Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Spartan_Wroc., miałeś pomyśleć :rolleyes:

ten jaki napalony :kox: :kox:

;( ;(

:decayed:

a pozniej :jerk: :jerk: :jerk::polew:

wychodzę z założenia że jeżeli podaję wymiary to udowodnię to fotką, przy czym można zobaczyć BF, bo wiesz pisząc 50 w witce to zasadnicza różnica mając BF na granicy 15% a 30 :embarrassed:

50 w łapie to nie mój priorytet... max to te wymiary ktore sa obecnie... wieksze obwody przyeszkadzaly by w innych treningach :wink4: a nie mam nawet tendencji do tycia wiec bf tez ok :wink4: bedzie zdjecie to wrzuce... nie bede sie spinal zeby tak udowadniac bo mi nie zalezy...no i to w koncu nie fotka.pl :wink4:
  • Odpowiedzi 7,8 tys.
  • Wyświetleń 387 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kokss.jpg

niema jak dobry cykl i odżywki :kox:

Opublikowano

ciekawe czy ma siłę odkręcić puchę :kox::naughty:

Opublikowano

ciekawe jaki spalacz bral :mysli: :mysli:

efekt widac piorunujacy :kox:

Opublikowano

ale na klatę bierze całkiem sporo :naughty:

Opublikowano

jego bajceps to jak obwod kuta... :kox:

Opublikowano

jego bajceps to jak obwod kuta... :kox:

... SA :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

o ile mnie wzrok nie myli to gość ma tam trzy nitrobolony, przy tej budowie to gościa potarga :gwizdanie:

Opublikowano

już ma co jeść, takze dobry trening i pójdzie szybko :D

Opublikowano

jak tam Panowie efektywność Waszych treningów w styczniu ? Ja dziś zacząłem 4-ty tydzień na siłowni, wykonując różne ćwiczenia na poszczególne partie + każdorazowo bieżnia i brzuszki i efekt: 3,6 kg mniej w ciągu 3 tygodni. Zero jakichkolwiek reduktorów, odżywek czy czegokolwiek innego. No rzecz jasna zmienim tylko trochę nawyki żywieniowe :)

Opublikowano

jak tam Panowie efektywność Waszych treningów w styczniu ? Ja dziś zacząłem 4-ty tydzień na siłowni, wykonując różne ćwiczenia na poszczególne partie + każdorazowo bieżnia i brzuszki i efekt: 3,6 kg mniej w ciągu 3 tygodni. Zero jakichkolwiek reduktorów, odżywek czy czegokolwiek innego. No rzecz jasna zmienim tylko trochę nawyki żywieniowe :)

no ladnie jak widac ,jak sie chce to mozna :good:
Opublikowano

jak tam Panowie efektywność Waszych treningów w styczniu ? Ja dziś zacząłem 4-ty tydzień na siłowni, wykonując różne ćwiczenia na poszczególne partie + każdorazowo bieżnia i brzuszki i efekt: 3,6 kg mniej w ciągu 3 tygodni. Zero jakichkolwiek reduktorów, odżywek czy czegokolwiek innego. No rzecz jasna zmienim tylko trochę nawyki żywieniowe :)

dobrze jest tak trzymaj :good:

Opublikowano
  • Autor

Panowie sprawa jest ...

kto by mi złożył jakąś rozpiskie na mase trenuje 2 lata z małymi przerwami i tylko 10kg przytyłem rzezba jest a masa nic nie idzie :mysli:

Opublikowano

ja już długo nie ćwiczę ale z tego co pamiętam Coleman jeśli chcesz ćwiczyć na masę to musisz się trzymać pewnych zasad ilość serii oraz ilość powtórzeń czas przerw między seriami a także odpowiednia dieta jeśli ci masa słabo idzie albo wogóle to prawdopodobnie masz z dietą coś nie tak bo odpowiednia dieta to podstawa same ćwiczenia tyle nie dadzą co odpowiednia dieta poszukaj w necie napewno coś znajdziesz

Opublikowano
  • Autor

Poniedzialek

Klata

WYCISKANIE SZTANGI W LEŻENIU NA ŁAWCE POZIOMEJ 3serie

WYCISKANIE SZTANGI W LEŻENIU NA ŁAWCE SKOŚNEJ-GŁOWĄ W GÓRĘ 2serie

WYCISKANIA POZIOME W SIADZIE NA MASZYNIE 2serie

Triceps

WYCISKANIE „FRANCUSKIE”SZTANGI W SIADZIE 3serie

PROSTOWANIE RAMION NA WYCIĄGU W PŁASZCZYŹNE POZIOMEJ STOJĄC 4serie

Wtorek

Plecy

ŚCIĄGANIE DRĄŻKA/RĄCZKI WYCIĄGU GÓRNEGO W SIADZIE SZEROKIM UCHWYTEM (NACHWYT) 3serie

PODCIĄGANIE KOŃCA SZTANGI W OPADZIE 3serie

”MARTWY CIĄG” 3serie

WZNOSY BARKÓW ”SZRUGSY” 3serie

Czwartek:

Biceps:

UGINANIE RAMION ZE SZTANGĄ STOJAC PODCHWYTEM 4serie

UGINANIE RAMION ZE SZTANGIELKAMI STOJĄC PODCHWYTEM(Z „SUPINACJĄ” NADGARSTKA) 3serie

Barki:

Wyciskanie sztangi sprzed głowy 4serie

Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia 3serie

Piątek

Nogi:

HACK-PRZYSIADY 3serie

WYPYCHANIE CIĘŻARU NA SUWNICY(MASZYNIE) 3serie

PRZYSIADY WYKROCZNE 3serie

Wznosy na palce 3serie

takie cos dobre [br]Dopisany: 31 Styczeń 2012, 18:17_________________________________________________a diety nigdy nie mialem wpiepszam co sie da starm sie tylko co jakies 2h jesc

Opublikowano

za mało serii , duże partie od 12-15serii, małe 9-12serii, dorzuć co najmniej jeszcze po ćwiczeniu do każdej partii, mięśnie żeby fajne rosły potrzebują silnego bodźca do wzrostu

co do wzrostu masy to wymaga cierpliwości lepiej 10kg suchej masy mięśniowej niż 30kg smalcu

Opublikowano

popieram kolegę wyżej takie jak ty serie podałeś to są na siłe jak byś większym ciężarem ćwiczył z tego co pamiętam. A ile powtórzeń w seriach robisz i jaki odpoczynek między seriami?[br]Dopisany: 31 Styczeń 2012, 19:02_________________________________________________a no właśnie i to jest błąd bo same ćwiczenia bez odpowiedniej diety ci dużo nie dadzą dlatego tak słabe przyrosty. A posiłków najlepiej 5-6 dziennie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.