Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Spoty w Koszalinie?


e2rdd23

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie byli na tyle bezczelni, że furę (a to była akurat A6) miałem postawioną pod domem, pod latarnią. I wyrwali kratki oraz halogeny, połamali mocowania sobie od tych światełek, więc na pewno do drugiej fury tego nie wsadzą. Ale, UWAGA, byli na tyle mili, że kabelki od halogenów z kostkami idealnie wypieli i np. z lewej strony ładnie okręcili wokół przewodów od klimy, żeby mi z rana nie dyndało przypadkiem coś z przodu. Uprzejme sk***ysyństwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Chamstwo. A te rządowe pajace podniesli kwotę od której za kradzież odpowiada się jak za przestępstwo, dotychczas kradzież jako przestępstwo była kwalifikowana od kwoty/równowartości 250zł, a teraz 400zł....:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chamstwo. A te rządowe pajace podniesli kwotę od której za kradzież odpowiada się jak za przestępstwo, dotychczas kradzież jako przestępstwo była kwalifikowana od kwoty/równowartości 250zł, a teraz 400zł....:facepalm:

Za co wypłacą sobie premię, za polepszenie statystyk. Sami mieszkają w otoczonych murami strzeżonych dzielnicach, a policja zamiast szukać złodziei, ma w końcu czas na pączka :grin:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na parkingu na przeciw Centrum Szkolenia wojsk lotniczych kumplom ukradli od Laguny I tylna wycieraczke, literke A z napisu, wklad lustra lewego chcieli zaj... Ale pekl i listwy drzwiowe probowali, ale tym razem nozyk pekl i dali spokoj. Drugiemu od Leona dekle od alu i prawy kierunek z blotnika :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie okolice Urzędu Skarbowego na Moniuszki. Stała pierwszy dzień poza garażem, bo skończył sie wynajem i ktos zaebał, ważne, że właśnie tylko 3 kapsle, ciekawe co z nimi zrobił. To już drugi raz się zdarzyło. Pierwsze kapsle mi zapieprzyli na początku lipca :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ujawnił się :P Na co przesiadka?

A co ukrywałem się? :decayed:

Zmiana na:

- działkę + rower :grin:

- b7 + Yamaha R6 :naughty:

lub coś z tego: B8, E90, E60, Passat CC albo jakaś C-Klasa :wink:

:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a A4 B5 +LPG nie chcesz w rozliczeniu?:grin:

Jak dobrze dopłacisz to nie widzę problemu :decayed::grin:

a w sumie to nie chce diesla:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdę pisząc - no nie chcę dopłacać :decayed: Na co planujesz przesiadkę po sprzedaży? B8?

Tak myślałem :grin: ... przyzwyczaiłem się do zawracaczy doopy :grin: .... tyle już propozycji różnych miałem że głowa mała.

A co następnego auta to pisałem wcześniej:

Zmiana na:

- działkę + rower

- b7 + Yamaha R6

lub coś z tego: B8, E90, E60, Passat CC albo jakaś C-Klasa

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zna ktoś może jakiegoś fajnego, ogarniętego mechanika w Koszalinie? Chciałem wymienić m.in. sprężyny w swojej A4. Zależy mi na kimś konkretnym, ale też i niedrogim. Jakby ktoś miał namiary, będę wdzięczny. Może być też z okolic, Sianów etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dydak Serwis na ulicy Kupieckiej w Koszalinie.

Dobrze robią i nie zdzierają.

Prezesik18 pewnie też to potwierdzi:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...