Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Niepełna olimpiada by Patrox 3,0tdi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To jaka ta moc jest obecnie ?

Opublikowano

Patryk robi tyle softów, że sam pewnie nie wie.;) Ale wygląda na to, że obowiązująca jest wartość 336KM. :slina:

Opublikowano

Szedłem pod strzechę w Bukowinie i podknąłem się o kamień i wyrżnąłem na ten samochód.. :dziura:

Rano obczaiłem więc postanowiłem przebrnąć :decayed:

Ładny koksik :kox: Emblematy robią robotę :naughty: :naughty: :good:

Opublikowano

końcóweczki są wyj..bane :kox: fajne wyglądają te rury dolotowe w czerni :cool1: i firma nowa widzę :mysli:

Opublikowano

Firma stara, tylko nazwę zmieniła :wink4: Patryk - furka malina, chyba się specjalnie wybiorę na korektę do Was, żeby obczaić osobiście :naughty:

Opublikowano

końcóweczki są wyj..bane :kox: fajne wyglądają te rury dolotowe w czerni :cool1: i firma nowa widzę :mysli:

Adas i jak to gada :naughty:

Opublikowano

Przy takiej mocy to S4 B8 chyba nie straszne :)

Opublikowano

najlepsza b8 na forum dla mnie :kox: marzy mi sie taka :slina: swietnie ze sedan a nie trumniak :good:

Opublikowano

Na żywca wyglada jeszcze lepiej niż na zdjęciach mega kox :kox: :kox:

Opublikowano

Jeśli jest taka moc to seryjnego S4 B8 zjada niutonem :kox:

Opublikowano

To jaka ta moc jest obecnie ?

To nie oglądałeś filmiku ? Na końcu jest podane... :wink4::kox:

Opublikowano

łoooo kurna , tak na oko ty ty chyba S4 zjadasz wtej chwili :shocked:

Opublikowano
  • Autor

Jeśli w tygodniu czas pozwoli to nagram filmik z dzwięku wydechu. Bo moim skromnym zdaniem miażdży cyce:) Tak jak napisałem to nie jest efekt finalny tego auta. Wkrótce update :)

Opublikowano

B7 latało, a te B8 to miazga po prostu :slina:.

Opublikowano

Jeśli w tygodniu czas pozwoli to nagram filmik z dzwięku wydechu. Bo moim skromnym zdaniem miażdży cyce:) Tak jak napisałem to nie jest efekt finalny tego auta. Wkrótce update :)

tez tak mysle , slysze uz na tym filmiku ze dzwiek mega :cool1:

Opublikowano

to od kiedy będzie Stage II dostępny w ECU Project jako jeden z poziomów do piekła?

Opublikowano
  • Autor

to od kiedy będzie Stage II dostępny w ECU Project jako jeden z poziomów do piekła?

Jeżdzę już na tym setupie od 3 miesięcy, zanim cokolwiek wrzucimy do naszej oferty skrupulatnie to testujemy :> :> :> :> :> :>

Opublikowano

to od kiedy będzie Stage II dostępny w ECU Project jako jeden z poziomów do piekła?

Jeżdzę już na tym setupie od 3 miesięcy, zanim cokolwiek wrzucimy do naszej oferty skrupulatnie to testujemy :> :> :> :> :> :>

tak powinien wyglądać biznes :) zrobić w swoim samochodzie, potestować i dopiero potem wprowadzić do obiegu :wink4::tongue4:

Patryk napisz czemu użyłeś takie kiepskie maty do wyciszenia ? :(:tongue4:

Opublikowano
  • Autor

to od kiedy będzie Stage II dostępny w ECU Project jako jeden z poziomów do piekła?

Jeżdzę już na tym setupie od 3 miesięcy, zanim cokolwiek wrzucimy do naszej oferty skrupulatnie to testujemy :> :> :> :> :> :>

tam powinien wyglądać biznes :) zrobić w swoim samochodzie, potestować i dopiero potem wprowadzić do obiegu :wink4::tongue4:

Patryk napisz czemu użyłeś takie kiepskie maty do wyciszenia ? :(:tongue4:

Uzyłem takich jakościowo mat jakie są głośniki. One aż za nadto tłumią w porównaniu do tego co potrafi ten głośnik.

Opublikowano

na żywo miazga :good::notworthy:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.