Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

przesiadłem sie z rns-d na rns-e poprzez zestaw montażowy iso2 ale na obecną chwile nie mam podświetlenia i nie wyłącza sia radio wyciągając kluczyk.Chciałem zrobić kodowanie vagiem leczy wyświetlił sie komunikat że za dużo błędów.Poradzicie coś:hi:

podciągnij cany z rns-a do licznika:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpiszcie sobie Simon Bolz photography :wink::decayed:

Tapnięte z SGS III

Eeee nie to samo co tu zobaczyć ukrytego futrzaka

Nie wiedziałem co mu odpisać , dzieki bro:drunk::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpiszcie sobie Simon Bolz photography :wink::decayed:

Tapnięte z SGS III

Eeee nie to samo co tu zobaczyć ukrytego futrzaka

Nie wiedziałem co mu odpisać , dzieki bro:drunk::decayed:

:wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany czy jest do kupienia ta gąbka wygłuszająca nie wiem jak to nazwać co jest pod pokrywą silnika ona tak opasa silnik bo szykuje mi się zmiana oleju a stara już się lekko posypała :wink:

W aso kosztuje ponad 100pln. Sam jej szukam w dobrym stanie

U gajosa to wygłuszenie kosztuje 282,85 brutto nr 038 103 954 C Też szukam ale rzecz praktycznie nie do zdobycia w dobrym stanie. Albo jeździć bez tak jak ja :kwasny: albo się szarpnąć za kieszeń jak już ktoś bardzo chce. Najlepiej dorwać kogoś kto ma dużo zniżki w ASO :wink:

---------- Post dopisany at 19:42 ---------- Poprzedni post napisany at 19:38 ----------

Wpiszcie sobie Simon Bolz photography :wink::decayed:

:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko- mam gałę biegów 5 i R jak 6sty bieg. Chcę jakąś nową założyć-wiecie cxy była takan np w A3?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko- mam gałę biegów 5 i R jak 6sty bieg. Chcę jakąś nową założyć-wiecie cxy była takan np w A3?

Byla tez taka , ja tez z A3 zalozylem z S-Line a teraz szukam takiej ladnej pikowanej pod skrzynie 6-cio biegowa w dobrej kasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpiszcie sobie Simon Bolz photography :wink::decayed:

Tapnięte z SGS III

Byl Twoj ziomek u mnie na jednostce zalatwil tema ;)?

Sent from my телефон

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jest wlasnie ten pronlem z tym wstecznym , dlugo szukalem bo wiekszosc jest po 6-cio biegowe skrzynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też taką założyłem. Możesz sam kapsel zmienić potem i też będzie ok. Ja u siebie miałem zjechany kapsel więc nie zmieniałem a R do przodu mi nie przeszkadza jakoś hehe ale znam gościa co też tak miał pożyczył auto ojcu i dzwonił do niego bo nie umiał wyjechać z pod marketu bo wsteczny był do tyłu a na kapslu było narysowane do przodu i nie domyślił się żeby to sprawdzić hehehe

---------- Post dopisany at 20:11 ---------- Poprzedni post napisany at 20:07 ----------

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-wymiana-galki-zmiany-biegow-wersje-s-line-50334/index6.html#post583856

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpiszcie sobie Simon Bolz photography :wink::decayed:

Tapnięte z SGS III

Byl Twoj ziomek u mnie na jednostce zalatwil tema ;)?

Sent from my телефон

Coś się nie odzywa, może podpadł chłopakom :grin:

Tapnięte z SGS III

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też taką założyłem. Możesz sam kapsel zmienić potem i też będzie ok. Ja u siebie miałem zjechany kapsel więc nie zmieniałem a R do przodu mi nie przeszkadza jakoś hehe ale znam gościa co też tak miał pożyczył auto ojcu i dzwonił do niego bo nie umiał wyjechać z pod marketu bo wsteczny był do tyłu a na kapslu było narysowane do przodu i nie domyślił się żeby to sprawdzić hehehe

---------- Post dopisany at 20:11 ---------- Poprzedni post napisany at 20:07 ----------

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-wymiana-galki-zmiany-biegow-wersje-s-line-50334/index6.html#post583856

Tylko o to cho że u mnie ten chrom zszedł z kapselka.:thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...