Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Koito z Renault

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka


Światło jest mega białe dziś jeszcze wyczyścilem soczewki i lampy efekt zadowalający. Na niebiesko świece w momencie odpalenia lamp. Później jest mega biało. Ja płaciłem 260 zł a zamawiałem z hurtowni do siebie na sklep.

naciepane z kalkulatora S7

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Światło jest mega białe dziś jeszcze wyczyścilem soczewki i lampy efekt zadowalający. Na niebiesko świece w momencie odpalenia lamp. Później jest mega biało. Ja płaciłem 260 zł a zamawiałem z hurtowni do siebie na sklep.

naciepane z kalkulatora S7


260 za komplet?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Za sztukę

naciepane z kalkulatora S7

Opublikowano
Za sztukę

naciepane z kalkulatora S7



To d2s wyszły trochę taniej, w październiku płaciłem coś ok 380 za komplet

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

No d2s patrzyłem są tańsze ale mi to nie urządza bo przetwornice musiał bym zmienić bo raczej to nie pasuje

naciepane z kalkulatora S7

Opublikowano

Nie konieznie, bo do tych ori bixowych przetwornic można zapodać zapłonniki i wtedy są na D2S, tylko dochodzi koszt zapłonników i w porównaniu z tańszymi żarnikami D2S wychodzi nam praktycznie to samo, więc skórka za wyprawkę. :wink: No chyba, że ktoś jest akurat przed zakupem przetwornic lub w trakcie kompletowania zestawu, to wtedy sobie może kupić przetwo pod D2S.

Muzin - masz je schowane wewnątrz lamp? Bo chyba Koito nie są hermetyczne !? :eusathink:

Opublikowano

A jak mam d4s to mogę przejść na d2s bez zmiany przetwornic?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Chyba nie bałdzo, bo D4S ma chyba jakiś inny zakres napięć, czy coś takiego, Gwerty chyba coś kiedyś mówił ?!

Opublikowano
12 minut temu, KoJ@K napisał:

Nie konieznie, bo do tych ori bixowych przetwornic można zapodać zapłonniki i wtedy są na D2S, tylko dochodzi koszt zapłonników i w porównaniu z tańszymi żarnikami D2S wychodzi nam praktycznie to samo, więc skórka za wyprawkę. :wink: No chyba, że ktoś jest akurat przed zakupem przetwornic lub w trakcie kompletowania zestawu, to wtedy sobie może kupić przetwo pod D2S.

Muzin - masz je schowane wewnątrz lamp? Bo chyba Koito nie są hermetyczne !? :eusathink:

Przy soczewkach z B8 nie zmieścisz D2S z zapłonnikami, trzeba zmieniać soczewkę na inną, np Intemo ;)

Opublikowano
Nie konieznie, bo do tych ori bixowych przetwornic można zapodać zapłonniki i wtedy są na D2S, tylko dochodzi koszt zapłonników i w porównaniu z tańszymi żarnikami D2S wychodzi nam praktycznie to samo, więc skórka za wyprawkę. :wink: No chyba, że ktoś jest akurat przed zakupem przetwornic lub w trakcie kompletowania zestawu, to wtedy sobie może kupić przetwo pod D2S.
Muzin - masz je schowane wewnątrz lamp? Bo chyba Koito nie są hermetyczne !? :eusathink:

4b0f5c5b74b80199b0c8b36dfc56f456.jpgd33fca7622bb878cc9701ce8c2de6af2.jpg
Przetwornice dopasowalem do dekielka, i uszczelnilem.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Przy soczewkach z B8 nie zmieścisz D2S z zapłonnikami, trzeba zmieniać soczewkę na inną, np Intemo [emoji6]

Mam soczewki b8 lift i przetwornice d2s, przetwornice nie wystaja poza dekielek:)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
6 godzin temu, muzin napisał:


4b0f5c5b74b80199b0c8b36dfc56f456.jpgd33fca7622bb878cc9701ce8c2de6af2.jpg
Przetwornice dopasowalem do dekielka, i uszczelnilem.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka


Mam soczewki b8 lift i przetwornice d2s, przetwornice nie wystaja poza dekielek:)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 

Mówisz o przetwornicach D2S, a ja o przetwornicach D1S, i palnikach D2S z przejściówkami/zapalnikami dla nich ;)

Opublikowano

Panowie wyświetliło mi taki błąd:

17994
Engine Mount Solenoid Valves (N144/N145) Short to Plus P1586 - 35-10 - - - intermitten

Wyczytałem, ze dotyczy on poduszki silnika gumowo-olejowej z elektrozaworem. Rozumiem, ze jak wymieniać poduchę to tylko na ori? Nie pchać się w używki czy zamienniki (o ile występują)? Prawa poduchę do kompletu tez lepiej wymienić czy mogę tylko tą lewą z elektrozaworem? Jakby ktoś miał pod ręką numer takiej poduszki oraz mniej więcej jej koszt to byłbym bardzo wdzięczny, jak nie to dopiero na dniach usiądę do PC i sobie poszukam numeru [emoji4] Pacjent to A4 B6 AVF 1.9 tdi 130 KM :hi:


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
37 minut temu, kaman napisał:

Panowie wyświetliło mi taki błąd:

17994
Engine Mount Solenoid Valves (N144/N145) Short to Plus P1586 - 35-10 - - - intermitten

Wyczytałem, ze dotyczy on poduszki silnika gumowo-olejowej z elektrozaworem. Rozumiem, ze jak wymieniać poduchę to tylko na ori? Nie pchać się w używki czy zamienniki (o ile występują)? Prawa poduchę do kompletu tez lepiej wymienić czy mogę tylko tą lewą z elektrozaworem? Jakby ktoś miał pod ręką numer takiej poduszki oraz mniej więcej jej koszt to byłbym bardzo wdzięczny, jak nie to dopiero na dniach usiądę do PC i sobie poszukam numeru emoji4.png Pacjent to A4 B6 AVF 1.9 tdi 130 KM :hi:


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nr poduszki do AVF/AWX strona lewa elekt. 8E0199379BF

Serwis ok 460zł po rabatach. 

Opublikowano

Dzięki za info turzol :hi:


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Panowie potrzebuje pomocy w czasie śniegów bawiliśmy się Multiwanem 4x4 Po powrocie do domku na drugi dzień przestał działać haldex na komputerze wyskoczył błąd 11 przerwa w obwodzie. Wydaje mi się ze problem polega na którymś z czujników abs. Jeżeli ktoś przerabiał podobny temat proszę o pomoc?

Opublikowano

w jakimś programie na tvn było od tym 4x4 w VW - jak odnawiali ekipie tvnu ich wóz do wożenia sprzętu (nie wiem czy to nie było czasami 101 napraw)
Koleś opisywał napęd i usterki + naprawiał

Edytowane przez 3r4

Opublikowano
w jakimś programie na tvn było od tym 4x4 w VW - jak odnawiali ekipie tvnu ich wóz do wożenia sprzętu (nie wiem czy to nie było czasami 101 napraw)

Koleś opisywał napęd i usterki + naprawiał

Samochód marzeń - Kup i zrób

Opublikowano

Pany,podrzuci ktoś nr lusterek z s4 b6 one maja być alu co nie ?

Opublikowano
Pany,podrzuci ktoś nr lusterek z s4 b6 one maja być alu co nie ?


Lusterka maja taki sam nr , S4 miał Alu obudowy i nr jest w temacie o moim a4.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano

Thx,juz pacze[emoji6]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.