Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

1bv Mati

Wojtek _a4 miał je u siebie. Musi trzech nie ma opcji. Ja miałem 235/35 et 35 i tarlo od czzasu do czasu. SŁOWA zakładaj.

chodziło mi czy ma ktoś żeby wypowiedział się czy obcierają

Siema :hi:

Kolego ja mam takie felgi od miesiąca i mogę chyba Ci coś rozjaśnić, z tym że moje zawieszenie to 1BA czyli górsko-komfortowe :decayed: więc do rzeczy, tył wejdzie bez problemu nic nie będzie obcierać u mnie brakuje ok 5mm dystansu aby kolo zrównało się z błotnikiem no i ok 4-5cm jest do rantu nadkola, z przodu jest inna historia piasty są bardziej wysunięte na zewnątrz więc i koło ok 1-1,5 cm wychodzi poza obrys auta do rantu nadkola jest ok 5cm czyli w ch....... w takiej konfiguracji nic nie obciera nawet z kompletem osób w aucie.

Felgi jakie mam to właśnie rs4 b7 19" 9j a opony 235/35/19, przy takiej oponie wychodzi delikatny naciąg i przy nizszym zawieszeniu mogło by to fajnie wyglądać, przy oponie 225/35/19 będzie wg mnie ostro z naciągiem i twwwwardo, jak chcesz jakieś foty czy coś to odezwij się na priv bo na forum nie mam auta a i zdjęć za bardzo nie ogarniam.

na bank nie jest to koło z rs może masz wzór rs. Et 3X nie 29.

Panowie PROSZĘ WAS na każdą głupią zaczepke / odzywke nie reagować zgłaszać. Nie kłócić się każdy z każdym. PLEASE! !!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, proszę o wasze opinie czy nie porywam się z motyką na słońce.

Mam wycięty dyfuzor zderzaka s4 b6 tył, będe chciał to zaadaptować w zderzak do avanta standardowy.

W dokładce standardowego zderzaka wytnę i następnie pospawam dyfuzor z s4.

Łączenia zderzaka a dokładki przy pomocy włókna wygładze, aby była jedna całość tak jak to w a4.

Następnie całość do malowania i do auta

Koszty to 200zł malowanie 200zł spawanie plastiku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, proszę o wasze opinie czy nie porywam się z motyką na słońce.

Mam wycięty dyfuzor zderzaka s4 b6 tył, będe chciał to zaadaptować w zderzak do avanta standardowy.

W dokładce standardowego zderzaka wytnę i następnie pospawam dyfuzor z s4.

Łączenia zderzaka a dokładki przy pomocy włókna wygładze, aby była jedna całość tak jak to w a4.

Następnie całość do malowania i do auta

Koszty to 200zł malowanie 200zł spawanie plastiku

to w jakiej cenie wyrwałeś dyfuzor? Pytam bo szukam tu oszczędności.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zakładać to koło czy nie?

To czy zakładac czy nie zalezy od Ciebie czy godzisz się na to aby tarło trochę. Bo na moje będzie i nie ma zmiłuj. Po coś rs ma szersze błotniki. Jak chcesz te koła to wg mnie juz będzie potrzebna rolka na błotnikach. Na necie jest pełno a4-ek z niby felgami od RS-a ale jak zaczałem głebiej się doszukiwać to wychodzi na to że większość to nie ori, z jakimiś większymi ET, badź węższymi felgami.

Swojego czasu chyba Bart-S jak przegladałem kiedyś jego temat miał Ori Rs4 b7 felgi u siebie w b7. Możesz podpytać jak mu się z tym żyło na PW, może da znać.

Jak masz mozliwość to weś wrzuć sobie samą felgę na piaste z przodu i zobacz jak to wstępnie wygląda.

Edytowane przez s3ns
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, proszę o wasze opinie czy nie porywam się z motyką na słońce.

Mam wycięty dyfuzor zderzaka s4 b6 tył, będe chciał to zaadaptować w zderzak do avanta standardowy.

W dokładce standardowego zderzaka wytnę i następnie pospawam dyfuzor z s4.

Łączenia zderzaka a dokładki przy pomocy włókna wygładze, aby była jedna całość tak jak to w a4.

Następnie całość do malowania i do auta

Koszty to 200zł malowanie 200zł spawanie plastiku

ciekawe jak to finalnie wyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyfuzor mam za free

tez jestem ciekawy jak to wyjdzie i jak spawanie plastiku wyjdzie, ale pytanie czy ktoś sie bawił w coś podobnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyfuzor mam za free

tez jestem ciekawy jak to wyjdzie i jak spawanie plastiku wyjdzie, ale pytanie czy ktoś sie bawił w coś podobnego

wrzuć foto jestem ciekaw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zakładać to koło czy nie?

To czy zakładac czy nie zalezy od Ciebie czy godzisz się na to aby tarło trochę. Bo na moje będzie i nie ma zmiłuj. Po coś rs ma szersze błotniki. Jak chcesz te koła to wg mnie juz będzie potrzebna rolka na błotnikach. Na necie jest pełno a4-ek z niby felgami od RS-a ale jak zaczałem głebiej się doszukiwać to wychodzi na to że większość to nie ori, z jakimiś większymi ET, badź węższymi felgami.

