Lipa jest taka, że nie mogę znaleźć spray'u który miałby zbliżony kolor do oryginału. Chodzi o panel w kolorze czarnym/soul. Próbowałem jakieś spray'e motip'a i ich czarny jest za czarny :(

Jeśli ktoś robił i znalazł jakiś spray zbliżony kolorystycznie to będę wdzięczny za info :)

 

Pozdr

Opublikowano
2 minuty temu, staniek napisał:

Takie pytanko, może ktoś próbował malować/regenerować elementy wnętrza i doradzi.

Chciałem doraźnie pomalować plastik klamki wewnętrznej i panel uchwytu drzwi. Lipa jest taka, że nie mogę znaleźć spray'u który miałby zbliżony kolor do oryginału. Chodzi o panel w kolorze czarnym/soul. Próbowałem jakieś spray'e motip'a i ich czarny jest za czarny :(

Jeśli ktoś robił i znalazł jakiś spray zbliżony kolorystycznie to będę wdzięczny za info :)

 

Pozdr

Wszystko jest już na forum. Wystarczy poszukać.

 

Opublikowano

Ja taki zamówiłem, bo podobno wychodzi jak oryginał :

 

ALLEGRO.PL

Tylko zalecają go jeszcze bezbarwnym pokryć :

 

ALLEGRO.PL

 

Edytowane przez Langista

Opublikowano

Dzięki Panowie :)

@Langista tak wiem, że trzeba jeszcze matem przejechać. Zamówię i ten który podlinkowałeś, może to będzie to. Ja próbowałem spray'mi motip'a i są za czarne niestety.

@Muskel1  dzięki, zaraz poczytam :)

Opublikowano

Nie wiem czy z tego czytania coś znajdziesz ale powodzenia. Ja tylko kilka nazw znalazlem ale osoby, które wstawiły zdjęcia swojej roboty i faktycznie wygląda to jak oryginał, nie chwala się czego używają.

Opublikowano
1 godzinę temu, Langista napisał:

ale osoby, które wstawiły zdjęcia swojej roboty i faktycznie wygląda to jak oryginał, nie chwala się czego używają.

To akurat normalne niestety :(

Przeczytałem i ludzie polecają ten co Ty albo Bolla do zderzaków. Bolla chciałem wczoraj kupić ale nie było u mnie w sklepie.

Dałem ogłoszenie w dziale kupię i jak nie wyrwę ładnej klamki i panelu drzwi w znośnej cenie to jeszcze powalczę z regeneracją.

Dzięki za pomoc i zainteresowanie :)

Opublikowano

Jak szukasz prawą klamkę EU to mam ładną z ledem jak co pisz PW.

Opublikowano

@MaTeo85 dzięki za info, poszło PW

Opublikowano

jest ktos z Wrześni ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.