Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Spoty w Koszalinie?


e2rdd23

Rekomendowane odpowiedzi

ja widuje na koszalinie tylko starszych panów w a4:)

nikt mnie nie widuje? ;p charakterystyczny znak, to brak koncowek wydechu :decayed: ktos mi na lechickiej zajebal :facepalm::grin: koncówki za 16zl:):decayed:

Ja już Cię nie widuję, nie mieszkam już u Ciebie po sąsiedzku :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja widuje na koszalinie tylko starszych panów w a4:)

nikt mnie nie widuje? ;p charakterystyczny znak, to brak koncowek wydechu :decayed: ktos mi na lechickiej zajebal :facepalm::grin: koncówki za 16zl:):decayed:

a masz podkładki klubowe? :wink: Ja ostatnio widzialem B5 sedan na blachcach ZSL z podkładkami klubowymi w koszalinie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srebrzyste ori a co? Ciebie też widziałem pare razy w mieście, masz pomarańczowe rs i naklejke monstera na klapie z tyłu ?

no baaa:naughty: teraz na zimę mega wypas czarne stalówki:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srebrzyste ori a co? Ciebie też widziałem pare razy w mieście, masz pomarańczowe rs i naklejke monstera na klapie z tyłu ?

no baaa:naughty: teraz na zimę mega wypas czarne stalówki:polew:

To chyba każdy na zimę stalówki zakłada :decayed: Na stalówkach 15" nie poznaje swojego auta, już nie jest takie szerokie :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo auto robi się takie nijakie :kwasny: ..ale zauważyłem że na 15' albo 16' w porównaniu do 18" jakie mam na lato , auto lepiej się zbiera ....mniejsze koło :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, średnia z 42tys km :decayed: Ciężko aby po 5msc jazdy na 18" dużo wyżej średnia wyszła. Jak tam autko Ci się sprawuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiga aż miło, spalanie 100% po mieście 13L, więc tragedii nie ma jak na 2L i 155PS. Ma swoje minusy to auto, ale ogólnie jestem zadowolony. Po przejechaniu 4tyś km nie potwierdziła się jeszcze opinia o awaryjności, nawet żaróweczka się nie przepaliła. Teraz czeka mnie rozrząd do zrobienia, więc to straszniejsza rzecz niż w audi, 2 paski, 3 rolki i pompa i brak ogarniętych mechaników w Koszalinie wraz z blokadami i sprzętem :) Ale nie żałuję zmiany auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś widział kapsle od 15'' ori alu na sprzedaż w koszalinie/okolicach , to dzis w nocy zaebali mi 3 (złapałem kapcia wiec czwarta była stalówka). Na odrowcie numer rejestracyjny podpisany był. ZK74250.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie Ci ukradli? Ja ostatnio zastałem rano furę z wyrwanymi kratkami od halogenów. Samych halogenów też nie było :kwasny: Złodziejstwo się szerzy w tym Koszalnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi ktos zajebal koncowke wydechu z nierdzewki. teraz latam bez wydechu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś widział kapsle od 15'' ori alu na sprzedaż w koszalinie/okolicach , to dzis w nocy zaebali mi 3 (złapałem kapcia wiec czwarta była stalówka). Na odrowcie numer rejestracyjny podpisany był. ZK74250.

Mi też kiedyś tu skradziono ori kołpaki, dlatego wydrapałem ZK na zewnętrznej stronie i mam spokój. To nie złodziejstwo, to jakieś dziadostwo, żeby ryzykować dla takiej drobnicy to trzeba być prawdziwym parchem :shock3:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najwięcej takich dupereli kradną studenci, powtórzę studenci politechniki, parę lat temu skończyłem ową polibudę i dobrze pamiętam jak nastała era gimbusów to studenciaki zaczeli handlować, jak nie dali stypy, jak mama za mało dała kasy,jak nie starczyło na wieczne imprezowanie to chodzili na złodziejskie szabry.

za moich czasów by dorobić na studiach to rysunki techniczne robiłem za kasiore, jakieś korki, a teraz chodź się kraść:facepalm::kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...