Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie zerknijcie na film poniżej , nie wiem już co może się dziać z tym wspomaganiem zmieniłem dziś pompę i dalej to samo , dodatkowo po ok 40 km wywalił mi płyn ze zbiornika i wspomagania wogóle nie było.

Ech dobra zmiana............. nie mogę wogóle się połapać w tym naszym forumie teraz:kwasny:

 

Edytowane przez MichałA4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie mam prośbę. Moglibyście posłać swój głos na zdjęcie domu mojej siostry. Dzisiaj i jutro poproszę. Poproście też swoich znajomych jeśli da radę. Dzięki!

http://swiecsie.wp.pl/swiec-sie/one,2,303,736,moj-swiateczny-dom.html

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, MichałA4 napisał:

Panowie zerknijcie na film poniżej , nie wiem już co może się dziać z tym wspomaganiem zmieniłem dziś pompę i dalej to samo , dodatkowo po ok 40 km wywalił mi płyn ze zbiornika i wspomagania wogóle nie było.

 

Według mnie, tak jak już wcześniej pisałem, to wina zbiorniczka/sitka. Sprawdziłeś to?

Płyn masz napowietrzony i pompa się odzywa.

Miałem kiedyś podobnie, sitko niby ładnie na miejscu siedziało, ale gdy się je docisnęło w jednym miejscu na krawędzi wkrętakiem, to w zbiorniczku robił się spokój. Wymiana zbiorniczka rozwiązała problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie płaczcie z tym forum. Według mnie wyglada lepiej i obsługa jest bardzo prosta.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, staniek napisał:

Według mnie, tak jak już wcześniej pisałem, to wina zbiorniczka/sitka. Sprawdziłeś to?

Płyn masz napowietrzony i pompa się odzywa.

Miałem kiedyś podobnie, sitko niby ładnie na miejscu siedziało, ale gdy się je docisnęło w jednym miejscu na krawędzi wkrętakiem, to w zbiorniczku robił się spokój. Wymiana zbiorniczka rozwiązała problem.

Nie mam nic do stracenia najwyżej kilka zł, zbiorniczek już zamówiłem tak że zobaczymy co się stanie po jego wymianie, wczoraj to sitko macałem i siedzi ciasno nie porusza się , gdy odpowietrzę układ w zbiorniku trochę mniej chlapie niż na filmie, wygląda to tak jakby się przelewało delikatnie z okolicy sitka do drugiej komory zbiornika, ale po przejechaniu kilku km znów bryzga i wspomaganie znika i się zacina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, mlodziak22 napisał:

jakie polecicie wyjmaki/wkrętaki do wtyczek audi/vw?

podłączam się pod pytanie. tyle że potrzebuję do pinów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykonuje ktoś na klubie wiązki do grzanych siedzien do b7?

Pisz do kolegi "kaju "

naciepane z kalkulatora S7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mróz robi robotę

U mnie nie ma ani zimy ani mrozu, 10c na plusie to nie zima. Jadąc z Polski do Niemiec nie przekraczając 120-130 mam spalanie 9.5, jadąc 160 na tempomacie mam spalanie 10+, coś jest po prostu nie tak, bo wiem że kiedyś palił duuuuzo mniej

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to faktycznie masz cos nie chalo z tym spalaniem
Mi tez pali dyche ale go klepie po miejscu
Trasa ok 7 (160-170)
Vag nic nie pokazuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Fr0styyy. napisał:


U mnie nie ma ani zimy ani mrozu, 10c na plusie to nie zima. Jadąc z Polski do Niemiec nie przekraczając 120-130 mam spalanie 9.5, jadąc 160 na tempomacie mam spalanie 10+, coś jest po prostu nie tak, bo wiem że kiedyś palił duuuuzo mniej

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
 

Musisz więc zrobić logi bo bez przyczyny spalanie nie wzrasta. A  9,5litra przy 120-130km/h to trochę za dużo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że gdy staram się jechać jak najoszczędniej to nie przynosi żadnych efektów. Logi dynamiczne, statyczne zrobić itd? Jakie grupy, błędów. Na vagu żadnych.

Sent from prodiż S6 Edge

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie rozbieral ktos lusterko zewentrzne zeby przewod przeciagnac . Mam dwa lusterka i w jednym mam uciety przewod i chcialbym go przelozyc ,probowalem rozebrac i nie moge tego czarnego plastiku przy mocowaniu zdjac 

 

Druga sprawa mam antene dachowa sharka i potrzebuje kabli do niej . Ma ktos moze ?

3567259a0fab1685.jpg

689414cc68889c22.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powie mi ktoś jak subskrybować wątki i jak pózniej sprawdzić czy jest aktywnośc w danym temacie ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, rafi10612 napisał:

Panowie rozbieral ktos lusterko zewentrzne zeby przewod przeciagnac . Mam dwa lusterka i w jednym mam uciety przewod i chcialbym go przelozyc ,probowalem rozebrac i nie moge tego czarnego plastiku przy mocowaniu zdjac 

Rozbierał, nawet wczoraj: 

  • 2 śrubki wykręcić
  • od przodu auta są dwa zatrzaski, które można odblokować nożem lub czymś innym a cienkim
  • od tyłu auta są bodajże 3 lub 3 wypustki zachodzące za całą obudowę lusterka, trzeba też włożyć coś cienkiego żeby je podważyć

spiegelkappen9.jpg

 

Chociaż domyślam się, że nie o to mocowanie pytasz, ten drugi plastik wyjdzie jak go wyciągniesz go spod uszczelki drzwi. Najpierw od środka trzeba zdemontować trójkątny plastik obok szyby i odkręcić śrubę imbusową znajdującą się pod nim.

Nie jestem pewien czy trzeba całą obudowę lusterka zdejmować czy nie , ale chyba tak, bo ciężko będzie włożyć kable do uchwytu.

Odpowiadałem ostatnio na takie pytanie, ale że forum się aktualizuje to nie mogę własnego posta znaleźć :/

https://a4-klub.pl/topic/365768-s4-b6-bbk-34s34pokojny-rodzinny-avant-by-kacza/?do=findComment&comment=5016004

 

Edytowane przez rade
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...