Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

A w sumie to nie wiem, u mnie wywalalo blad esp na liczniku i nie gaslo dopoki nie zgasilem silnika i ponownie nie odpalilem auta. W sumie to bylo juz 2 lata temu i nie sprawdzalem VAGiem tego. Inna sprawa, ze nie wiedzialem że tak latwo mozna miec dla siebie full wersje VAGcom 3.11n2 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

ale to by przypadkiem nie wywalało błędu tego czujnika jak w twoim przypadku było?

i miałeś tak samo jak ja że sporadycznie raz na jakiś czas wyłączyło a po zgaszeniu i odpaleniu fury wracało wszystko do normy?

typowe objawy padniętego czujnika przy pedale.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szybkie pytanko , czy dokładka s - line tylnego zderzaka bez rur do diesla czy są różnice miedzy sedanem i avantem ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Chłopy

Czym moze byc spowodowane ze nie zawsze RNS nie czyta mi płyty z navi? Wyświetla komunikaty abym włożył płyty albo sprawdzić cos w serwisie A. Laser jest juz w kiepskim stanie? Czy płyta kiepska? Jak kupiłem RNS to chodziła bez zarzutu:/

A przy okazji...nie chce ktos dokładki S-line do przodu kupić? Mam do sprzedania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Chłopy

Czym moze byc spowodowane ze nie zawsze RNS nie czyta mi płyty z navi? Wyświetla komunikaty abym włożył płyty albo sprawdzić cos w serwisie A. Laser jest juz w kiepskim stanie? Czy płyta kiepska? Jak kupiłem RNS to chodziła bez zarzutu:/

A przy okazji...nie chce ktos dokładki S-line do przodu kupić? Mam do sprzedania...

Na poczatek sprobowal bym wyczyscic laser i dojladnie przyjrzal sie plycie mozliwe ze jest porysowana itp. Jesli to nie pomoze no to wtedy bym sie martwil i myslal nad wymiana lasera.

Ja mam tak czem ze jak dlugo nie urzywam to plyta robi sie taka metna i w tedy tez nie dziala ale wyczyszcze plyte i jest juz oki zdaza mi sie to taz na pol roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie

Jakie polecacie amorki coś w stylu 1BV bo moje chyba już się skończyły,czy lepiej ori?

Po powrocie z PL d*pa jak siedziała tak siedzi :)

2a8aafa2ef7b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie

Jakie polecacie amorki coś w stylu 1BV bo moje chyba już się skończyły,czy lepiej ori?

Po powrocie z PL d*pa jak siedziała tak siedzi :)

2a8aafa2ef7b.jpg

siwy hamują trochę te klocki?:whistling:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie

Jakie polecacie amorki coś w stylu 1BV bo moje chyba już się skończyły,czy lepiej ori?

Po powrocie z PL d*pa jak siedziała tak siedzi :)2a8aafa2ef7b.jpg

siwy hamują trochę te klocki?:whistling:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Jeszcze nie wiem :D czekają na transport z PL do NO.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie

Jakie polecacie amorki coś w stylu 1BV bo moje chyba już się skończyły,czy lepiej ori?

Po powrocie z PL d*pa jak siedziała tak siedzi :)

2a8aafa2ef7b.jpg

siwy hamują trochę te klocki? :whistling:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Co Ty się ta wszystkich o klocki pytasz, czyżby to jakiś chinol był :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sieeeemaa :) Krzychu troche Cie nie bylo na forum :P MK ogarnelismy przy pomocy twojego magci VCDS ale juz kluczyków nie przyuczylismy hehe jezdzilem ze 2 tygodnie otwierajac i zamykajac autko manualnie z kluczyka, w koncu zmobilizowalem sie wyczarowalem sobie pelna wersje VAGcom 3.11n2 i ogarnalem temat. BOSE czesze czerep, sasiedzi skarzyli sie, jak wjezdzam na posesje i modze przy aucie w okolicy 22:00 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sieeeemaa :) Krzychu troche Cie nie bylo na forum :P MK ogarnelismy przy pomocy twojego magci VCDS ale juz kluczyków nie przyuczylismy hehe jezdzilem ze 2 tygodnie otwierajac i zamykajac autko manualnie z kluczyka, w koncu zmobilizowalem sie wyczarowalem sobie pelna wersje VAGcom 3.11n2 i ogarnalem temat. BOSE czesze czerep, sasiedzi skarzyli sie, jak wjezdzam na posesje i modze przy aucie w okolicy 22:00 :P

Brak czasu :D

Bose fajna sprawa(nie dla sąsiadów :) ) muszę jeszcze tylko suba w zapas załatwić :) i będzie komplet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem zimówki BRIDGESTONE BLIZZAK LM25 :kox:

Edytowane przez jozek726
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...