Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Artur bądź ambitniejszy, poszukaj zderzaka S4 z PDC :decayed:

Jozek spoko jakby co to w ASO półka jebła jak do wiosny nie znajde to sobie zamówię i koniec :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ales Artur Mrozonego zgasil:kox: władca kukurydzy i wszystkich z niej produktów jest Wladi:naughty: Wojtek nawet jakbyś Ty kupił ten zderzak to jak już pisałem wcześniej dla mnie to że ktoś wyhacza okazję i opycha drożej jest całkowicie ok:good: Siedzenie przed kompem i wertowanie allegro jest ujowe a po za tym trzeba wiedzieć co się kupuje:wink: Za wiedzę też się płaci i to słono:whistling:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Wandej jak mozna spytac to po ile masz wachcze dolne , przednie do B6 pod zawias 1BE ? i jak z jakoscia tych wachaczy "MASTER SPORT" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra wybiła magiczna godz trzeba iść spać. Narka pany :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LiveLeak.com - A Most Ridiculous Way to Crash your Car :polew:

---------- Post dopisany at 00:03 ---------- Poprzedni post napisany at 00:03 ----------

Dobra wybiła magiczna godz trzeba iść spać. Narka pany :wink:

Phi, noc jeszcze młoda :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Wandej jak mozna spytac to po ile masz wachcze dolne , przednie do B6 pod zawias 1BE ? i jak z jakoscia tych wachaczy "MASTER SPORT" ?

Jasne Marcinie:wink: Dolny prosty 95zeta. Ja mam 2.5 roku 40k nalatane i pękła guma mi na dolnym no go szlag trafia powoli:kwasny: reszta oki:good: dodam że cały zestaw kosztuje 530zl:hi:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ales Artur Mrozonego zgasil:kox: władca kukurydzy i wszystkich z niej produktów jest Wladi:naughty: Wojtek nawet jakbyś Ty kupił ten zderzak to jak już pisałem wcześniej dla mnie to że ktoś wyhacza okazję i opycha drożej jest całkowicie ok:good: Siedzenie przed kompem i wertowanie allegro jest ujowe a po za tym trzeba wiedzieć co się kupuje:wink: Za wiedzę też się płaci i to słono:whistling:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

po części masz rację ale podkreślam tylko po części

ale dobra koniec rozwodzenia się nad rozlanym mlekiem .(KROPKA) :decayed:

resztę postów na ten temat usunę :decayed:

jak ktoś chce to może pociskać Fr0styyy :polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Wandej jak mozna spytac to po ile masz wachcze dolne , przednie do B6 pod zawias 1BE ? i jak z jakoscia tych wachaczy "MASTER SPORT" ?

Jasne Marcinie:wink: Dolny prosty 95zeta. Ja mam 2.5 roku 40k nalatane i pękła guma mi na dolnym no go szlag trafia powoli:kwasny: reszta oki:good: dodam że cały zestaw kosztuje 530zl:hi:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Ok dzieki za info :thumbup1: cena jak za taka jakosc to ok , moje FEBI wlasnie sie tez wysraly po okolo 40 tys. km. i nie guma tylko te gumowe oslony sworzni sie wyczepily z zabezpieczen i odslonily osadzenia sworznia i caly syf i brud zrobil swoje i teraz wala na kazdej dziurze. Musze pomyslec i jak cos to sie odezwe jak mi sie uda w miare szybko zalatwic wysylke do UK zebym zdarzyl je wymienic przed wizyta na przegladzie technicznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spadaj na drzewo :bag:

Ej nie bądź taki do przodu , to że kupiłeś zdeś od s4 boga z ciebie nie uczyni ;)

Tapnięte z audiczki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur jest za gruby on na drzewo nie wlezie :zyzol:

co prawda to prawda ale Frostyy`ego na drzewo pogonię :banan:

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o so chozi?

zwykła zazdrość :)

Kurcze jak ja pytałem czy zakładać tylny zdarzak S4 do mojej padliny to większa połowa pisała żebym został przy s-line bo lepiej wygląda a teraz wszyscy nagle zakładają s4 :(

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...