Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Spoty w Koszalinie?


e2rdd23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wiecie co mam pomysł co powiecie na Spota w Niedziele przyszła o 12 koło amfiteatru tam jest fajny placyk można trochhe poszaleć bo i równo jest no i widno będzie co o tym myślicie i może więcej autek się zjawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nom nie ma co panikowac, sa chetni ,a to najwazniejsze, teraz tylko wybrac odopowiedni dzien i godzine i mozna cos dzialac, aura nie sprzyja na dlugie spotkania, ale wiosna to moze byc calkiem sensowne. [br]Dopisany: 05 Grudzień 2010, 12:29_________________________________________________i jak Panowie co taka cisza? rozruszajmy towarzystwo :) propozycje padly, tylko chetnych cos brakuje :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi generalnie w niedziele to średnio pasuje jestem co tydzien najwcześniej o 18 w koszalinie ... :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boze... powtórka co tydzień....echhh.. my z kolegami proponowaliśmy spotkanko..notabene jedno mam już zaliczone... więc OCB??[br]Dopisany: 12 Grudzień 2010, 10:55_________________________________________________Ponawiam !! I jak spotkanie jakieś w Weekend ??czy dalej Lipa Panowie?? :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mysle,ze sen zimowy, mnie tez osobiscie nie chce sie wyjezdzac:p tyle tylko co do pracy i spowrotem,bo duzo pali:p slisko i zimno;p proponuje ustalic jedna niedziele czy tam inny dzien w miesiacu,miejsce i godzine i bedziemy sie spotykac,bo tak co tydzien to lipka troche. mysle,ze jak bedzie ladna pogoda to i ludzie sie znajda, grila bedzie mozna zrobic:) poscigac sie i w ogole;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fusse duzo pali diesel???? to co ja mam powiedzieć? :gwizdanie: ja powiem tak jak by ktoś chciał to pogoda nie jest przeszkoda ja z kolegami insane_Infinity mirek s 1 spotkanbie mamy za soba i tez piz... więc checi tylko to ustalmy cos zebysmy mogli sie w ten weekend spotkać.

:hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :> :> :> :> :> :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musimy zrobić ankiete, komu kiedy pasuje

mi osobiscie pasi od pn do pt. po godz 17

a jak wam nie pasi w tygodniu, to bede robił mini spotki z kolegą fusse :tongue4::naughty:, weekendy odpadają :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fusse duzo pali diesel???? to co ja mam powiedzieć? :gwizdanie: ja powiem tak jak by ktoś chciał to pogoda nie jest przeszkoda ja z kolegami insane_Infinity mirek s 1 spotkanbie mamy za soba i tez piz... więc checi tylko to ustalmy cos zebysmy mogli sie w ten weekend spotkać.

:hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :> :> :> :> :> :>

duzo, 9-10l/100 teraz. dla biednego studenta zima to ciezki okres :) dokladnie, zrobmy ankiete. dla mnie tak naprawde to kazda pora jest ok, ja sie moge dostosowac ;) co myslicie o piatkowych zlotach? mozna wtedy i na piwo wyjsc ,czy cos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musimy zrobić ankiete, komu kiedy pasuje

mi osobiscie pasi od pn do pt. po godz 17

a jak wam nie pasi w tygodniu, to bede robił mini spotki z kolegą fusse :tongue4::naughty:, weekendy odpadają :gwizdanie:

Dokładnie w weekend to lipa dla mnie też :confused4: też by mi tak w tygodniu pasowało

Fusse co studiujesz ? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turystyke zaocznie w koszalinie :kox: Ty pewnie polibude zameczasz? :) to co Panowie,ze mna juz 3 osoby sa chetne wstepnie na piatek wieczorkiem, co myslicie>?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...