Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Troche ze strachem zadaje to pytanie po przeczytaniu paru postów do tyłu ale zaryzykuje :) chłopaki czy w każdej b6(poza s4) była taka sama pompa wspomagania?chodzi mi o lekkość skręcania.. że tak to ujmę

były o różnej wydajności - ale chyba więcej jak 120bar nie szło do b6/b7. Z resztą najlepiej zamontować servotronic i mańką kręcisz małym palcem przy felgach 19'' :)

Byly tez wieksze. Sam mam od B7 chyba 131 bar

Tyle ze nic to nie daje praktycznie. Mam od B7 3.0 tdi i nie widze zadnej roznicy oprocz tego ze jest mlodsza

Otóż to, ja mam 120bar w avf a wiem, że były też 110bar.

sory że dopiero teraz pisze...no u mnie w 1.8t ponoć jest ta 110bar.raz jechałem furą szefa z tym samym silnikiem i kiera dużo lzej kręciła a tez miał 18'' założone.i to czy szybko czy wolno jechałem to fajnie lekko chodziła ta kiera a u mnie nie bardzo.na trasach jak do de jezdze to mnie normalnie reka boli od kierowania.nawet na 15'' 195 opona na dłuższa mete reka boli.i teraz nie wiem co jest grane.nie widać ani nie słychać żeby pompa była zwalona

Masz kolego podobnie gdy jezdzilem na maglu ktory byl z servotronikiem ale nie podlaczonym. Wspomaganie bylo ale kiera chodzila ciezko .Dlugo juz masz to auto ?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siema pajda landryno :naughty:

Siemka [emoji41]

Jeśli chodzi o przekładnie to u mnie po regeneracji chodzi dużo dużo lżej mam opony 225.

Opublikowano

Ksieciunie, ma ktoś u siebie ledy zamiast długich? Nie mam sterownika czy jak tam to dziadostwo zwał pod dzienne, wpakowałem ledy w długie bo mam bixa a na ledach chce zrobić dzienne ale nie z ori instalacji. Tzn tak w dzien ledy jako dzienne a po zmroku led jako dopal dlugich. Sa jakies ledy do kupienia zeby mi nie siały błedem? A moze takie san bus rezystory z allego?

Opublikowano

Ksieciunie, ma ktoś u siebie ledy zamiast długich? Nie mam sterownika czy jak tam to dziadostwo zwał pod dzienne, wpakowałem ledy w długie bo mam bixa a na ledach chce zrobić dzienne ale nie z ori instalacji. Tzn tak w dzien ledy jako dzienne a po zmroku led jako dopal dlugich. Sa jakies ledy do kupienia zeby mi nie siały błedem? A moze takie san bus rezystory z allego?

Ja mam ledy na dlugich u mnie w watku moze sobie zobaczyc jak to wygląda, tylko ja mam to podlaczone przez modul do swiatel dziennych.

Edytowane przez pajda

Opublikowano

Troche ze strachem zadaje to pytanie po przeczytaniu paru postów do tyłu ale zaryzykuje :) chłopaki czy w każdej b6(poza s4) była taka sama pompa wspomagania?chodzi mi o lekkość skręcania.. że tak to ujmę

były o różnej wydajności - ale chyba więcej jak 120bar nie szło do b6/b7. Z resztą najlepiej zamontować servotronic i mańką kręcisz małym palcem przy felgach 19'' :)

Byly tez wieksze. Sam mam od B7 chyba 131 bar

Tyle ze nic to nie daje praktycznie. Mam od B7 3.0 tdi i nie widze zadnej roznicy oprocz tego ze jest mlodsza

Otóż to, ja mam 120bar w avf a wiem, że były też 110bar.

sory że dopiero teraz pisze...no u mnie w 1.8t ponoć jest ta 110bar.raz jechałem furą szefa z tym samym silnikiem i kiera dużo lzej kręciła a tez miał 18'' założone.i to czy szybko czy wolno jechałem to fajnie lekko chodziła ta kiera a u mnie nie bardzo.na trasach jak do de jezdze to mnie normalnie reka boli od kierowania.nawet na 15'' 195 opona na dłuższa mete reka boli.i teraz nie wiem co jest grane.nie widać ani nie słychać żeby pompa była zwalona

Masz kolego podobnie gdy jezdzilem na maglu ktory byl z servotronikiem ale nie podlaczonym. Wspomaganie bylo ale kiera chodzila ciezko .Dlugo juz masz to auto ?

