Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czesc. modze wlasnie oswietlenie dekorów taśmą led. nie wydostaje mi się światło spod dekora tak mocno dolega :D dekor szczotkowane alu sline. HELP bo robota mi staneła i nie wiem czy ciąć dekor :/

temat: 

https://a4-klub.pl/topic/297087-listwy-dekory-led/?page=23

 

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pod innym kątem próbowałeś zamocować ledy? Chcesz, żeby świeciła góra dekoru, czy dół ?

Opublikowano

góra, taśma z silikonem. ciasno tam w cholere zeby upchnać taśme a zeby nie było widać diod tylko samą poświate

najgorsze ze ten dekor jest z alu, a nie plastiku. boszką troche ryzyko :D

Edytowane przez JeJu

Opublikowano

trudno zaryzykuje szlifierką stołową i może pilnikiem jak da rade. oby lipy nie było 

ogarnałem, starym kamieniem szlifierskim na wiertarke i troche podszlifowałem dekora i jest git. 

Edytowane przez JeJu

Opublikowano

O Witam.Pany potrzebuje nr srub do zaciskow 288 tyl te ktore chodza w prowadnicy jarzma

 

 

jpeg2gif.jpg

Opublikowano

Witam. Szukam ciekawego avanta 1.9 tdi quattro szyberdach. Ewentualnie 1.8T
Może ktoś sprzedaje lub planuje swoje cacko sprzedać? ;)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Witam Panowie,

Mam pytanko możecie kogoś polecić od regeneracji turbiny bądź macie kogoś kto sprzedaje warte uwagi turbiny po regeneracji? Moje turbo od avf zdycha i szukam rozwiązania.

Opublikowano

turbospaw 

Opublikowano
Witam Panowie,
Mam pytanko możecie kogoś polecić od regeneracji turbiny bądź macie kogoś kto sprzedaje warte uwagi turbiny po regeneracji? Moje turbo od avf zdycha i szukam rozwiązania.


Nikt nic?
Opublikowano

Podzwoń i zapytaj w firmach na jakich częściach to składają... Jak gdzieś usłyszysz Meletta, to można rozważać oddanie takiej firmie turbo do regeneracji... 

Większość pseudo-zakładów wsadza chińskie rdzenie, piaskuje i heeeja :P Może i ładnie wygląda - jak nowa, ale potem wysyp tematów na forum, że po regeneracji bierze olej... i uzyskaj gwarancję od takich... nowy olej, turbo montowane u nich albo w jakimś serwisie, nie przestrzeganie procedur gwarancyjnych bla bla bla itd... 

Osobiście, wolałbym albo samemu wytargać turbinę, zakupić pewny rdzeń Meletta, złożyć i ewentualnie jechać gdzieś na regulację cięgna gruszki czy śruby zderzakowej albo szukać używki z auta po nie dużym przebiegu...

Regeneracja to naprawdę loteria... 

Opublikowano

Panowie przestał mi działać kierunek, wymieniłem żarówkę i dalej to samo. Zajrzałem do lampy i czy w oprawce kierunkowskazu nie powinno być 2 "blaszek" po obu stronach?1d572538611133755cdf6f2cfd0a7711.jpg268613e9eadba09d83e15be44b91b01e.jpgdc29bd184f6ff505e64ba3915eb31aee.jpg

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

powinny być :) ułamało się i wleciało do środka

Opublikowano
17 godzin temu, mnaso napisał:

Zajrzałem do lampy i czy w oprawce kierunkowskazu nie powinno być 2 "blaszek" po obu stronach?1d572538611133755cdf6f2cfd0a7711.jpg

Brak styku lub brak napięcia i dlatego nie działa.  Gdyby był dobry styk to i z jedną blaszką powinno działać.

Opublikowano

Dzięki, przynajmniej nie muszę wyciągać drugiej lampy. Pytanie teraz jak to sensownie naprawić? Idzie wymienić tą blaszkę czy cały ten tył lampy? 

Opublikowano

Szukam osoby która ogarnie mi przełożenie wkładu z lampy zwykłej do xenonu oraz pomalowanie ich w środku 

Opublikowano
1 godzinę temu, mnaso napisał:

Szukam osoby która ogarnie mi przełożenie wkładu z lampy zwykłej do xenonu oraz pomalowanie ich w środku 

Pisz do kolego Gwerty.  - robi takie rzeczy.

Opublikowano

Nie ma ktoś polosiek że sprawnymi przegubami do 1.9 na handel?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
12 minut temu, jacek70 napisał:

Pisz do kolego Gwerty.  - robi takie rzeczy.

To wiem, ale dawno na forum był. Może ktoś inny? Mam w razie czego opcję zrobić to w hidrtrofit.pl, ale może ktoś z forum wolałby zarobić ;) 

 
Opublikowano
Nie ma ktoś polosiek że sprawnymi przegubami do 1.9 na handel?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

‭+48 602 537 327‬ zadzwoń do niego ma bardzo dużo części używanych do b6 ja od niego dużo rzeczy kupuje jeszcze nigdy nie było problemu powiedz ze od znajomego z forum z Bytowa masz ten numer[emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.