Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ostatnio nie chce mi sie cwiczyc jakos,czekam na swieta i przerwe chyba musze zrobic :mysli:

nie masz silnej woli :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sie wtrącę w temat bo zauważyłem że jest sporo siłaczy w klubie :) a z racji że też ostatnio trochę ćwiczę to może czegos sie nauczę od was w tym temacie ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też sie wtrące :) czy jest coś na stawy ? chciałbym je troche wzmocnić , bo ostatnio mnie tak zaczęło nadupcać w prawym łokciu , że ostatnie dwa treningi sobie odpuściłem ... na razie smaruje liotonem , ale to jest chwilowe :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też sie wtrące :) czy jest coś na stawy ? chciałbym je troche wzmocnić , bo ostatnio mnie tak zaczęło nadupcać w prawym łokciu , że ostatnie dwa treningi sobie odpuściłem ... na razie smaruje liotonem , ale to jest chwilowe :gwizdanie:

Glukozamina :wink4: ...Zobacz na te artykuły http://sklep.kfd.pl/ochrona-stawow-c-11.html?osCsid=3dec6e3168c6d6cf44559cb06ce50c06

Kiedys miałem to http://sklep.kfd.pl/olimp-arthroblock-60-kaps-p-68.html?osCsid=3dec6e3168c6d6cf44559cb06ce50c06 nawet pomogło.. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też sie wtrące :) czy jest coś na stawy ? chciałbym je troche wzmocnić , bo ostatnio mnie tak zaczęło nadupcać w prawym łokciu , że ostatnie dwa treningi sobie odpuściłem ... na razie smaruje liotonem , ale to jest chwilowe :gwizdanie:

Glukozamina :wink4: ...Zobacz na te artykuły http://sklep.kfd.pl/ochrona-stawow-c-11.html?osCsid=3dec6e3168c6d6cf44559cb06ce50c06

Kiedys miałem to http://sklep.kfd.pl/olimp-arthroblock-60-kaps-p-68.html?osCsid=3dec6e3168c6d6cf44559cb06ce50c06 nawet pomogło.. :good:

Też stosuje Arthroblock, jest dobry :good: ...kiedy byłem młodszy to nawet jadłem żelatyne :naughty: ...łyżeczka dziennie i też było git :naughty: hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok , dzięki ;) także to sobie zamówie , a powiedzcie jeszcze co sobie do tego wziąć ? myśle nad kreatyną jakąś , Tribulusem i może czymś na apetyt , ale od razu mówie , że miałem kiedyś robione próby i jestem uczulony na B12 :/

chociaż brałem kiedyś Mega mass i nie umarłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok , dzięki ;) także to sobie zamówie , a powiedzcie jeszcze co sobie do tego wziąć ? myśle nad kreatyną jakąś , Tribulusem i może czymś na apetyt , ale od razu mówie , że miałem kiedyś robione próby i jestem uczulony na B12 :/

chociaż brałem kiedyś Mega mass i nie umarłem ;)

ile ważysz i ile czasu ćwiczysz. Wrzuć jakieś foto poglądowe to doradzimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://lh4.googleusercontent.com/-xcVlCh82tVY/TqRm7bM60aI/AAAAAAAAEiE/HoOvbpy_QEA/s1600/DSC_0730.JPG

ja to ten któremu parasol z głowy wyrasta :P

parametry to 178cm 72kg , ćwicze już ze dwa lata tak regularnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Animal Flex trochę kosztuje ale warte swojej ceny, na mnie działało fajnie szczególnie że miałem wtedy treningi na siłę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

w temacie odzywam się pierwszy raz więc nie śmiejcie się jak coś :decayed:

sprawa wygląda tak:

troszkę się za siebie ostatnio wziąłem i mam nadzieję, że trochę to potrwa :> , mój cel to zrzucenie zbędnego tłuszczyku na brzuchu przede wszystkim, reszta stoi na 2 miejscu, chodzę 2 razy w tygodniu na intensywne 30 minutowe pływanie, będzie w najbliższym czasie siłownia najchętniej jak czas pozwoli 2 razy w tygodniu (głównie bieżnia i rower a reszta jako dodatek), codziennie rano i wieczorem brzuszki ( na początek 2x dziennie po 3 serie 20 brzuszków) i tak się zastanawiam czy zakupić jakieś odżywki? na allegro jest potężny dział "reduktory tłuszczu", ale czy warto coś kupować ?