Swojego czasu chyba Bart-S jak przegladałem kiedyś jego temat miał Ori Rs4 b7 felgi u siebie w b7. Możesz podpytać jak mu się z tym żyło na PW, może da znać.

Jak masz mozliwość to weś wrzuć sobie samą felgę na piaste z przodu i zobacz jak to wstępnie wygląda.

Bart-s nie miał felg z e29 takie jakie szło ori w rs4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart-s nie miał felg z e29 takie jakie szło ori w rs4

Jak czytałem jego temat na innym forum to miał tam napisane że "ORI" i "19" więc cała reszta układa się sama. Nie było innych ori 19", były jeszcze 18" ale to inny temat. Zaraz nawet poszukam tego infa, ale nie mówię, może cos jest nie tak i możesz miec rację.

EDIT:

Mam, wzorowałem się jego wpisem z:

http://www.a4club.pl/index.php?topic=19254.msg381068#msg381068

Napisał tam: "- ori felgi 19" RS4"

Ale fakt, z pierwszej strony wynika że to jednak nie są ORI RS4 (felga 8,5J x 19", ET48 od A6/S6). Więc temu wprowadziłem się w błąd, ale trochę źle napisał to w poście. U niego są felgi RS4-look. Takie coś ma też audi TT

Edytowane przez s3ns
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

były. z a6 c6 ET48 8,5J. takie miał bart-s


były jeszcze z ET 52 itp. kilka tych wzorów bylo ori w 19 calach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

były. z a6 c6 ET48 8,5J. takie miał bart-s

były jeszcze z ET 52 itp. kilka tych wzorów bylo ori w 19 calach

Tak już doczytałem :) Wyżej dopisałem skąd mi się to wzięło

Po prostu nie powinno się takich felg nazywac ORI RS4, to są ORI audi, ale nie ORI RS4 :) stąd moja zamota :facepalm::P

Edytowane przez s3ns
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1bv Mati

Wojtek _a4 miał je u siebie. Musi trzech nie ma opcji. Ja miałem 235/35 et 35 i tarlo od czzasu do czasu. SŁOWA zakładaj.

chodziło mi czy ma ktoś żeby wypowiedział się czy obcierają

Siema :hi:

Kolego ja mam takie felgi od miesiąca i mogę chyba Ci coś rozjaśnić, z tym że moje zawieszenie to 1BA czyli górsko-komfortowe :decayed: więc do rzeczy, tył wejdzie bez problemu nic nie będzie obcierać u mnie brakuje ok 5mm dystansu aby kolo zrównało się z błotnikiem no i ok 4-5cm jest do rantu nadkola, z przodu jest inna historia piasty są bardziej wysunięte na zewnątrz więc i koło ok 1-1,5 cm wychodzi poza obrys auta do rantu nadkola jest ok 5cm czyli w ch....... w takiej konfiguracji nic nie obciera nawet z kompletem osób w aucie.

Felgi jakie mam to właśnie rs4 b7 19" 9j a opony 235/35/19, przy takiej oponie wychodzi delikatny naciąg i przy nizszym zawieszeniu mogło by to fajnie wyglądać, przy oponie 225/35/19 będzie wg mnie ostro z naciągiem i twwwwardo, jak chcesz jakieś foty czy coś to odezwij się na priv bo na forum nie mam auta a i zdjęć za bardzo nie ogarniam.

na bank nie jest to koło z rs może masz wzór rs. Et 3X nie 29.

Panowie PROSZĘ WAS na każdą głupią zaczepke / odzywke nie reagować zgłaszać. Nie kłócić się każdy z każdym. PLEASE! !!!!!!!!!!!

Aj kolego nie kłóć się ze mną :wink: wiem co mam jest to felga ori z rs4 b7 19" 9j i et 29 cały problem z tymi felgami rozchodzi się o przednią oś tył wchodzi bez problemu i tak jak mówię brakuje jeszcze z 5mm do zrównania z błotnikiem, z przodu jest zabawa, zawieszenie kolegi SLO jest obniżone od mojego o 20mm do tego ch.....nie twarde amory z 1bv, myślę że wejdzie mu to bez problemu i nawet nie będzie obcierać przy komplecie osób w aucie. Zresztą jak nie kupuje ich kolega przez neta to założyć je na furacza i sprawdzić czy spełnia oczekiwania, ewentualnie niech kolega podrzuci mail-a to wyślę zdjęcia jak to u mnie wygląda, wg mnie warto się o nie postarać bo auto wygląda kox, zresztą spójrzcie na auto kolegi KAMELUS_ .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zakładać to koło czy nie?

Zakładaj jak będzie obcierać sprzedasz mi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki Grzechu, napisałem u niego w wątku.

Hmm to teraz brać ET48 i 8,5 czy ET29 i 9J... jest dylemat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Panowie zaraz 2 dystanse 15 mm z Dystomu lądują w sprzedam , ktoś pragnie przytulić za 100 plus kw? Założone przez parę dni hahahaha .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bongod zostaw je na chwilkę, może będę potrzebował większych to wezmę


Panowie, szukam kolegi z forum, który dawał kiedyś ogłoszenie że ma możliwość dorobienia wybranych dekielków do felg. Nigdzie nie mogę znaleźć tego tematu, może ktoś z was pamięta jak się kolega nazywał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jutro na melanż hajsiwo potrzebne :) śruby gratis :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...