Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

C28257401_8.jpg co to logbook??

---------- Post dopisany at 22:40 ---------- Poprzedni post napisany at 22:39 ----------

fajne boczki A4 1.9 TDI S-LINE PLUS EXCLUSIVE SKÓRA XENON SEDAN (3086618014) - motoAllegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Marcin 3 razy już było to poruszane :decayed: sam o to pytałem, to coś na zasadzie tachografu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę. Ale gość nie wyślę do PL. Rozmawiałem z nim juz kilka dni temu jak wystawił te klamki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam tam konta, ale pracuje nad tym, no mam nadzieje że cena dużo nie podskoczy, już prawie zamówiłem nówki w aso

mówisz o dokładnie tych samych ? od RSa ? ile taki komplet w ASO ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok 700plnów, w najbliższym czasie je zamówie skoro niemiec nie chce wysyłać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok 700plnów, w najbliższym czasie je zamówie skoro niemiec nie chce wysyłać

PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz jebnę- kolo moje stare b6 chce zamienić- stara Srebrna suka znowu na forum trafiła http://a4-klub.pl/zakup-kontrolowany-kupujemy-auto-25/all-zamienic-a4-b6-volvo-v50-263725/index2.html#post3390093

---------- Post dopisany at 22:54 ---------- Poprzedni post napisany at 22:52 ----------

56354849_6_644x461_audi_a4_b6_19tdi_130ps_model.jpg sam radio pasowałem na handel :grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na bezczela wyebany concert I :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na bezczela wyebany concert I :polew:

z dziurą wstyd OOOO sprzedawać- od tamtej pory już ją 3 kolo sprzedaje- dobrze że ja handlarzowi dałem to 0 wyrzutów sumienia

---------- Post dopisany at 23:08 ---------- Poprzedni post napisany at 23:05 ----------

ale jakie żydy ją miały że żaden radia nie zmienił na takie z działającym potencjometrem :polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma czasem ktoś zbędnej kratki nawiewu strona pasażera ? tej w deskę rozdzielcza :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma czasem ktoś zbędnej kratki nawiewu strona pasażera ? tej w deskę rozdzielcza :wink:

Ja mam... tylko teraz potrzebujesz, czy za 3 tyg?

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj z nudów korzystając z tego że jeszcze śnieg spadł wybralem sie wieczorkiem cyknac pare fotek, jaki mamy piękny dzień w środku nocy :naughty:

a4b6zimaiiikolor.jpg

marzec1n.jpg

Podrzuce może któreś do kalendarza, bo sesja zimowa z modelką raczej już nie wypali bo na spontanie nie udało sie ogarnać dzis :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może być nawet za miesiąc :wink:

na święta do PL się wybieram to się zgadamy

---------- Post dopisany at 00:47 ---------- Poprzedni post napisany at 00:45 ----------

ile można dać za kierę z a5 multi s-line z poduchą??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:thumbup1:

---------- Post dopisany at 23:55 ---------- Poprzedni post napisany at 23:53 ----------

Nosb teraz A5 robi dla siebie ?:slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Mam dwa pytanka z natury technicznej:wink:

Czy popielniczke 1din da sie wyjac z klimatronika 2 din? Troche walczylem i sie poddałem.

Co wymienic/naprawic jak pokrywa schowa opada bez oporow? Sciagnalem boczek i zobaczylem ze pod kostka jest jakby silownik, to on za to odpowiada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Mam dwa pytanka z natury technicznej:wink:

Czy popielniczke 1din da sie wyjac z klimatronika 2 din? Troche walczylem i sie poddałem.

Co wymienic/naprawic jak pokrywa schowa opada bez oporow? Sciagnalem boczek i zobaczylem ze pod kostka jest jakby silownik, to on za to odpowiada?

O co chodzi w 1-szym pytaniu?? jaka popielniczka 1din do klimatronika 2din??

2. jak sciągniesz boczek to zobaczysz mechanizm z tłoczkiem w środku, który odpowiedzialny jest za opadanie pokrywy. z czasem on się wyrabia i można go albo naoliwić i przez parę tygodni będzie ci chodził, albo wymienić na nowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to ze popielczke 1 din z bez tej gumki, nie moge wyjac z klimatornika na koszu 2din, bo chaczy klimatronik , probowalem w kazda strone i d....

Siłowniczek 70zl na allegro:disgust:, pokombinuje z tym swoim, cisnienia nie trzyma czy co mu moze dolegać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...