Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Hm dziwna sprawa, zadzwoniłem do sprzedającego który ma gwint KW V1 do sprzedania, jak mu powiedziałem że mam avanta to stwierdził że gwint nie pasuje i jest tylko do sedana. Ale powód dla którego nie podejdzie podał mi sprężyny z przodu :blink: ? To mozliwe? Byłem przekonany że jak już różnice to z tyłu a tu jakieś dziwne historie. ktoś może coś wie więcej? Przód powinien być identyko czy to sedan, czy avant czy FWD czy quattro

Bzdury gada. Każdy gwint podejdzie do quattro. Natomiast sprawdź klasy wagowe, bo potem będziesz miał bardzo nisko siedzący tył i zacznie się problem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie


Bzdury gada. Każdy gwint podejdzie do quattro. Natomiast sprawdź klasy wagowe, bo potem będziesz miał bardzo nisko siedzący tył i zacznie się problem :)

No tak, zaczytałem o tych problemach, Tobie one chyba też kiedyś się udzieliły nawet. Nie przeocze tego. Nie mniej info kolesia mnie zdziwiło. Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego najłatwiej i najprościej kupić nówkę :D

:D wiadome. Akurat te promo wiosenne na zawiasy KW spada jak z nieba, ale nadal to jest kupa siana :facepalm: No i się waham czy V1 czy V2 :naughty:

Edytowane przez s3ns
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

listwa oświetlenia tylnej tablicy - taka żeby seryjnie miała ledy... od czego szukać? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

q7, q5

jak dobrze pamiętam

Edytowane przez slo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panicze jakby ktos cos widzial, kupie BIXY do B6 chetnie na soczewkach b8 albo intemo, moga byc uzbrojone albo gołe :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt nie ma felg od RS4 b7 ET29 ?

Turzol ostatnio wrzucał w ciekawych aukcjach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodziło mi czy ma ktoś żeby wypowiedział się czy obcierają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek jaka szerokość felgi, bo u siebie mam koła z a5 z takim samym et nic nie obciera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm dziwna sprawa, zadzwoniłem do sprzedającego który ma gwint KW V1 do sprzedania, jak mu powiedziałem że mam avanta to stwierdził że gwint nie pasuje i jest tylko do sedana. Ale powód dla którego nie podejdzie podał mi sprężyny z przodu :blink: ? To mozliwe? Byłem przekonany że jak już różnice to z tyłu a tu jakieś dziwne historie. ktoś może coś wie więcej? Przód powinien być identyko czy to sedan, czy avant czy FWD czy quattro

Bzdury gada. Każdy gwint podejdzie do quattro. Natomiast sprawdź klasy wagowe, bo potem będziesz miał bardzo nisko siedzący tył i zacznie się problem :)

Trochę poczytałem i wychodzi serio na to że sedan i avant/cabrio mają inne zawiasy KW V1 (inny numer części) i jedne do drugich nie pasują. Nie wiem dokładnie w czym rzecz i może jednak w którąś stronę dałoby się to zaaplikować. Nie mniej nie będę wnikał. Może ktoś inny się skusi:

Jest gwint Kw V1, kompletny po przebiegu ponoć 11 tys. Sprzedający ma chyba nawet pudełko do niego. Tyle że tylko sedan wchodzi w grę na to wychodzi. Link wrzucę do ciekawych aukcji dla B6/B7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz pod gwint wsadzilem 19x9 et 33 przy gumie 225 i szczerze na tyl dolozyl bym lekki dystans. Mydle ze et 29 tragedii nie zrobi w postaci obcierki zwlaszcza przy rwardym 1bv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodziło mi czy ma ktoś żeby wypowiedział się czy obcierają

Siema :hi:

Kolego ja mam takie felgi od miesiąca i mogę chyba Ci coś rozjaśnić, z tym że moje zawieszenie to 1BA czyli górsko-komfortowe :decayed: więc do rzeczy, tył wejdzie bez problemu nic nie będzie obcierać u mnie brakuje ok 5mm dystansu aby kolo zrównało się z błotnikiem no i ok 4-5cm jest do rantu nadkola, z przodu jest inna historia piasty są bardziej wysunięte na zewnątrz więc i koło ok 1-1,5 cm wychodzi poza obrys auta do rantu nadkola jest ok 5cm czyli w ch....... w takiej konfiguracji nic nie obciera nawet z kompletem osób w aucie.

Felgi jakie mam to właśnie rs4 b7 19" 9j a opony 235/35/19, przy takiej oponie wychodzi delikatny naciąg i przy nizszym zawieszeniu mogło by to fajnie wyglądać, przy oponie 225/35/19 będzie wg mnie ostro z naciągiem i twwwwardo, jak chcesz jakieś foty czy coś to odezwij się na priv bo na forum nie mam auta a i zdjęć za bardzo nie ogarniam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz pod gwint wsadzilem 19x9 et 33 przy gumie 225 i szczerze na tyl dolozyl bym lekki dystans. Mydle ze et 29 tragedii nie zrobi w postaci obcierki zwlaszcza przy rwardym 1bv

wejsc wejdzie i nie powinno przycierac, ale jak dla mnie 19 bez gleby wygląda dziwnie

215/35 na 9J

11133844_1101187069906698_44487447685489

tu jakis naciąg juz jest, 225 na lajcie do 9J

Edytowane przez MAGIC87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...