Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Pany nie wala się komuś nowy przycisk ręcznego? Kupilem w aso dawno temu i gdzieś posiałem.... Może ktoś ma i nie zamontował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

2 godziny temu, turzol napisał:

Pany nie wala się komuś nowy przycisk ręcznego? Kupilem w aso dawno temu i gdzieś posiałem.... Może ktoś ma i nie zamontował?

A tak przy okazji masz może nr części tego przycisku ręcznego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kamil-vag napisał:

8E0711333A 3Q7

To jest ten plastikowy wtykany czy metalowy na klej? Bo były 2 rodzaje, a ja mam ręczny z Exeo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest ten wymienny - tego metalowego nie ma jako zamiennik, jest z całym ręcznym. 

513005_x800.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

68zł, pamietam ze kupowałem za 40 w ASO ale gdzieś go posiałem bo nie pasował do starej dzwigni i tak sobie leżał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0006PZ6HFH47MJUN-C322.jpg

Ktoś z forum? Dzisiejszy wypadek na autostradzie A4. Ogólnie 3 osoby ranne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany macie jakiś patent na wyłamane zaczepy w boczku od tylnej rolety ? Najłatwiej byłoby wymienić boczki na nowe, albo przyciemnić szyby i wyje... tą roletę, no ale muszę niestety jakoś to reanimować... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, kamil-vag napisał:

Pany macie jakiś patent na wyłamane zaczepy w boczku od tylnej rolety ? Najłatwiej byłoby wymienić boczki na nowe, albo przyciemnić szyby i wyje... tą roletę, no ale muszę niestety jakoś to reanimować... 

Może zestaw naprawczy rolety ?

8e9-898-661-4pk--.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur ale ten zestaw jest chyba tylko po to, żeby się roleta sama nie zwijała, bo jak urwane rożki zaczepów w boczkach to raczej nic one nie dają ?

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. No i dodatkowo ten zestaw naprawczy mial tez na celu niwelowanie skrzypienia/trzeszczenia. U mnie za niwelowanie skrzypienia robi parcianka :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5345db9af372822914ce87055810c52c.jpgPanowie taka sytuacja - odpadła guma z lampy [emoji57] Da radę ją na coś przykleić? [emoji848]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kur.. Mam to samo i w tej samej lampie :kox: przykleilem raz na jakiś badziew, klej sekundowy chyba - jak sama nazwa wskazuje przez sekunde sie trzymało i znowu odpadło :decayed: a kupując go myślałem, że jego nazwa znaczy zupełnie co innego :naughty:

Edytowane przez KoJ@K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciąg lampę, podklej od spodu jakiś kawałek plastiku elastycznego, gumy - poczekaj aż dobrze złapie i dopiero potem doklej górną część do wystającego elementu. Na łączeniu zrób fazkę czarnym sylikonem/gumą w płynie. Ja używam do takich rzeczy gumę w płynie/płynną uszczelkę i tak to dziadostwo mocno trzyma, że szok. 

top_gasket.png

Bez tytułu.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...