Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Ja również przekładałem tam gdzie były oryginalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

f5555f7d4f474a90.jpg

9f0dd10b1328496a.jpg

7eb4b458d20003fd.jpg

chce rozebrac widoczny na zdj plastik czarny zeby przeciagnac kabel ,na zdj sa dwie sroby od strony mocowania do drzwi ,odkrecalem je ale cos jeszcze trzyma ten plastik 

Moze ktos wie jak to rozebrac zeby kabel przelozyc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamietam, to zeby zdjac ten caly plastik musisz najpierw wyjac zawleczke i sprezyne w stelazu.

59 minut temu, rade napisał:

Ja również przekładałem tam gdzie były oryginalnie.

Jak pusciles kable w tej oryginalnej przelotce, jak one sa zalane klejem w jednym miejscu ?! Ja puszczalem tuz obok tej ori przelotki.

 

 Z tego co pamietam, to zeby zdjac ten caly plastik musisz najpierw wyjac zawleczke i sprezyne w stelazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W golfie podobna budowa lusterka była i tak jak pisze KoJ@K, trzeba rozłożyć lusterko na części, czyli zawleczka i sprężynka out...ale żeby to złożyć później to już się trzeba nieźle napocić.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, mlodziak22 napisał:

jakie polecicie wyjmaki/wkrętaki do wtyczek audi/vw?

Spinki do włosów polecam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, KoJ@K napisał:

Jak pusciles kable w tej oryginalnej przelotce, jak one sa zalane klejem w jednym miejscu ?! Ja puszczalem tuz obok tej ori przelotki.

Miałem urwane wszystkie kable (Jakiś koleś po pijaku z całej siły uderzył w lusterko ramieniem jadąc rowerem tak, że się złożyło  :decayed: ) w miejscu przejścia ze stelaża przez tą gąbkową uszczelkę - były dociśnięte tym trójkątnym plastikiem tam gdzie wychodzą ze stelaża i tam puściły. Jak lusterko odkręciłem, a gąbkę wyjąłem to całkiem lekko wyszły do środka drzwi. Więc jeśli faktycznie jest klej to ja go nie widziałem ;) Przełożyłem wiązkę 5 kabli bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedę gonił swojego laptopa do diagnostyki. To jest jakiś ibm think pad. Bateria trzyma ponad godzinę. Cena 350 pln. Wieczorem ląduje w giełdzie. Jak coś to pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, RicS3 napisał:

W golfie podobna budowa lusterka była i tak jak pisze KoJ@K, trzeba rozłożyć lusterko na części, czyli zawleczka i sprężynka out...ale żeby to złożyć później to już się trzeba nieźle napocić.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 

A tam napocić :wink: sprężynkę ściskasz w imadle na max, zostawiasz tylko małą szczelinę żeby żyłka albo dratwa tam weszła i owijasz kilka razy, i tak z dwóch stron. Po takim zabiegu sprężynę masz ładnie ściśniętą i założenie zawleczki to minuta roboty, po jej założeniu przecina się żyłkę i szczypcami się ją usuwa ze sprężyny. Prosty i skuteczny patent :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy jakie realne pieniadze mogę wziąć za me cabrio a4 koniec 04r 1.8t sline czarna  w multi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Gregory87 napisał:

A tam napocić :wink: sprężynkę ściskasz w imadle na max, zostawiasz tylko małą szczelinę żeby żyłka albo dratwa tam weszła i owijasz kilka razy, i tak z dwóch stron. Po takim zabiegu sprężynę masz ładnie ściśniętą i założenie zawleczki to minuta roboty, po jej założeniu przecina się żyłkę i szczypcami się ją usuwa ze sprężyny. Prosty i skuteczny patent :D

W sumie fajny pomysl . Mam dwa wyjscia albo lutowac albo zrobic tak jak piszesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, rafi10612 napisał:

W sumie fajny pomysl . Mam dwa wyjscia albo lutowac albo zrobic tak jak piszesz

Chyba szybciej będzie to rozebrać, przy wyciąganiu zawleczki trzeba uważać żeby nie wystrzeliła bo nie znajdziesz :D dlatego dobrze jest przed całkowitym jej wyciągnięciem zarzucić kawałek szmatki i dopiero śrubokrętem ją wydłubać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema ryjce......powiedzcie mi, czy Wam też forum zamula? U mnie czy na lapciaku, czy fonie ,czy tablecie jest lipa....:facepalm:

Mam wrażenie, że te zmiany nie były potrzebne:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamula to fakt ale z tego co widziałem, Hugo pisał, że to tymczasowe bo jeszcze nie wszystkie procesy związane ze zmianami są zakończone a praca odbywa się "w tle" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...