Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hm skoro śruby dłuższe o te 10-15mm byłby bezproblemowe to to by dla mnie wystarczyło :), dzięki

A orientuje się jeszcze ktoś jak wysoki jest kołnierz centujący na piaście? Przy dystansie 5 mm kupuje się zwykły przelotowy, bez kołnierza i nie ma problemu. Ale przy niektórych autach przy 6mm+ dystansach zaleca się już kupno z kołnierzem centującym. Ktoś to przerabiał jak to wygląda w B6?

57,1
  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witka.

Panowie potrzebuje klocki i tarcze do astry gtc z 2006r 1.4 benzyna 90 KM. Auto na sale więc najtańszą opcję poproszę. ....

a czy to dział KUPIĘ ? :P

Baszmak szuka tylko zaczepki...

posłucha Blacha,tak słyszałem także daruj sobie :facepalm:

skoro coś słyszałeś, to napisz to wprost, a nie zachowujesz się jak baba :naughty:

Może i nie ten dział, ale czy widzisz problem w pytaniu.....?

Nie... a widzisz tam :P na końcu pytania? ;)

Opublikowano

Fly a pamietasz moze jaki imbus jest od nakretki gwintu na tyle?

Opublikowano

s3ns, dnia 21 Kwie 2015 - 18:10, napisał:

Hm skoro śruby dłuższe o te 10-15mm byłby bezproblemowe to to by dla mnie wystarczyło :), dzięki
A orientuje się jeszcze ktoś jak wysoki jest kołnierz centujący na piaście? Przy dystansie 5 mm kupuje się zwykły przelotowy, bez kołnierza i nie ma problemu. Ale przy niektórych autach przy 6mm+ dystansach zaleca się już kupno z kołnierzem centującym. Ktoś to przerabiał jak to wygląda w B6?

57,1

Mateo, podałeś chyba średnicę otworu centrującego, a mi chodzi raczej o to:

2_dystans_bez_kolnierza_centr_OUP-0.jpg

Jak dam dystans, np. 10 mm przelotowy, bez kołnierza, czy wtedy nie zakryje on całego kołnierza na piaście? Bo 10 mm są przelotowe bez kołnierza i z kołnierzem, wszystko zależy od tego ile zostanie kołnierza po dorzuceniu dystansu :eusathink:

Opublikowano

Pytałem jakiś czas temu o hak, ktoś miał sprawdzić, ale nie wiem kto bo wyszukiwarka się na mnie wypięła...

Opublikowano

Do 5-6mm wystarczy tego kolnierza. Jesli wiekszy dystans to bez dodatkowego kolnierza nie ma sensu, bo bedzie bicie.

Opublikowano

Witka.

Panowie potrzebuje klocki i tarcze do astry gtc z 2006r 1.4 benzyna 90 KM. Auto na sale więc najtańszą opcję poproszę. ....

a czy to dział KUPIĘ ? :P

Baszmak szuka tylko zaczepki...

posłucha Blacha,tak słyszałem także daruj sobie :facepalm:

skoro coś słyszałeś, to napisz to wprost, a nie zachowujesz się jak baba :naughty:

Może i nie ten dział, ale czy widzisz problem w pytaniu.....?

Nie... a widzisz tam :P na końcu pytania? ;)

Teraz, już na kompie to widzę, :P:grin::grin::hi:

Opublikowano

Księciunie kto ma u siebie niefabryczne radio 2DIN?

Opublikowano

Do 5-6mm wystarczy tego kolnierza. Jesli wiekszy dystans to bez dodatkowego kolnierza nie ma sensu, bo bedzie bicie.

Dzięki, nie wiedziałem do końca od ilu mm przydałby się ten kołnierz :thumbup1:

Opublikowano

Fly a pamietasz moze jaki imbus jest od nakretki gwintu na tyle?

Jaki gwint? Kw? U mnie nr 10
Opublikowano

bardziej mi chodzi o jakeis jvc pioneer clarion i ramke plastikowa dookoła

Opublikowano

Fly a pamietasz moze jaki imbus jest od nakretki gwintu na tyle?

Jaki gwint? Kw? U mnie nr 10
Weitec, ale to chybs jeden pies. Jak dlugiego klucza uzywales zeby wystarczylo.
Opublikowano

Do 5-6mm wystarczy tego kolnierza. Jesli wiekszy dystans to bez dodatkowego kolnierza nie ma sensu, bo bedzie bicie.

Mi nawet do 5mm dystansów kołnierz nie wystarczał. Biło okrutnie powyżej 80kmh.

Fly a pamietasz moze jaki imbus jest od nakretki gwintu na tyle?

Jaki gwint? Kw? U mnie nr 10
Weitec, ale to chybs jeden pies. Jak dlugiego klucza uzywales zeby wystarczylo.

Jeśli nie chcesz żeby Cię szlag trafił z regulacją to tylko PODNOŚNIK > TYLNIE SANKI LEKKO W DÓŁ > REGULUJEMY. Duuuużo szybciej i łatwiej niż męczyć się z kręceniem regulacją na spiętej sprężynie.

Opublikowano

Ale bede opuszczal wiec powinno pojsc gladko.

Opublikowano

Panowie problem mam z awx

Po dodaniu na maxa gazu auto nie przyspiesza, coś je trzyma,jak dodaje delikatnie auto jedzie jak trzeba

Opublikowano

matibati2, dnia 21 Kwie 2015 - 20:29, napisał:

Do 5-6mm wystarczy tego kolnierza. Jesli wiekszy dystans to bez dodatkowego kolnierza nie ma sensu, bo bedzie bicie.



Mi nawet do 5mm dystansów kołnierz nie wystarczał. Biło okrutnie powyżej 80kmh.

:shock3: trochę do bani, bo skoro tak to 5 mm dystansów nie ma z kołnierzem i gdzieś czytałem że wąskie z kołnierzem mają tendencję do pękania. W takim razie zostaje kupić szersze z kołnierzem? :o Jak Flyer rozwiązałeś ten problem?

Opublikowano

Ja mam 10mm z kołnierzem po prostu.

Opublikowano

Ok dzięki za info. Mam Et35 i 8j szeroką felgę, więc może jeszcze podejdą te dystanse 10 mm

Opublikowano

Ok dzięki za info. Mam Et35 i 8j szeroką felgę, więc może jeszcze podejdą te dystanse 10 mm

18"?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.