Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Józek dawaj zamiane za kustro zrobimy :grin: a Ty Wandej srajdej się nie wpie....dalaj :decayed:

Między ćwiare a zakąske :decayed: Jozeusz bierzesz tarcze bo robie własnie zamówienie na oz to bym ci te 345mm zamówił :whistling:

na wiosnę, za dużo wydatków, ale dzięki za info o tym akumulatorze :wink: zawsze jakieś złocisze w kieszeni :kox:

I co kupiłeś na mój nr?

Tylko nie pytaj tam o ceny ferodo bo możesz się w szok wj***ć :decayed:

:decayed: kupię jakoś w przyszłym miesiącu, chyba że zima nadejdzie szybciej to szybciej będę musiał kupić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema wiem że lekko nie w temacie ale jestem nieogarnięty na tym forum,a widze że tu kwitnie dyskusja może mi ktoś powiedzieć plus minus ile trzeba dać za modyfikacje avf do poziomu 240 hp .Z góry dzięki i prosze o nie zjedzenie mnie za tak ogólnikowy opis mojego problemu :D

Na moje z 7 koła musisz liczyć jeżeli uda się tyle wogóle wyciągnać.. :whistling:

da sie w tych pieniadazach cos kolo 230hp ogarnac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedzieć, a płyn hamulcowy ATE sport blue racing masz?

Typ200 nie wystarczy? takie same parametry tylko rzadziej go się wymienia :whistling: I kosztuje 35zł za litr ale jak chcesz blue to zerknę jutro :rolleyes:

Mam zalany cały układ i nie chcę mieszać ;-)

https://www.facebook.com/DynoSoftPL/photos/a.580849928666239.1073741840.366330206784880/580849961999569/?type=1

wiem że to 2.0 cr ale widziałem że goście z 1.9 też tam ogarniają temat w podobnych granicach pytam bo rozważam albo to albo przesiadke na 3.0 b7 i nie wiem co mnie taniej wyjdzie biorąc pod uwage to za ile bym sprzedał mojego

3.0TDI sobie odpuść, za krótka skrzynia i to nie jedzie. Jak już chcesz zapier.. to kup 2.0T i pakuj graty z S3, wtedy 350ps i jest funn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany proszę o szybką pomoc, potrzebuje pilnie wiedzieć jak długie śruby mam kupić do dystansów 15mm

Mam koło na feldze RS6 C5 Ronal 8Jx18" ET43

Z góry dzięki :hi:

http://allegro.pl/dystanse-5x112-piasta-57-1-vw-audi-15mm-sruby-i4652240701.html

Edytowane przez julo23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany proszę o szybką pomoc, potrzebuje pilnie wiedzieć jak długie śruby mam kupić do dystansów 15mm

Mam koło na feldze RS6 C5 Ronal 8Jx18" ET43

Z góry dzięki :hi:

http://allegro.pl/dystanse-5x112-piasta-57-1-vw-audi-15mm-sruby-i4652240701.html

Kup 40mm, do ori felg kule.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już jest doliczone te 15mm dystansu i wychodzi długość 40mm ?

Edytowane przez julo23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie głupie pytanie jak aktywować vcds lite 1.2 ? kiedyś było to normalnie do zrobienia a teraz coś czytałem ze klucz z programu trzeba wysłać w formularzu do producenta itd ale nic mi się nie aktywuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jade na pelnej wersji vagcom 3.11 (aktywacja smiesznie prosta) i starczy do obslugi audicy B6 z 2001r ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie masz lustra z kompasem, to średnio to widzę :grin:

Ale heble ma 320mm od wujka:przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie masz lustra z kompasem, to średnio to widzę :grin:

Ale heble ma 320mm od wujka:przebiegly:

320 ? To tam dla dzieci w piaskownicy jest do traktorka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...