PS. Ponieważ jestem samoukiem będę też wdzięczny za jakikekolwiek rady od tych, którzy też podjęli i wygrali walkę z oponką, może macie jakieś ciekawe pomysły na ćwiczenia w domowych warunkach ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany jest sprawa. Kończę pakę 4.8kg MASS XXL Trec'a. Do tego biorę jeszcze BCAA z ActivLab. Staram się więcej jeść i chyba mi to wychodzi bo w robocie śmieją się, że pochlaniam więcej żarcia i pytają się gdzie to chowam. Tylko problem polega na tym, że przytyłem może z 1,5kg i to chyba raczej dzięki jedzeniu ryżu, makaronu, piersi z kurczaka i tuńczyka. Coś mi się zdaje, że ten MASS nic nie daje. Chcę sobie zrobić przerwę od niego bo trochę kijowo już na mnie wpływa. Na siłce kolo powiedział mi o Nitrobolon czy jakoś tak. Ponoć mięśnie nieźle po tym puchną i to również wpływa na przyrost masy. Moglibyście mi coś napisać o tym Nitro i czy warto ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany jest sprawa. Kończę pakę 4.8kg MASS XXL Trec'a. Do tego biorę jeszcze BCAA z ActivLab. Staram się więcej jeść i chyba mi to wychodzi bo w robocie śmieją się, że pochlaniam więcej żarcia i pytają się gdzie to chowam. Tylko problem polega na tym, że przytyłem może z 1,5kg i to chyba raczej dzięki jedzeniu ryżu, makaronu, piersi z kurczaka i tuńczyka. Coś mi się zdaje, że ten MASS nic nie daje. Chcę sobie zrobić przerwę od niego bo trochę kijowo już na mnie wpływa. Na siłce kolo powiedział mi o Nitrobolon czy jakoś tak. Ponoć mięśnie nieźle po tym puchną i to również wpływa na przyrost masy. Moglibyście mi coś napisać o tym Nitro i czy warto ?

Ile dziennie kcal masz w diecie? ...te 1.5kg to i tak po części tłuszcz :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany jest sprawa. Kończę pakę 4.8kg MASS XXL Trec'a. Do tego biorę jeszcze BCAA z ActivLab. Staram się więcej jeść i chyba mi to wychodzi bo w robocie śmieją się, że pochlaniam więcej żarcia i pytają się gdzie to chowam. Tylko problem polega na tym, że przytyłem może z 1,5kg i to chyba raczej dzięki jedzeniu ryżu, makaronu, piersi z kurczaka i tuńczyka. Coś mi się zdaje, że ten MASS nic nie daje. Chcę sobie zrobić przerwę od niego bo trochę kijowo już na mnie wpływa. Na siłce kolo powiedział mi o Nitrobolon czy jakoś tak. Ponoć mięśnie nieźle po tym puchną i to również wpływa na przyrost masy. Moglibyście mi coś napisać o tym Nitro i czy warto ?

Ja teraz jestem na cyklu Nitrobolonu i powiem szczerze, że masa idzie, pompa jest, siła też idzie więc jak narazie wszystko tak jak miało być czyli polecam :good: Jeszcze tydzień i kończę, przez święta przerwa a po świętach muszę zejść na redukcję bo brzuch wywaliło trochę po tym nitro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile dziennie kcal masz w diecie?

Nie liczyłem, w każdym bądź razie sporo więcej spożywam niż zazwyczaj. Teraz miałem okres gdzie nie było czasu robić papu i masa momentalnie poleciała o 1kg w dół. Trochę mnie dołuje moja przemiana materii.

Młody, to w takim razie dokończę MASSa i od stycznia lecę z Nitrobolem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie dołuje moja przemiana materii.

U mnie niestety jest odwrotnie ;( Waga idzie do góry w chwilkę a żeby zrzucić to już trzeba się nieźle napocić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

w temacie odzywam się pierwszy raz więc nie śmiejcie się jak coś :decayed:

sprawa wygląda tak:

troszkę się za siebie ostatnio wziąłem i mam nadzieję, że trochę to potrwa :> , mój cel to zrzucenie zbędnego tłuszczyku na brzuchu przede wszystkim, reszta stoi na 2 miejscu, chodzę 2 razy w tygodniu na intensywne 30 minutowe pływanie, będzie w najbliższym czasie siłownia najchętniej jak czas pozwoli 2 razy w tygodniu (głównie bieżnia i rower a reszta jako dodatek), codziennie rano i wieczorem brzuszki ( na początek 2x dziennie po 3 serie 20 brzuszków) i tak się zastanawiam czy zakupić jakieś odżywki? na allegro jest potężny dział "reduktory tłuszczu", ale czy warto coś kupować ?

PS. Ponieważ jestem samoukiem będę też wdzięczny za jakikekolwiek rady od tych, którzy też podjęli i wygrali walkę z oponką, może macie jakieś ciekawe pomysły na ćwiczenia w domowych warunkach ? :)

Jak byś zamiast tych brzuszków zastosował A6W co prawda nie wpływa to na redukcję tłuszczu ale ładnie wyrzeźbi mięśnie brzucha a co do pływania to polecam co najmniej 1h bo 30min to za mało i oczywiście bez przerw wtedy będzie lepszy efekt. Jeśli sie mylę to niech ktos poprawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...