Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy test nagrzewnicy zrobiony i....działa;) ciepełko już po paru set metrach przejechanych:thumbup:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Wladi ostatnio ten sam bład poduchy miałem co Ty i też ten przewód się uje...ł przy lampie:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

A jednak winowajca ogrzewania stała sie pompa wody:doh:

przy okazji rozrzad robiony 50K to tylu a robota ta sama wiec wymiana kompletu...

i w ten sposób 1400 zl wsadzam w audi w ciagu tyg. najpeirw akumulator teraz kompletny rozrzad....:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy test nagrzewnicy zrobiony i....działa;) ciepełko już po paru set metrach przejechanych:thumbup:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Wladi ostatnio ten sam bład poduchy miałem co Ty i też ten przewód się uje...ł przy lampie:decayed:

No widzisz zawsze błędy jednego pomagają innym:decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiej nagrzewnicy ? :wink: Bo mi coś audi się wolno nagrzewa bez EGR. Zastanawiam sie zmienić termostat i czujnik profilaktycznie. Znaczy termostat to w sumie mogę sprawdzić zanim wymienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ma ktoś jakąś kierownicę nie potrzebną do B6? Chciałem swoją obszyć, ale nie mogę auta uziemić na kilka dni :facepalm:.

Czy w B6 wejście kierownicy się różniło czy mogę założyć 4 ramienną i 3 ramienną bez problemu i czy bez poduchy można normalnie jeździć, nie będzie żadnych kłopotów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ma ktoś jakąś kierownicę nie potrzebną do B6? Chciałem swoją obszyć, ale nie mogę auta uziemić na kilka dni :facepalm:.

Czy w B6 wejście kierownicy się różniło czy mogę założyć 4 ramienną i 3 ramienną bez problemu i czy bez poduchy można normalnie jeździć, nie będzie żadnych kłopotów?

Można każdą z b6 i z b7 też tylko kodowanie trzeba zmieniać ale jak bez poduchy chcesz jeździć to nie problem:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiera pasuje jedna w miejsce drugiej. a i bez poduchy można spokojnie jeżdzić = tyle że z błędem :decayed:

---------- Post dopisany at 21:04 ---------- Poprzedni post napisany at 21:03 ----------

Panowie ma ktoś jakąś kierownicę nie potrzebną do B6? Chciałem swoją obszyć, ale nie mogę auta uziemić na kilka dni :facepalm:.

Czy w B6 wejście kierownicy się różniło czy mogę założyć 4 ramienną i 3 ramienną bez problemu i czy bez poduchy można normalnie jeździć, nie będzie żadnych kłopotów?

Można każdą z b6 i z b7 też tylko kodowanie trzeba zmieniać ale jak bez poduchy chcesz jeździć to nie problem:good:

szybki jesteś Endriu :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiera pasuje jedna w miejsce drugiej. a i bez poduchy można spokojnie jeżdzić = tyle że z błędem :decayed:

---------- Post dopisany at 21:04 ---------- Poprzedni post napisany at 21:03 ----------

Panowie ma ktoś jakąś kierownicę nie potrzebną do B6? Chciałem swoją obszyć, ale nie mogę auta uziemić na kilka dni :facepalm:.

Czy w B6 wejście kierownicy się różniło czy mogę założyć 4 ramienną i 3 ramienną bez problemu i czy bez poduchy można normalnie jeździć, nie będzie żadnych kłopotów?

Można każdą z b6 i z b7 też tylko kodowanie trzeba zmieniać ale jak bez poduchy chcesz jeździć to nie problem:good:

szybki jesteś Endriu :polew:

:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mogę jeździć bez poduchy te kilka dni, w kodowanie nie będę się bawił. Obojętnie jaka jest mi potrzebna, a nie chcę kupować specjalnie na tą okazję :facepalm:. Jakby ktoś miał pożyczyć to piszcie, albo jak już to sprzedać w małych pieniądzach. Czy to będzie czarna, granatowa, czy sraczkowata w niebieskie kropki, czy 3 ramienna czy 4 ramienna to bym przygarnął.

---------- Post dopisany at 21:09 ---------- Poprzedni post napisany at 21:07 ----------

Jak już przyjdzie moja kiera i założę już ją normalnie z poduszką to będzie trzeba kasować błąd czy sam zniknie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posty w B6D są naliczane?? Bo jakoś dużo mi się zrobiło:decayed: Kurna już 5 lat na tym pieniędzopijnym forum:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieaktualne już, tańszej od tej nie znalazłem :decayed:.

KIEROWNICA 4R 4 RAMIENNA AUDI A4 B6 MALYSZ (2816309736) - motoAllegro

Jeszcze raz, dzięki Panowie :hi:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też ale jak to zleciało szybko nie?

Nom:kwasny:Ale często się morda cieszy jak się czyta teksty niektóre:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Pieniedzopijnym forum" dobre :grin: , moja kobieta przeklina dzien kiedy znalazlem owe forum na necie i sie dopisalem do wielkiego grona posiadaczy :audi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie moja namówiła na audi więc jest sobie sama winna :polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 21:30 ---------- Poprzedni post napisany at 21:29 ----------

gdzie jest Józek??????

Józek pokaż coś kulturalnego i ze smakiem ale :slina::slina::slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda to prawda , chca jezdzic z klasa to trzeba wydawac kase na mody te z klasa a jak nie to przesiadka na Komunikacje Miejska :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda to prawda , chca jezdzic z klasa to trzeba wydawac kase na mody te z klasa a jak nie to przesiadka na Komunikacje Miejska :polew:

Autosan na glebie:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...