Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

No i wszystko w temacie:wink:

Druga sprawa. Cos takiego jak spinka osłony pod silnikiem. Jakiś zestaw naprawczy istnieje? Zerwalem wczoraj oslone i zostaly tylko dwie spinki/sruby czy tp.:facepalm:

Chyba o cos takiego Tobie chodzi AUDI A4 A6 Undertray Guard Engine Cover Fixing Fitting Clips & Screw KIT | eBay

W ASO dla kumpla tez okolo 20 funtow (okolo 95zl) placilem za pare spinek.

Chora cena!!! Na necie znalazłęm po 7zł za szt. ten wkręt. Bez sensu. 10szt. robi juz 70 + KW + reszta dekielków, cypelków.....

Coś innego trzeba wykombinować.

Ale dzięki bardzo :hi:

No niestety niby pier**la za pare groszy ale pare takich wkretow i spinek do mocowania i wychodzi chora kasa , zawsze jak chcesz to mozesz uzyc trytytki albo jakiegos druta :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Chlopaki pokrzywily mi sie tarcze :kwasny: w sumie nie wiem od czego,auto nie jezdzilo przez miesiac w zime i pozniej wsiadlem i odrazu mialem bicie,powiedzcie czy warto przetaczac tarcze? dodam ze tarcze sa prawie nowe bo maja moze z 3 tys km przebiegu

Pojeździj, pohamuj i się ułożą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki pomóżcie...wie ktos jak zmyć/wyczyścić slady długopisu z alcantary???:kwasny: bo ja dzisiaj swoja babe to juz chyba zatłuke:wallbash::angry:

Widziałem kiedyś w Realu na dziale z proszkami preparat do usuwania śladów po długopisie, producent to dr Beckmann czy jakoś tak...

Tapnięte z SGS III

udało mi sie w necie znalezc że ktos na kosmetykaaut.pl takie plamy z alcantary zmył alkoholem etylowym(spirytusem)...lepiej żeby to pomogło bo jak nie to flache łykne a żonie ręka noga mózg na ścianie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki pomóżcie...wie ktos jak zmyć/wyczyścić slady długopisu z alcantary???:kwasny: bo ja dzisiaj swoja babe to juz chyba zatłuke:wallbash::angry:

Widziałem kiedyś w Realu na dziale z proszkami preparat do usuwania śladów po długopisie, producent to dr Beckmann czy jakoś tak...

Tapnięte z SGS III

udało mi sie w necie znalezc że ktos na kosmetykaaut.pl takie plamy z alcantary zmył alkoholem etylowym(spirytusem)...lepiej żeby to pomogło bo jak nie to flache łykne a żonie ręka noga mózg na ścianie:wink:

Tu taki kozak, a w domu Aga Cię za jaja trzyma że nawet nie piskniesz :grin:

---------- Post dopisany at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany at 21:24 ----------

PS. oby zeszło :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

operacja czyszczenie i uszczelnianie dolotu done. O ile syfu z EGR pozbyłem się w 30min to z kolektorem walczyłem cały dzień. Tutaj dobra rada - don't try this at home :decayed: Balkon czarny, ja czarny, żona nie chce mnie już znać :decayed: Cała mocna chemia jaką miałem w arsenale wymiękła z tym syfem, dopiero jak wypaliłem dziada to się poddał. Poza tym wszystkie o-ringi, uszczelnienia węży i opaski zapodałem nowe. Poskładałem do qpy i nawet jest różnica na plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej żeby się nie przyznawał :decayed:

Tapnięte z SGS III

Ja :wink: mój będzie na handel :decayed:

mogę się zamienić ;p dam tył sedan s4 bez pdc a wezmę ten z dziurami na pdc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki pomóżcie...wie ktos jak zmyć/wyczyścić slady długopisu z alcantary???:kwasny: bo ja dzisiaj swoja babe to juz chyba zatłuke:wallbash::angry:

Widziałem kiedyś w Realu na dziale z proszkami preparat do usuwania śladów po długopisie, producent to dr Beckmann czy jakoś tak...

Tapnięte z SGS III

udało mi sie w necie znalezc że ktos na kosmetykaaut.pl takie plamy z alcantary zmył alkoholem etylowym(spirytusem)...lepiej żeby to pomogło bo jak nie to flache łykne a żonie ręka noga mózg na ścianie:wink:

Tu taki kozak, a w domu Aga Cię za jaja trzyma że nawet nie piskniesz :grin:

---------- Post dopisany at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany at 21:24 ----------

PS. oby zeszło :wink:

no może i trzyma za jaja ale dzis taki opierdol dostała jak nigdy..kurde jeszcze zeby to gdzieś na boku popisane było a to na środku tego wysówanego podkolannika:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mnie naszło i zasłoniłem kocem prawą lampę... ku mojemu zdziwieniu lewa miała jakieś dziwne odcięcie, no więc długo nie myśląc wyjąłem ją i zajrzałem do środka. Patrze a tutaj przesłona ustawiona na ruch lewostronny :facepalm:

Teraz jest gut tylko lampy za nisko świecą... We wtorek/środę prawdopodobnie przyjdzie paczka z... Samopoziomowaniem reflektorów :]

A poza tym spakowałem koła, kurde jakie to ciężkie, ledwo do samochodu na tył weszły :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej żeby się nie przyznawał :decayed:

Tapnięte z SGS III

Ja :wink: mój będzie na handel :decayed:

mogę się zamienić ;p dam tył sedan s4 bez pdc a wezmę ten z dziurami na pdc

który

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klapa bagaznika wsedanie sie nie otwiera.

Zamek nie reaguje.

Jak mam go awaryjnie otworzyc zeby go wymienic?:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klapa bagaznika wsedanie sie nie otwiera.

Zamek nie reaguje.

Jak mam go awaryjnie otworzyc zeby go wymienic?:facepalm:

jesli masz składaną tylną kanape to właż do bagaja i pod trójkątem powinieneś mieć ciegienko awaryjne:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek a kluczem?

Kluczem przekrecam w ta i spowrotem i nic sie nie dzieje.

Ide sprawdzic domina pomyslem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek a kluczem?

Kluczem przekrecam w ta i spowrotem i nic sie nie dzieje.

Ide sprawdzic domina pomyslem.

Wojtek spróbuj kluczem w lewą stronę ,(przeciwnie do wskazówek zegara )trochę siły trzeba użyć ,bo wrażenie jest jakby dalej nie można było klucza przekręcić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...