Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Spoty w Koszalinie?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wyjedz 15min szybciej :) dasz rade: D

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 149,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

i jak Panowie Ile Autek Się Deklaruję ??

Opublikowano

ja napewno bede tylko ze bez autka :confused4:

Opublikowano

Witam :hi: to gdzie i kiedy ten spod pozdrawiam :notworthy:

Opublikowano

na parkingu kolo amfiteatru o 15 spocik wiec zapraszamy:)

Opublikowano

ja mogę parę minutek się spóźnić bo żonę z Wykładów muszę odebrać :cool1:

Opublikowano

:hi:Witam panowie czy będzie coś organizowane 21 lub 22? jakby co to się pisze :wink4:

Opublikowano

no fekwencja dzisiaj nie byla porazajaca :)

Opublikowano

no 4 Aż Auta.. :polew: :polew: Plus 10 minutowa Fabia :naughty:

Opublikowano

niestety nie mogłem sie rozdwoić dziś i dopiero dojechałem do koszalina :confused4: Licze na ten środowy spot :cool1:

Opublikowano
  • Autor

no ja tez nie mogłem dzisiaj.

A po za tym niedziela mi pasuje ale nie o 15

jak by było na 17 to bym dotarł dzisiaj w tygodniu to po 16 pasi.

Ale widzę że rekord padł całe 4 auta :naughty:

Opublikowano

plus Fabia 10 minutowa.... ja już mam Dość takich spotów....3.4 auta :wallbash: szkoda czasu i wachy

Opublikowano

no jutro chyba o 15? chyba,ze moze Kolega z darlowa chcialby inaczej i wpadlby rowniez!

w italii chyba nie za goraco teraz, co?

Ci powiem tu gdzie ja jestem, w Toskanii, to dzis np 17stopni bylo wiec nie ma tragedii, :decayed: :decayed:

w kazdym badz razie da sie na rowerku posmigac :naughty: :naughty:

Opublikowano

plus Fabia 10 minutowa.... ja już mam Dość takich spotów....3.4 auta :wallbash: szkoda czasu i wachy

chyba troche mylisz pojecia spotow kolego....niewazna jest ilosc aut 3-4 czy 20,wiadomo ze im wiecej tym razniej....ale glownie chodzi na spotach o pogaduchy,poogladanie furek,ogolnie o spotkanie towarzyskie ludzi,nie musicie tam siedziec reguralnie po 2h......zrobcie spotkanie na 0,5-1h pogadajcie o glupotach i do chaty....moze jak spoty zaczna sie odbywac regularnie wiecej aut zjedzie nie tylko audi moze cos innego z grupy VW.......

z takim podejsciem ze szkoda wachy to napewno z tego beda nici

Opublikowano

plus Fabia 10 minutowa.... ja już mam Dość takich spotów....3.4 auta :wallbash: szkoda czasu i wachy

chyba troche mylisz pojecia spotow kolego....niewazna jest ilosc aut 3-4 czy 20,wiadomo ze im wiecej tym razniej....ale glownie chodzi na spotach o pogaduchy,poogladanie furek,ogolnie o spotkanie towarzyskie ludzi,nie musicie tam siedziec reguralnie po 2h......zrobcie spotkanie na 0,5-1h pogadajcie o glupotach i do chaty....moze jak spoty zaczna sie odbywac regularnie wiecej aut zjedzie nie tylko audi moze cos innego z grupy VW.......

z takim podejsciem ze szkoda wachy to napewno z tego beda nici

Dokładnie kolega ma jakieś ciśnienie jakby to była sprawa życia lub śmierci ile aut bedzie. To co panowie z tym spotem w tygodniu ?

Opublikowano

ja jestem za spotami w tygodniu

Opublikowano
  • Autor

krzysiek23 kolego ty kupiłeś te xenony od kolegi qwerty? jak tak to bym chciał sie umówić na jakieś spotkanko bo bym pogadał z tobą chwilke i pokazał byś mi wykonanie.

co ty na to??

Opublikowano

Mam pytanko gdzie i za ile można założyć xenony do b5?

Opublikowano
  • Autor

wiem ze koleś w konikowie bardzo dobrze to robi (zakłada xenony) ale za ile nie wiem musisz podjechać do niego.

Albo kupić zestaw HID w zwiąskowcu w Koszalinie i samemu zamontować :good:

Opublikowano

jak by co tu masz namiary do tego zakladu co w Konikowie robia xenony.

http://xenony.pl/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.