Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Ja miałem tak że się na początku przycinała i czasem otwierała czasem nie, ostatnio już wogóle nie chciała się otwierać:kwasny: po zdemontowaniu tapicerki wykręciłem silniczek który jest po lewej stronie i od niego idzie cięgno do zamka. Ten mechanizm jest cały plastykowy więc trzeba go rozkleić i ze środka wyciągnąć silniczek, w silniczku jest blaszka która jest wykonana z jakiegoś dziwnego tworzywa nie jest to typowa blaszka i pod wpływem ciepła ona się przegrzewa i silniczek nie ma siły do końca pociągnąć cięgna....nie wiem czy u Ciebie słychać jak naciśniesz klamkę klapy czy silniczek pracuje? U mnie było słychać tylko tak jak mówiłem nie miał siły pociągnąć cięgna...Po wymianie tej blaszki na typową metalową albo poprostu trzeba nalać tam cyny gdzie blaszka się znajdowała tak żeby było przejście i wszystko wtedy będzie hulało:wink: Opisuje akurat mój przypadek może komuś to pomoże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W swojej klapie ramke nad tablica mialem strasznie ciezka z dobre pol kilo, a w klapie usa plastikowa, moze ze 100 gram, ciekawe czy tylko usa tak ma czy nowsze roczniki poprostu:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym czytałem, ale u mnie jest chyba co innego... Jak klikam to zero reakcji, jak otwieram z pilota to bangla wszystko, więc albo klik albo wiązka... kliki przerobiłem już 3 więc myślę że to wiązka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem metalową listwę i cała mi skorodowała teraz wrzuciłem plastykową z B7:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W swojej klapie ramke nad tablica mialem strasznie ciezka z dobre pol kilo, a w klapie usa plastikowa, moze ze 100 gram, ciekawe czy tylko usa tak ma czy nowsze roczniki poprostu:whistling:

a listwa jest ta sama?? bo ja będę zakładał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurfa siedzę wiecznie na tym forum, na allegro i kupuje graty do samochodu :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha, a nie wiecie czy nie da się odpalić klika "na krótko" tak żeby sprawdzić czy działa, no wiecie kabelek do kabelka itp/ :grin::decayed: sorry w temacie elektryki jestem zielony, nie bijcie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurfa siedzę wiecznie na tym forum, na allegro i kupuje graty do samochodu :facepalm:

:polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurfa siedzę wiecznie na tym forum, na allegro i kupuje graty do samochodu :facepalm:
Co Ty pierd....powinieneś się cieszyć innym ślina cieknie na widok rezanych furek:facepalm::slina:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka sama, teraz mam lżejszą :)

I co, lepiej się zbiera?? :grin:

Kupuj graty, trza być twardym :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile niutów?? :decayed:

----------------

ma ktoś dojście do folii firmy Sott?? po głowie chodzi m pewien pomysł :decayed::evil::evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurfa siedzę wiecznie na tym forum, na allegro i kupuje graty do samochodu :facepalm:

:polew::polew::polew:

nie martw sie nie tylko ty tak masz :whistling: ja po malu tez zaczynam:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurfa siedzę wiecznie na tym forum, na allegro i kupuje graty do samochodu :facepalm:
Co Ty pierd....powinieneś się cieszyć innym ślina cieknie na widok rezanych furek:facepalm::slina:

wiem:whistling: mi też leci ślinka jak patrzę na inne auta :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta choroba nie jest uleczalna.. mój przyjaciel włożył w furę 50k, sprzedał za 15...:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytka gała jest oki trochę inne mocowanie ale podejdzie no i wykonanie spoko:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie tu haczyk? :whistling: Podchodzi do naszych?

Audi A6 C6 4F0 2.7 3.0 TDI Tarcze zaciski 320mm (3010410707) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Ile ogólnie trzeba wydać na komplet 320 mm z B7 (zaciski, jarzma, klocki, tarcze)? Na forum widzę, że koło 1000 zł się kreci?

Nic dziwnego. Uzywny komplet i cena jest odpowiednia.

dev ma komplety po 1200.

A zestaw z B7 3.0 tdi czyli to jest 320mm komplet w stanie powiedzmy dobrym, używany ale tarcze bez rantów itd. Ile to jest wartę aby nie przepłacić? Tu taki jeden sprzedaje i myślę, żeby może to łyknąć. Tylko, że on sprzedaje z całym zawiasem, zwrotnica, wahacze, półoś, amor, sprężyna, zacisk, jarzmo, tarcz, klocki - i to by mogło być warte?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...