no z 5 lat juz jezdze...u mnie w kodach widze 1n1 czyli standartowy magiel

Opublikowano

Ksieciunie, ma ktoś u siebie ledy zamiast długich? Nie mam sterownika czy jak tam to dziadostwo zwał pod dzienne, wpakowałem ledy w długie bo mam bixa a na ledach chce zrobić dzienne ale nie z ori instalacji. Tzn tak w dzien ledy jako dzienne a po zmroku led jako dopal dlugich. Sa jakies ledy do kupienia zeby mi nie siały błedem? A moze takie san bus rezystory z allego?

Ja mam ledy na dlugich u mnie w watku moze sobie zobaczyc jak to wygląda, tylko ja mam to podlaczone przez modul do swiatel dziennych.

OEMowy modul?

A fis ci nie krzyczal ze spalona zarowka?

Edytowane przez mrogal

Opublikowano

B6 nie miało modułu dziennych. Dopiero w B7 był OEM.

Opublikowano

witam królewny :hi:

Opublikowano

:hi:

moje ostatnie video

fajne - miałem ostatnio przyjemność pobawić się dronem ale jak mi kumpel krzyknął cenę za tego, którego zmontował to byłem lekko w szoku, myślałęm, że to max koszt 10k a tu się okazało, że 40k ze wszystkim go wyszło :shock3:

Opublikowano

:hi:

moje ostatnie video

fajne cudo jak on nazywa się i ile kosztuje :D

Opublikowano

Jeśli nazywanie kogoś pedałem jest prawda którą wyznajesz...

:grin: Słodkie :kox:

Ja tam widziałem tylko obrazek :polew:

Edytowane przez poziek

Opublikowano

Siemka. Pany, nie wiem, czy ktoś zauważy mojego posta w tym natłoku xD

Poszukuję żarówki do oprawy W5W w przednie lampy. Żarówka, która nie wywala błędu na fisie.

Opublikowano

Poszukuję żarówki do oprawy W5W w przednie lampy. Żarówka, która nie wywala błędu na fisie.
przecież zwykła żarówka w5w nie wywali ci błędu, oczywiście sprawna
Opublikowano

Siemka. Pany, nie wiem, czy ktoś zauważy mojego posta w tym natłoku xD

Poszukuję żarówki do oprawy W5W w przednie lampy. Żarówka, która nie wywala błędu na fisie.

musisz kupić oczywiście kupić najpierw gniazda pod W5W... i wlutować je w miejsca tych od H6W.

Opublikowano

Siemka. Pany, nie wiem, czy ktoś zauważy mojego posta w tym natłoku xD

Poszukuję żarówki do oprawy W5W w przednie lampy. Żarówka, która nie wywala błędu na fisie.

musisz kupić oczywiście kupić najpierw gniazda pod W5W... i wlutować je w miejsca tych od H6W.

a to bixy masz? bo z postu wnioskuje że pewnie ledowych szukasz

Opublikowano

Panowie ma ktoś pomysł skąd dostać spinki ze ślizgów od naszych lamp?

W aso koszt całego ślizgu to 80zł (niby nie dużo :wink: ) a na allegro 70+kw za używkę :facepalm: . Samej spinki w aso nie idzie dostać. Jakieś pomysły co tam wsadzić?

Opublikowano

Panowie ma ktoś pomysł skąd dostać spinki ze ślizgów od naszych lamp?

W aso koszt całego ślizgu to 80zł (niby nie dużo :wink: ) a na allegro 70+kw za używkę :facepalm: . Samej spinki w aso nie idzie dostać. Jakieś pomysły co tam wsadzić?

Nie kupisz. Sa slizgi valeo nowe po 70zł chyba :wink:

Opublikowano

Dziękuję wszystkim ;) cóż czas zamontować nowa ;) bo już brak miejsca na odpryski na tej ;)

Opublikowano

Wystepuje jakos jako osobny element ta taka zapinka, w ktora wchodzi ten "bolec" od tylnej kanapy(siedzisko) do otworu w podlodze pod nią ?

Opublikowano

Wystepuje jakos jako osobny element ta taka zapinka, w ktora wchodzi ten "bolec" od tylnej kanapy(siedzisko) do otworu w podlodze pod nią ?

4B088637301C O to chodzi?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.