Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak, 18" :)

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tak, 18" :)

Gwint czy 1be?
Opublikowano

Na razie 1BE, ale mam w planach gwint w tym roku za pare miesięcy

Opublikowano

Na razie 1BE, ale mam w planach gwint w tym roku za pare miesięcy

dystanse chcesz dac przod i tyl? Jakie gumy masz?
Opublikowano

Z przodu będe potrzebował min 5 mm dystansu ze względu na heble (prawdopodobnie). Tył chciałem dać 10 mm i ogólnie postawić lekko szerzej, ale chyba teraz to skończy się takim samym zestawem na przód i tył...

Guma to michelin pilot super sport 225/40

Opublikowano

Jezdzilem ns takim zestawie, i jest okey. Ns przod daj te 5, 10 bedzie za duzo. Przednis os ma to do siebie ze i tak ma szersze osadzenie. Zobacz ile sruby wystsje z felgi a kolnierzem sie nie przejmuj. 5 mm bedzie ok.

Opublikowano

A na tył 10 podejdzie? No mniej więcej tak planowałem wstępnie zrobić, dzięki za info Mateo :)

Ciekawe tylko czemu u Flyer'a waliło na 5 mm

Opublikowano

Podejdzie, bedzie dobrze. Mysle ze to zalezy od modelu felgi i jej osadzenia. Mogla mu nie lapac pierscienia, tak tez bywa.

Opublikowano

Wrzucę 5 mm na przód, 10 na tył i zobaczę jak to wyjdzie u mnie.

Dzięki za info :thumbup1::hi:

Edytowane przez s3ns

Opublikowano

Pany warto kupić nowe opony z 2009r? Mam do kupienia komplet Bridgestone Potenza za połowę ceny i się zastanawiam :naughty:

Opublikowano

opony maja 6 lat ja bym odpuscil calkowicie

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

;)

Wandziu doszło? Xd

Opublikowano

Wandej, odpuść, chociaż były dobrze składowane itp, to jednak swoje dobre lata mają już za sobą :hi:

Opublikowano

:hi:

BTW, tez bym odpuścił 6-letnie opony, chyba że do upalenia na tor. Ale to się i tak nie opłaca jak za pół kasy nowych :)

Opublikowano

Pany warto kupić nowe opony z 2009r? Mam do kupienia komplet Bridgestone Potenza za połowę ceny i się zastanawiam :naughty:

Wszystko zależy od stanu gumy, często trzyletnie chinczyki mają już twardą gumę a dużo starsze np dunlopy nadal nadają się do jazdy. Niby mówi się że jak kupować opony to max 5 letnie, no ale jak je założysz i pojeździsz rok to już będą miały 6 lat... i co?? nie wymieniasz ich... wszystko zależy od stanu gumy.

Opublikowano

3 letnie opona uważana jest za nową. A te gumy co chcesz kupić mają już 6 lat!

Ja w promocji wyrwalem nowe nokiany o 300 zł taniej - fakt faktem 0314.

Także na moje nie warto bo gumy trochę stare.

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Wandej napisz do Mrogala o opony jeśli potrzebujesz. ma fajne ceny. takie nowe 6cio letnie w ogóle nie brałbym pod uwage. no chyba ze ktos oddaje za free do upalenia

Opublikowano

Wrzucę 5 mm na przód, 10 na tył i zobaczę jak to wyjdzie u mnie.

Dzięki za info :thumbup1::hi:

Śruby do tych 5 mm zmieniasz na dłuższe?

Opublikowano

Wandej napisz do Mrogala o opony jeśli potrzebujesz. ma fajne ceny. takie nowe 6cio letnie w ogóle nie brałbym pod uwage. no chyba ze ktos oddaje za free do upalenia

Wandej też sprzedaje opony, więc sam sobie może kupić u siebie :grin::naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.