Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja mam z drive shaft z Łomianek przegub wału od 10tys i jest narazie ok przy 250ps w quattro :). Ale oni chyba tego nie produkują tylko są dystrybutorem różnych firm więc nie wiem co mam wsadzone nawet :).

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
56 minut temu, Rafal1988Lodz napisał:

ale przeguby wew oska i multi takie same?

tak, to jest to samo

Opublikowano

to fajnie wiedzieć. Jak ktoś chce wew przeguby ori z angola to zapraszam na pw stan dobry bez luzow :) oczywiście z multi.

Opublikowano

Też znajdę kilkanaście połosiek z automatów :) jako dawców przegubów wew. i zewnętrznych

Opublikowano

Kupilem całą półoś z Exeo CAGA po przelocie 60tys mil. Oby tym razem dobra :)

Opublikowano

Pany ile jest wart blu  w wersji high z koncowka H bo mam do opchniecia a nie wiem ile za niego wolac.

Opublikowano
Pany ile jest wart blu  w wersji high z koncowka H bo mam do opchniecia a nie wiem ile za niego wolac.

Puścisz mnie z torbami stary:D jak będziesz z takimi gratami wyjeżdżał:P
Opublikowano

no michal dużo ci nie brakuje do wypasa bose i blu czeka :D

 

Opublikowano

Panowie ktos tu kiedys pisal o dekielkach do bixow, ze mozna je kupic gdzies nowe w jakims innym ASO niz Audi, chodzi mi o te tyły do ktorych mocowana jest przetwornica - pomoze ktos? Moze jakis nr czesci lub w ktorym konkretnie ASO to bylo i jaka cena ??

Opublikowano
Panowie ktos tu kiedys pisal o dekielkach do bixow, ze mozna je kupic gdzies nowe w jakims innym ASO niz Audi, chodzi mi o te tyły do ktorych mocowana jest przetwornica - pomoze ktos? Moze jakis nr czesci lub w ktorym konkretnie ASO to bylo i jaka cena ??

Ja kupowałem w aso w Rybniku (na zamowienie) sztuka ok 70zl

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ja kupowałem też gdzieś na internecie nowe, ale też szło przez  aso jakoś i jak wyżej kolega pisał płaciłem tyle za sztukę, plus wysyłka oczywiście.

8E0 941 158 B prawa

8E0 941 159 B lewa

 

Opublikowano

panowie czy ktoś z forum robi "imitację" samopoziomu? Coś, że po odpaleniu lamp silniczki robią góra, dół i wraca do zadanej pozycji?

Opublikowano
16 minut temu, bjoern napisał:

panowie czy ktoś z forum robi "imitację" samopoziomu? Coś, że po odpaleniu lamp silniczki robią góra, dół i wraca do zadanej pozycji?

 

Opublikowano

Dzieki chlopaki :hi:

Opublikowano

Jak wygląda sprawa tylnego światła przeciwmgłowego w angliku? Jest po przeciwnej stronie co w wersji "europejskiej"?

 

Edytowane przez C4NC3R

Opublikowano

Tak - jest po przeciwnej stronie niż u nas.

Ja kupowałem lampy z Anglika do siebie ale środki ( wkłady z żarówkami) dałem swoje.

Opublikowano

Myślę dołożyć drugie światło..

Opublikowano

Był temat wałkowany parę razy. Ja osobiście odradzam ale rób jak chcesz.

Edytowane przez jacek70

Opublikowano

Przeglądy i policja?

Opublikowano
34 minuty temu, C4NC3R napisał:

Przeglądy i policja?

tego bym się nie obawiał.wyjmujesz jedną żarówkę i po krzyku

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.