Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

zna ktoś taką firmę model itp?

http://allegro.pl/hit-nowe-235-35-r19-minerva-235-35-19-vat-kielce-i1465247721.html

zaraz mnie zjebiecie że jakąś taniochę zakładam ale zaryzykuję- może uda się zakupić jakieś nie drogie a nowe opony jeszcze nad barumami myśle sa po 450 na którejś ze str z oponami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tysiak. Myslalem do siebie ale zabraklo siana... Jeszcze zdaze zalozyc :D

http://allegro.pl/show_item.php?item=1477383298 to jak chce ktos tą kiere ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin nie zakładaj takiego szajsu.. nie ma bata, jakość musi iść w dół z ceną.. miałem 2 zestawy tanich opon i zawsze był gnój.. :thumbdown: na daimond back mało bym samochodu nie skasował, a to były pierwsze dni jak kupiłem Audi, wiec jeździłem wolno :decayed: z tanich i sprawdzonych to chyba tylko Kumho, Nexen i Fulda :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pali mi sie kontrolka klockow (O), plyn jest ok, teraz moje pytanie czy jak wymienie klocki to kontrolka sam zgasnie czy trzeba cos Vagiem kasowac...bo bledow zero po podlaczeniue auto-scan`a??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie będie sygnału ze klcki do wymiany to i kontrolki nie powino być- tak w VW miałem przynajmniej-po wymianie kontrolka zgasła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no sorry... auto za 30-40 tys... a opony 19stki chcesz kupic po 350 zł? :bicz:

17 za taka kase kupisz w miare dobra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no sorry... auto za 30-40 tys... a opony 19stki chcesz kupic po 350 zł? :bicz:

17 za taka kase kupisz w miare dobra

czekałem na to- szukam w miarę taniej opcji ale pewnie w 2ce się nie zmieszczę :disgust: ale czały czas mnie nurtuje jedno czy przy szerokości 9" i et 35 nie będzie obcierać o nadkole bardzo?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zalozysz opony 225 to na 100% nie :wink4:

a da radę jechać na 225/35 po polskich bezdrożach?[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 08:11_________________________________________________chciałbym już założyć te koła mnie korci strasznie ;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da rade :decayed: ale w PL to zalezy gdzie :gwizdanie: :naughty:

Marcin ja teraz z przodu zalozylem wlasnie 225 ale do felgi 8.5 J ET 37 + dystans 8mm

i tzw. stretch jest prawie zaden ale przy feldze 9J bedzie juz widoczny :cool1:

[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 08:16_________________________________________________jest teraz idealnie bo jak dodalem dystans 10mm i kolo zostalo 235 to tarlo o nadkole przy szybszej jezdzie na wybojach :decayed:

wiec kilka mm trzeba miec w zapasie :gwizdanie: robiac rowniez stretch gumy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra a inaczej-jak na felgę 8,5J załoze gumę 235/35 z ET 35-37 też będzie tarło?

pytam-ponieważ jak juz kupie nowe gumy a będzie jakos bardzo tarło or else to kupie inne felgi węższe.[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 08:25_________________________________________________http://allegro.pl/8j-19-5x112-et-45-audi-nowe-f-vat-i1480213901.html o czymś takim myslałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedzie bdb. :good:

ja tak mialem 235 felga 8.5j ET37

jak chcesz byc pewny na 100%

to wez felgi 8.5j ET 35 -37

[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 08:32_________________________________________________przy 8.5J to bym zakladal nawet 225 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedzie bdb. :good:

ja tak mialem 235 felga 8.5j ET37

jak chcesz byc pewny na 100%

to wez felgi 8.5j ET 35 -37

pierw próba na tych kołach z gumą 235/35/19 Wojtek-A4 tak jezdził i podobno dramatu nie było ale coś tarło- jak cioś koła sprzedam i kupi sie zamiennik :confused4:Dzięki Remik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi przy 4 osobach 235/35/19 zawiecha - 50 mm i nic nie trze :kox: .....no moze czasem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Barumy zjechałem przez jeden sezon i to nie na jakimś torze tylko przy normalnej jeździe, a na mokrym jak na śniegu się ruszało, ale to tylko moje wrażenia po Barumach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi przy 4 osobach 235/35/19 zawiecha - 50 mm i nic nie trze :kox: .....no moze czasem :naughty:

ale koło 8,5J?[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 09:03_________________________________________________

Ja Barumy zjechałem przez jeden sezon i to nie na jakimś torze tylko przy normalnej jeździe, a na mokrym jak na śniegu się ruszało, ale to tylko moje wrażenia po Barumach :)

taki szit?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...