Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Spoty w Koszalinie?


e2rdd23

Rekomendowane odpowiedzi

@RAFII, dzieki za odpowiedz.

Poza RAFII'm juz nikt z braci koszalinskiej nie wstawial swoich audi do warsztatow? :)

Podajcie prosze jeszcze jakies sprawdzone namiary, zebym mial ewentualnie wyjscie, jak w jednym nie beda mieli czasu sie moim autkiem zajac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

stare kible jakie mamy, to samemu w garazu robi sie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z kolegą w 100%. Szkoda kasy na mechaników skoro nasze bryki są proste w naprawach :wink: Zawsze można naprawić z kumplem przy piwku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fusse , prezesik etam stare ale jare !

jak miałem a4 b5 nic się takiego nie działo oprócz płynów klocków i tylko wymieniłem pompę wspomagania i dwa górne wahacze przez 5lat użytkowania

pompę kupiłem na Dzierżęcińskiej za 110zł używkę +płyn i wymiana w swoim garażu z kolegą przy piwku w sumie bardzo dobre autko.

Wcześniej miałem Opla Vectrę tam dosłownie wszystko się psuło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wiecie moze kto tanio i dobrze ogarnia pomy wtryskowe? Moja jest chyba gdzies rozszczelniona, bo daje paliwem od spodu. Pilna sprawa. Ewentualnie kto umie wyjac taka pompe? Czy trzeba zdejmowac caly rozrzad do tego?

Wysyłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wiecie moze kto tanio i dobrze ogarnia pomy wtryskowe? Moja jest chyba gdzies rozszczelniona, bo daje paliwem od spodu. Pilna sprawa. Ewentualnie kto umie wyjac taka pompe? Czy trzeba zdejmowac caly rozrzad do tego

Pompy diesel

w Koszalinie jeden chyba z najpopularniejszych, gościu zna się na swojej robocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, po problemie. Postawiłem auto u Włodka w Konikowie, popatrzeli i stwierdzili, że pompa jest ok. Najprawdopodobniej to któryś z wężyków gdzieś lekko się poci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że mnie Pan Urbaniak lekko zdenerwował jak stawiałem A6 na zrobienie rolki alternatora i napinacza - termin oddania auta przekładał trzy razy. Nieprofesjonalnie wg. mnie. Masz B8, licz się z tym, że może Cię doić :kwasny:

Numer do tego Tomka to: 602157059

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wiecie moze kto tanio i dobrze ogarnia pomy wtryskowe? Moja jest chyba gdzies rozszczelniona, bo daje paliwem od spodu. Pilna sprawa. Ewentualnie kto umie wyjac taka pompe? Czy trzeba zdejmowac caly rozrzad do tego?

Wysyłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2

trzeba zdejmować rozrząd. sprawdz czy nie leci spod dekielka nastawnika, oraz spod samego nastawnika. tam najczesciej leci. jeszcze mozesz sprawdzic czy nie leci spod zaworka który jest pod glowicą pompy (tam gdzie wychodzą przewody do wtrysków). te 3 uszczelki jestes w stanie wymienic sam pod blokiem bez rozpinania rozrządu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nastawnik był uszczelniany jak tylko z Niemiec przyjechała. Generalnie mechanik, który robi rozrząd miał zerknąć na pompę i stwierdził, że nic tam się nie poci :shock3: Może ja przewrażliwiony jestem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie zostawiasz plam pod autem, to jesteś przewrażliwiony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pokrywę pod silnikiem, więc i tak by nie było widać. Ale generalnie jak ściągałem ją do zmiany oleju, to była czysta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że mnie Pan Urbaniak lekko zdenerwował jak stawiałem A6 na zrobienie rolki alternatora i napinacza - termin oddania auta przekładał trzy razy. Nieprofesjonalnie wg. mnie. Masz B8, licz się z tym, że może Cię doić :kwasny:

Numer do tego Tomka to: 602157059

Przekladanie terminu u mnie nie wchodzi w gre... musze miec autko gotowe i sprawne do jazdy tego samego dnia. Chyba, ze naprawa jest powazna i wymaga kilkudziesieciu godzin grzebania w aucie. Jesli nie, to jeszcze jakos moge sobie zaplanowac dzien, zeby bez autka dac rade, ewentualnie poczekac na miejscu, jesli wszystko sie zamknie w 2h :)

Dzieki za namiar. Zadzwonie po swietach i sie wypytam o wszystko co mnie interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że bywam u Was od czasu do czasu, a następna wizyta 29 lub 30 marca chętnie bym się z Wami spotkał na handshake w Koszalinie :)

Jako że nie było żadnej reakcji, ponawiam pytanie :) Za kilka godzin będę na miejscu i do jutra napewno zostanę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...