Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Siema brygada Alcapulco:decayed:

:siema:

Brygada Rogala...

...jeden reza,

... reszta się opierdala :polew:

:polew::polew::polew:żebyś wiedział że jak byłem u Dońka to tak było dwóch żulów siedziało w altance i ciągnęli browce a reszta się przyglądała jak Domin reza:decayed::decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema brygada Alcapulco:decayed:

:siema:

Brygada Rogala...

...jeden reza,

... reszta się opierdala :polew:

:polew::polew::polew:żebyś wiedział że jak byłem u Dońka to tak było dwóch żulów siedziało w altance i ciągnęli browce a reszta się przyglądała jak Domin reza:decayed::decayed::decayed:

he he pamiętam nie było z kim rozmawiać- Domink ledwo ciepły a i tak jako jedyny rezał.

Pamiętam Biggmana jak mówił ze ma golasa q patrzcie teraz :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

ogarniał ktoś z was zmianę skrzyni multitronic na manuał albo tipa..od 3 dni moje auto stoi u mechanika w AZ Servis prawdopodobnie skrzynia pada..pytanie czy opłaca się naprawiać jak cos multitronika który jest awaryjny czy pozbyć się jej i cos innego wladowac...jakie mogą być koszta wymiany jaka odejdzie skrzynia jeśli ktoś cos wie na ten temat będę bardzo wdzięczny bo jak usłyszałem ewentualnie jakie to mogą być koszta to szlak mnie trafił..a chce sobie mocno przemyśleć temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli skrzynia to ponad 5 optymistycznie narazie wstępną diagnoza po przejechaniu się i podlaczeniu kompa to jest to no słyszałem ze tam fachowo robią tylko koszta tak czy siak kosmiczne tym bardziej ze 4 mies temu pękło 5 kola na rozrząd amory przeguby magiel f*ck..a tu teraz to..tragedia i nie rozmawiał em jeszcze nic co do dokładniejszej stawki bo nie jest powiedziane na 100% co i jak naradzie jest badany żeby była 100% pewnosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś z Was dostęp do ELSY?

Chodzi mi o opis porcedury wymiany oleju w skrzyni biegów i tylnym moście (manual, moje auto) albo przynajmniej screeny pokazujące lokalizację korków wlewowych.

Z góry dziękuję :hi::thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli skrzynia to ponad 5 optymistycznie narazie wstępną diagnoza po przejechaniu się i podlaczeniu kompa to jest to no słyszałem ze tam fachowo robią tylko koszta tak czy siak kosmiczne tym bardziej ze 4 mies temu pękło 5 kola na rozrząd amory przeguby magiel f*ck..a tu teraz to..tragedia i nie rozmawiał em jeszcze nic co do dokładniejszej stawki bo nie jest powiedziane na 100% co i jak naradzie jest badany żeby była 100% pewnosc

pomyśl nad manualem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówisz...manuał i Q hehe muszę przemyśleć żeby nie żałować raczej naprawianie multi skreslam skrzynia to chyba najgorsze co może człowieka spotkać w tym aucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super muza nawet na wyciszonych głośnikach daje kopa :kox:

BAZUKA - Take Me Over [Episode 77] www.bazuka.tv - YouTube

Jakos na muzyce skupic sie nie mozna :decayed:

Siemanko :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...