Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

jakis duzy balon masz zalozony :whistling::wink:

Fanta, a Ty na jakie kolo w końcu się zdecydowałeś? :whistling:

hmm pokaże niebawem :wink:

jakis duzy balon masz zalozony :whistling::wink:

235/35 to balon?:whistling:

skoro masz 8,5J to 235 jest troche za szeroka..

ja mam 9,5J i daje 225/35

---------- Post dopisany at 14:01 ---------- Poprzedni post napisany at 14:01 ----------

:decayed:

Ale 18? Ja nie chce na każdym rondzie na ranty uwazac:kwasny: 225 jest dopuszczalne ale auto lepiej z tylu wygląda na 235:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

tak na 18 :wink:

dobrze Endriu skoro takie masz to ok :wink: wygląda dobrze, ale chociaż troche opuść auto w dół

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak na 18 :wink:

dobrze Endriu skoro takie masz to ok :wink: wygląda dobrze, ale chociaż troche opuść auto w dół

Wieczorem:naughty: Właśnie mi dotaely tarcze 312mm:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega z forum Łega zapodal ciekawy tutorial innego troche sposobu modu dokladki sline do zwyklego zdesia. Narobilem sie i efekt ciekawy, dokladka faktycznie trzyma sie jak na ori zderzaku sline i nie trzeba brac na sruby ani trytytki :) jeszcze tylko wymiana pod koniec miesiaca rozrzadu i zdesio wyladuje na bryce ;)

Wandej tarcze zalozyles juz? Czemu nie pakujesz moda 320/288? Masz 15" zimowe? A i przod mam ATE a tylne zaciski to TRW komplet ponoc z A4B6 3.0tdi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega z forum Łega zapodal ciekawy tutorial innego troche sposobu modu dokladki sline do zwyklego zdesia. Narobilem sie i efekt ciekawy, dokladka faktycznie trzyma sie jak na ori zderzaku sline i nie trzeba brac na sruby ani trytytki :) jeszcze tylko wymiana pod koniec miesiaca rozrzadu i zdesio wyladuje na bryce ;)

Wandej tarcze zalozyles juz? Czemu nie pakujesz moda 320/288? Masz 15" zimowe? A i przod mam ATE a tylne zaciski to TRW komplet ponoc z A4B6 3.0tdi

no chyba nie za bardzo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo tzn? Przod ATE napewno od B7 3.0TDI Quattro a tył to TRW to cos nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo tzn? Przod ATE napewno od B7 3.0TDI Quattro a tył to TRW to cos nie tak?

o teraz jak najbardziej :decayed: no dobra, czepiłem się literówki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A idz ty w diably :P juz mi stracha narobiles, że mam tyl TRW niewiadomo jaki, kupilem rok temu heble ale nie bylo kaski na tarcze i klocki do tej pory. Czyli TRW z tylu pod 288 byly w A4B7 3.0 tdi quattro tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A idz ty w diably :P juz mi stracha narobiles, że mam tyl TRW niewiadomo jaki, kupilem rok temu heble ale nie bylo kaski na tarcze i klocki do tej pory. Czyli TRW z tylu pod 288 byly w A4B6 3.0 tdi quattro tak?

chodzi łoto ze w B6 niebyło 3.0 w tdi:decayed::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A idz ty w diably :P juz mi stracha narobiles, że mam tyl TRW niewiadomo jaki, kupilem rok temu heble ale nie bylo kaski na tarcze i klocki do tej pory. Czyli TRW z tylu pod 288 byly w A4B6 3.0 tdi quattro tak?

chodzi łoto ze w B6 niebyło 3.0 w tdi:decayed::grin:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z calej tez zabawy przy cieciu zderzaka zabraklo czasu na przetestowanie subika Bang&Olufsen z wnęki koła z Q5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety sob i niedz robie wiec nic z weekendu, z drugiej strony pogoda bedzie okropna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakis duzy balon masz zalozony :whistling::wink:

Fanta, a Ty na jakie kolo w końcu się zdecydowałeś? :whistling:

hmm pokaże niebawem :wink:

jakis duzy balon masz zalozony :whistling::wink:

235/35 to balon?:whistling:

skoro masz 8,5J to 235 jest troche za szeroka..

ja mam 9,5J i daje 225/35

---------- Post dopisany at 14:01 ---------- Poprzedni post napisany at 14:01 ----------

:decayed:

Ale 18? Ja nie chce na każdym rondzie na ranty uwazac:kwasny: 225 jest dopuszczalne ale auto lepiej z tylu wygląda na 235:wink:

Ale z profila dużo lepiej wygląda na 225:decayed: i taka bym zalozyl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...