Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Moi drodzy szybkie pytanie, co może być przyczyną że w fotelu jest pompowanie ledzwi góra/dół , a niestety nie działa prawo/lewo ?

zapewne drut lędzwi peknun:wink: gdzieś był opis jak to gówno naprawić:wink:

---------- Post dopisany at 13:35 ---------- Poprzedni post napisany at 13:28 ----------

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/b6-bfb-tylna-oslona-siedzenia-ciegno-pompowania-nowatorska-naprawa-59165/ znalazłam:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

a powiedzcie mi jak zdjąć osłone fotela w b7 ?
Delikatnie podważ i ciągnij obudowa jest na metalowe spinki, tylko zacznij od góry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy szybkie pytanie, co może być przyczyną że w fotelu jest pompowanie ledzwi góra/dół , a niestety nie działa prawo/lewo ?

zapewne drut lędzwi peknun:wink: gdzieś był opis jak to gówno naprawić:wink:

---------- Post dopisany at 13:35 ---------- Poprzedni post napisany at 13:28 ----------

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/b6-bfb-tylna-oslona-siedzenia-ciegno-popowania-nowatorska-naprawa-59165/ znalazłam:decayed:

inny sposób na pęknięty pręt :wink:

http://a4-klub.pl/wnetrze-99/elektryczne-ledzwie-fotele-263818/ post#10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest mniejwiecej rozsadna cena za kompletny schowek z lodowka, 2 poleczkami, rurka i oczywiscie sprawna klapa do B6/B7?

myśle że rozsadna cena to 450-500zł i jest nawet na allegro taki :wink: poniżej tej ceny to okazje są, sam szukałem długi czas samej lodówki i były po 300zł :whistling:

jak co masz tu:

Schowek pasażera z lodówką Audi A4 B6/B7 Czarny (3364251207) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a znalazł by mi ktoś samą klapę schowka , może być bez zamka do anglika w idealnym stanie , najlepiej z B7 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam elite :hi:

Żeby nie było że nic sie nie dzieje to wrzuce małą zajawke tego co było grane ostatnio, niedlugo wiecej w moim temacie jak znajde dłuższa chwile na obrobienie fotek :D wiec zachęcam do obserwowania tematu :kox:

ao1qqv5fz6p3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a znalazł by mi ktoś samą klapę schowka , może być bez zamka do anglika w idealnym stanie , najlepiej z B7 :naughty:

domin chyba miał ale b6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox::kox::kox: żona, koleżanka, znajoma ? :kox: masz numer :decayed:

a czy to ważne :wink: podziwiaj nature :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a znalazł by mi ktoś samą klapę schowka , może być bez zamka do anglika w idealnym stanie , najlepiej z B7 :naughty:

domin chyba miał ale b6

No dokładnie Domin ma podbij do niego:wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox::kox::kox: żona, koleżanka, znajoma ? :kox: masz numer :decayed:

a czy to ważne :wink: podziwiaj nature :D

:beach: wolał bym na żywo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam elite :hi:

Żeby nie było że nic sie nie dzieje to wrzuce małą zajawke tego co było grane ostatnio, niedlugo wiecej w moim temacie jak znajde dłuższa chwile na obrobienie fotek :D wiec zachęcam do obserwowania tematu :kox:

http://files.tinypic.pl/i/00416/ao1qqv5fz6p3.jpg

ja tez chce taka sesje :decayed: z taką panią :naughty::decayed:

Truskaweczko myśle że nie było by wiekszego problemu, macie jakis dobry darmowy hosting do zdjęc bo ten co wrzucalem zazwyczaj na niego coś sie zwalił że tak powiem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbował ktoś z Was rozbierać klapę schowka? tzn oddzielić klapę zewnętrzną z klameczką od cześci wewnetrznej klapy? da sie to zrobić? czy to jest klejone ze sobą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbował ktoś z Was rozbierać klapę schowka? tzn oddzielić klapę zewnętrzną z klameczką od cześci wewnetrznej klapy? da sie to zrobić? czy to jest klejone ze sobą?
Się da tylko trochę rzeźbienia jest ale jak wyciągniesz schowek to będziesz wiedział co i jak oddzielić:wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie o to chodzi, że mam wymontowaną klapę ze schowka leży przede mną i nie wiem od której strony to ugryźć :/ wykrecilem śrubkę aby zdemontować klamkę i teraz głowię się jak zabrać się do rozdzielenia tej klapy a nie chce nic połamać :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...