Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Z tym + - możesz mieć rację. Bo jak oskrobalem N18 tą prowadnice i podłączyłem to nie wstaje turbo wcale.

Sony Xperia Tapatalk 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Z tym + - możesz mieć rację. Bo jak oskrobalem N18 tą prowadnice i podłączyłem to nie wstaje turbo wcale.

Sony Xperia Tapatalk 4.

Tak wlasnie podejrzewam , ze jak napisales ze zawor w Twoim wozidelku dziala inaczej + calkiem inna wtyczka a mimo to sa dwa piny we wtyczce i w zaworze to jedynie co moga sie roznic to wlasnie plusem i minuse w obu zaworach od turbiny i od EGR-u.

---------- Post dopisany at 01:17 ---------- Poprzedni post napisany at 01:16 ----------

Jak wtyczka jest rozbieralna a domniemam ze tak to zamien piny miejscami i wtedy podlacz zawor i bedziesz wiedzial co i jak

Tylko jak tak zrobisz to przed podmiana zapamietaj ktory pin to + i - jak bys chcial wrocic do pierwotnego podlaczenia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mi się przypomniało że i róg inny jest zciety na wtyczce.

Sony Xperia Tapatalk 4.

Ja na Twoim miejscu wyjol bym piny z wtyczki podlaczyl odwrotnie do zaworu (wsunol piny "samiczki" na "samce" w zaworze) i zobaczyl czy zawor zaskoczy jak tak to bym kupil tylko pasujaca wtyczke i ja zalozyl i bedzie git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://sklep.wazcar.pl/eskleptecdoc/clientcatalogue/7-22903-19-0,23-1--22903----7~922903~919~90.aspx

Ta lajza jest z jakimś regulatorem cisnienia wiec musze oryginał ale znalazłem.

Sony Xperia Tapatalk 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7.22903.19.0 PRZETWORNIK CIŚNIENIA VW - WazCar E-SKLEP

Ta lajza jest z jakimś regulatorem cisnienia wiec musze oryginał ale znalazłem.

Sony Xperia Tapatalk 4.

Juz wkoncu forum zaczelo banglac , sluchaj no kolego a Ty ten zawor to pewnie na gwalt potrzebujesz?

---------- Post dopisany at 02:53 ---------- Poprzedni post napisany at 02:49 ----------

Bo teraz wiem o ktory Ci chodzi i nie obiecuje czy jeszcze mi zalega w garazu ale na 90% jestemm pewny ze mam taki zawor wyjety kiedys z auta to jak by Tobie sie nie spieszylo to moge Ci go wyslac tylko po kosztach wysylki jak by to Ci pasowalo ? ale najpierw musze rano sprawdzic w garazu czy jeszcze tam jest

---------- Post dopisany at 02:54 ---------- Poprzedni post napisany at 02:53 ----------

Do Mojego auta i tak nie podejdzie tak wiec jest mi zbedny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry :wink:

Trzeba dziś ze słońca korzystać i skórki przesmalcować na zimę.

Siemka :kawa:

---------- Post dopisany at 09:52 ---------- Poprzedni post napisany at 09:51 ----------

Audi A4 28500.00 PLN. Olkusz - otoMoto.pl

co myślicie o tym ?

sprowadzony przez karzełka -nie umie klapy/maski podnieść do końca :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry :wink:

Trzeba dziś ze słońca korzystać i skórki przesmalcować na zimę.

Siemka :kawa:

---------- Post dopisany at 09:52 ---------- Poprzedni post napisany at 09:51 ----------

Audi A4 28500.00 PLN. Olkusz - otoMoto.pl

co myślicie o tym ?

sprowadzony przez karzełka -nie umie klapy/maski podnieść do końca :decayed:

jak to ktoś widział te auto ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy te włączniki świateł z AUTO nowe po 70zł to są coś warte czy kupić lepiej używkę w stanie igła za 150-200zł??? Miał ktoś z tymi włącznikami do czynienia???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupuj uzywke te podróbki sa duo bani:thumbdown:

Też tak myślałem, że te zamienniki niby super jakości są do bani.Jak to mówią chytry dwa razy traci.Lepiej kupić z B7 z koncówką D bo chyba już się nie wycierają tak jak w B6???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowwie zastanawiam sie nad jakims dodatkiem do "gnojowki" co by troche przeczyscilo pompki w B6

Czytalem raz tutaj ze LM (Liqou Molly- chyba tak sie pisze) jest dobry i daje jakies efekty tylko czy ktos to stosowal i skad to dorwac? Ma ktos cos takiego? Prosilbym o info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z niebieskim wyszlo?

chciałęm vin to się rozłączył i już nie odbierał :facepalm:

o f*ck :facepalm:

---------- Post dopisany at 12:53 ---------- Poprzedni post napisany at 12:48 ----------

Panowwie zastanawiam sie nad jakims dodatkiem do "gnojowki" co by troche przeczyscilo pompki w B6

Czytalem raz tutaj ze LM (Liqou Molly- chyba tak sie pisze) jest dobry i daje jakies efekty tylko czy ktos to stosowal i skad to dorwac? Ma ktos cos takiego? Prosilbym o info

wlej sobie na początek to:

LIQUI MOLY 2666 DIESEL SPULUNG CZYŚCI WTRYSKI ON (3625385799) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

potem do paliwa weź np 2x to :

Liqui Moly 8340 Stop Dymieniu 0,15l Gdańsk Filtry (3522151360) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

"Pomaga utrzymać silnik i wtryskiwacze w czystości, zapobiega zatykaniu i korozji końcówek wtryskiwaczy oraz zacieraniu iglic we wtryskiwaczach silników wysokoprężnych."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...