Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Kierownica grzeje po włączeniu grzania fotela kierowcy ;)
Ale jestem już chyba na dobrym tropie winowajcy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Właśnie sprawdziłem, moja,tak jak pisałem wcześniej, nie grzeje w tej temperaturze tj. 14 stopni 

Kiedy powinna grzać wiem bo mam ;)

Edytowane przez staniek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może od modułu to zależy, ja mam z końcówką M, czy też może od wersji trapezika. Jutro rano zobaczę czy będzie grzała, jak nie zapomnę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiera dziś rano grzała, 13 stopni było. 

Ponad to przez noc pamięć mi wróciła ;) kierownica grzeje jeśli wewnątrz auta jest mniej niż 15 stopni. Wcześniej wprowadziłem w błąd pisząc o 5 stopniach na zewnątrz.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.09.2017 o 12:58, tomekhxc napisał:

Nie w PB :whistling:

 

W dniu 3.09.2017 o 12:14, rrrudy25 napisał:

Jak wywalisz srodkowy w seryjnym wydechu to roznicy nie bedzie prawie zadnejemoji6.png

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
 

Okazało się, że przepuszcza łączenie między katalizatorem, a dolotem. Tłumik udało się odratować. Jeden sezon powinien jeszcze śmigać, a co do wywalenia środkowego to chłop mówił, że dźwięk byłby nie do zniesienia :) Powiedział również, że środkowy mam przelotowy czy tak oryginalnie było w 1.8T ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiera dziś rano grzała, 13 stopni było. 

Ponad to przez noc pamięć mi wróciła [emoji6] kierownica grzeje jeśli wewnątrz auta jest mniej niż 15 stopni. Wcześniej wprowadziłem w błąd pisząc o 5 stopniach na zewnątrz.  

Ja już po wymianie modułu, kodowaniu itd

Wszystko dziala elegancko.

Kierownica grzeje aż osiągnie temp 27*C i wtedy grzanie się wyłącza. Nie ma znaczenia temp otoczenia tylko ile pokazuje czujnik temp w kierownicy [emoji4]

 

Tylko pojawił się u mnie drugi problem, wydaje mi się, że nie jest powiązany z modułem kierownicy choc nastąpił po zmianie modułu.

Nie składają mi się lustra z pilota i nie domykaja szyby...

Kodowanie modułu komfortu niby dobre...

Szyby działają normalnie, a lustra składają się z panelu w drzwiach, jedynie z pilota nie.

Jakieś pomysły?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otwórz i zamknij parę razy po kolei wszystkie okna przyciskami z drzwi kierowcy i będzie działać. Ważne aby przy otwieraniu i zamykaniu do samego końca trzymać cały czas wciśnięty przycisk. Sytuacja zdarza się podczas odlaczania  akumulatora

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otwórz i zamknij parę razy po kolei wszystkie okna przyciskami z drzwi kierowcy i będzie działać. Ważne aby przy otwieraniu i zamykaniu do samego końca trzymać cały czas wciśnięty przycisk. Sytuacja zdarza się podczas odlaczania  akumulatora

Domykanie szyb ruszyło, lustra nadal nie chcą się złożyć po zamknięciu auta...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, chudy92 napisał:

lustra nadal nie chcą się złożyć po zamknięciu auta...

U mnie w podobnej sytuacji pomogło wypięcie i wpięcie ponownie wtyczek w modułach składania jeśli mowa o modułach od kkama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny problem pomogło na chwilkę odpięcie akumulatora następnie palce na wszystkie przyciski do szyb żeby w dół zjechały przytrzymanie Ok 10 s następnie do góry przytrzymanie Ok 10 s później złożyłem lustra pokrętłem następnie pokrętło na lewa stronę i już lustra chodziły tak jak powinno być poprostu moduły musiały się od nowa zaprogramować tak mi się wydaje [emoji16]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No szyby juz działają, lustra też składałem 3 razy u ruszalem regulacja lustra prawego i lewego lecz nadal nic. U mnie składały sie jak galeczka byla na środku.

A modul od luster nie wiem w sumie jaki mam, cos tam jest w boczku drzwi, trzeba by Grzeska pytać co zakładał.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pokrętło ustawiania lusterek masz ustawione w  jakiej pozycji ? Odepnij na chwile aku i podepnij na nowo. Jezeli to nie pomoże to sprawdz kabelki w gumowej przelotce miedzy drzwiami, a budą. U mnie Jak bym przerwany cienki pomaranczowy kabelek to mialem tak samo. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...