Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli normalny jednak ja miałem takie ze tylko gora /dol i nic wiecej ale przypadek ten sam czyli brzęczał na dziurach ... wymieniłem stelaże na inne i po problemie

Czyli muszę szukać używki na necie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

A ja wogole sie nie pochwale ze 300mm na tyle zagoscily :P

dwie wiosny zabieralem sie i sa :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, Panowie ma ktoś domowy sposób na przesuniecie elektrycznego fotela do tyłu? Nie działa silniczek i za nic w świecie nie wiem jak go przesunąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany mega problem. Navi pokazywała mi brak płyty DVD z mapami mimo tego ze płyta jest w środku. Otworzyłem ekran przyciskiem i przycisnalem przycisk żeby wyjąć płytę, płyta nie wychodzi a ekran jest ciągle wysunięty i po tej czynności ekran się nie chowa. Navi się zablokowała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, Panowie ma ktoś domowy sposób na przesuniecie elektrycznego fotela do tyłu? Nie działa silniczek i za nic w świecie nie wiem jak go przesunąć

Jak byś chciał to silniczek taki bym miał na opych :wink:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, Panowie ma ktoś domowy sposób na przesuniecie elektrycznego fotela do tyłu? Nie działa silniczek i za nic w świecie nie wiem jak go przesunąć

Jak byś chciał to silniczek taki bym miał na opych :wink:

:hi:

ok, ale najpierw muszę to wymontować

ps. ile za silniczek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic to nie dało, jakby płyta w środku się jakoś zablokowała czy coś. Da radę ją jakoś wyjąć z navi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mozesz jej wysunac tak? Wciskasz Eject i nic tak? Skad masz nawi? Kupowales tu na forum? Od kogo? I wazne pytanie, jakie radio siedzialo wczesniej przed RNSE?

A tak w ogóle to :hi: od 31 grudnia codziennie w robo na dyżurze w godz 9-17 siedze i tak do srody wyłacznie. Ani sylwka ani dlugiego weekendu ani wolnego wtorku ni ma :/ niesmak, że uuuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic to nie dało, jakby płyta w środku się jakoś zablokowała czy coś. Da radę ją jakoś wyjąć z navi?

Navi da sie wyjac ale potrzebujesz do tego 4 wyjmakow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę wysunąć, mogę sobie eject wciskać i wciskać. Navi z forum od siemian-a. A przed tym siedział concert II.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czyli nie miales przed rnsem innego radia 2dinowego? Bo np Concert III ma inaczej rozwiazany uklad zasilania we wtyczce Fakra tam pin 15 z 16 mostkuje sie bo radio nie pojdzie, ale potem pod rnse to trzeba usunac pin 16 bo moze cos sknocic ale chyha nie musi? Skad masz przejsciowke? Zobacz czy masz pin 16 czy puste gniazdo, ta przejsciowka to nowka z allegro brales pod Rnse z 2 malymi wtyczkami u dolu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez wczesniej mialem concert II i wszystko na przjesciowkach bez lutowania i po porawnym kodowaniu wszystko gra jak trzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i jak dlugo masz tego rnse podlaczonego w aucie? Chodzil kilka tygodni miechow bez problemow czy juz pierwszego dnia zaczęła Tobie ta RNSE eariowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10626536_677686092309956_151069680448641

Tomek, masz to w większym formacie ? Gdzie to na fejsie odnaleźć ?

Niestety nie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...