Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:grin:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tak,tak rozswieca sie nie Martw sie[emoji23]
Mi juz 1,5r swieca 6000K[emoji14]

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Panowie szybkie pytanko, miał by ktoś może pod ręką rozpiskę kostek modułu komfortu w b6? Chodzi mi bardziej o to z jakiej kostki i jakie piny wychodzą na lampki nad nogami z przodu i z tyłu, myślę że w każdym module idą z tych samych pinów. Był bym wdzięczny

Opublikowano

Pany czy w B7 halogen w zwykłym zderzaku i zderzaku S-line jest taki sam?

Opublikowano
10 godzin temu, junior555 napisał:

Panowie szybkie pytanko, miał by ktoś może pod ręką rozpiskę kostek modułu komfortu w b6? Chodzi mi bardziej o to z jakiej kostki i jakie piny wychodzą na lampki nad nogami z przodu i z tyłu, myślę że w każdym module idą z tych samych pinów. Był bym wdzięczny

Poszukam rozpiski 

Ale tu masz mod jak np rozwiązać to podłączenie : )

 

http://www.auditeam.pl/forum/topic/2525-podłączanie-oświetlenia-przestrzeni-nóg-przód-tył-pod-fotelami/

Edytowane przez WydRos

Opublikowano
Panowie szybkie pytanko, miał by ktoś może pod ręką rozpiskę kostek modułu komfortu w b6? Chodzi mi bardziej o to z jakiej kostki i jakie piny wychodzą na lampki nad nogami z przodu i z tyłu, myślę że w każdym module idą z tych samych pinów. Był bym wdzięczny
Znajdziesz na forum w warsztacie lub w dziale elektryki.
Opublikowano
9 godzin temu, Rabbi napisał:

Pany czy w B7 halogen w zwykłym zderzaku i zderzaku S-line jest taki sam?

Tak.

Opublikowano

Tuż przed sprzedażą auta przydarzyło mi się małe bum :facepalm: Szukam pilnie gołego bixa str. prawa oraz prawego błotnika bez rdzy (kolor obojętny)

Opublikowano
2 godziny temu, nitroo napisał:
13 godzin temu, junior555 napisał:
Panowie szybkie pytanko, miał by ktoś może pod ręką rozpiskę kostek modułu komfortu w b6? Chodzi mi bardziej o to z jakiej kostki i jakie piny wychodzą na lampki nad nogami z przodu i z tyłu, myślę że w każdym module idą z tych samych pinów. Był bym wdzięczny

Znajdziesz na forum w warsztacie lub w dziale elektryki.

szukałem i jest opis funkcji itp ale nigdzie nie znalazłem opisu wtyczek.

 

Opublikowano
2 godziny temu, jacek70 napisał:

Tak.

:hi:

Opublikowano
szukałem i jest opis funkcji itp ale nigdzie nie znalazłem opisu wtyczek.
 
To słabo szukasz.

Zasilanie wspólne dla wszystkich (bezpiecznik S2 5A).
Sterowanie masą z modułu komfortu (złącze II, 16-pin):
- lampka przestrzeni nóg kierowcy -> pin 6
- lampka przestrzeni nóg pasażera -> pin 13
- lampka pod fotelem kierowcy -> pin 14
- lampka pod fotelem pasażera -> pin 5
Opublikowano

Koledze raczej chodzilo, jak konkretnie wyglądają te piny/rozmiar itp ... :eusathink:

Opublikowano

Pany mam środkowy tłumik do wymiany. Co robić przelot ? Jakie parametry, jakie tworzywo itp ? Czy będzie za głośno ?

Edytowane przez Sedrak Dan

Opublikowano

Osobiscie mam DP, srodkowy od 2.4 (bo ma wieksza srednice rur) i koncowe przelotowe i jest masakra.... głowe urywa.... na miasto fajnie na weekendy ale na codzien to buczy ze masakra.... wracam do serii

 

Edytowane przez Marecki1

Opublikowano
Pany mam środkowy tłumik do wymiany. Co robić przelot ? Jakie parametry, jakie tworzywo itp ? Czy będzie za głośno ?
Jak wywalisz srodkowy w seryjnym wydechu to roznicy nie bedzie prawie zadnej[emoji6]

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
44 minuty temu, rrrudy25 napisał:

Jak wywalisz srodkowy w seryjnym wydechu to roznicy nie bedzie prawie zadnejemoji6.png

Nie w PB :whistling:

Opublikowano

Na pewno wpadnie DP oraz końcówki inne, ale to dopiero za jakiś czas, a jak jest teraz przymus wymiany to można już zacząć. Chciałbym żeby auto było trochę głośniejsze i odetkać układ. Rura to wydatek od 150 zł, tłumik przelotowy już :)

Opublikowano
Nie w PB :whistling:
W tapa...nie widac profilu... [emoji16][emoji106]

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Panowie najprawdopodobniej padło mi uszczelnienie turbo od str goracej... Możecie polecić jakiś zakład w Warszawie ktorzy sprawdza,uszczelnia turbo 

Opublikowano

Pytanie do znawców 1.8T, kumplowi pękła głowica w BEX i pyta z jakiego innego 1.8 T można wsadzić głowice?

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.