Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Spoty w Koszalinie?


e2rdd23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

tak mieszali aż wszystkich wymieszali. bylem wczoraj o 13, miejsce nawet fajne, ani żywej duszy, z wyjątkiem tych z zakopanego którzy za wszelka cenę musieli się wykapać w 10st wodzie.

Wiec panowie następnym razem niech jeden podejmie decyzje a nie każdy każdego się pyta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież było planowane wstępnie o 15 pod amfiteatrem w sobotę ...potem ktoś tam marudził że sobota nie pasuje ...i zapytał niedziela..no to niedziela ... a w niedziele byłem TYLKO JA I DANEIL_SEN!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież było planowane wstępnie o 15 pod amfiteatrem w sobotę ...potem ktoś tam marudził że sobota nie pasuje ...i zapytał niedziela..no to niedziela ... a w niedziele byłem TYLKO JA I DANEIL_SEN!!!

TO TERAZ COFNIJCIE SIĘ DO TEGO POSTU, GDZIE KTOŚ KONIECZNIE CHCIAŁ NIEDZIELĘ ZAMIAST SOBOTY I PORYSUJMY MU AUTKO ZA KARĘ, ŻE I TAK SIĘ NIE POJAWIŁ :P .... A TAK POWAŻNIE GRILL W NIEDZIELĘ WIECZOREM, KIEDY W PONIEDZIAŁEK KAŻDY IDZIE DO PRACY (OPRÓCZ URLOPUJĄCYCH) JEST ZŁYM POMYSŁEM .... :) pozdro .... do następnego razu ;) może next time się uda :))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem w sobotę o 15 pod amfiteatrem, nikogo nie było :no: A w tą sobotę niestety nie mogę... Chyba, że robimy małego spota zapoznawczego w tygodniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, określamy się, bo nie wiem jak sobie dzień ustawić :D Ja wstępnie jutro o 15 będę pod Amfiteatrem :)

pisałeś to w sobotę ..czyli na chłopski rozum w niedziele powinieneś być :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osz kur*** :shocked: Pisałem to w nocy, nie patrzyłem na godzinę - dla mnie jutro to było po tym jak wstanę :D Drobne nieporozumienie, wybaczcie. Zatem kiedy następna próba spotkania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja odpadam, nie zawsze w weekend jestem w Koszalinie. Co byście powiedzieli np. na czwartek o 18?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: dlamnie ta sobota odpada,jestem w Głogowie do poniedziałku.Mogę podjechać na spocika w tygodniu bo w sobotę 30ego uciekam z powrotem do Danii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to wstępnie mogę się umawiać na spocik np. we środę ;) Tudzież we czwartek - no problem dla mnie. Niech ktoś rzuci jakis konkretny termin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem ciekaw jak to z kosztami wychodzi bo mam ten sam silniczek. A do wymiany też nie wiele już zostało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ciemne b6 obtrabione na skrzyzowaniu :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...