Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

ja brałem wiele odżywek i po megabolu jakoś kolego wyżej apetyt był więc napewno to mąka nie była

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

http://suple.us/

dobry sklep. dużo odżywek z usa (ogólnie sklep z usa prowadzony przez polaka) i u nas nie dostępnych. ceny rozsądne i przesyłka szybka. płacisz przy odbiorze. sam brałem kilka razy z tego sklepu i mogę polecić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://suple.us/

dobry sklep. dużo odżywek z usa (ogólnie sklep z usa prowadzony przez polaka) i u nas nie dostępnych. ceny rozsądne i przesyłka szybka. płacisz przy odbiorze. sam brałem kilka razy z tego sklepu i mogę polecić

zgadzam sie :good: sie utopilo w tym sklepiku troszke $$$$
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz kupic megabola to ja ci sprzedam mąke za 50zl w promocji :decayed:

Megabol, Testosterol itp mają podobne działanie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak testosterol megabolu bo nigdy nie brałem ale dobrej opinii z tego co słyszałem to nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmija Ty koleś ja nie ćwiczę pierwszy tydzień :polew: ja już ćwiczę kilka lat :cool1: ... A moje zdanie jest inne ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty koleś ja nie ćwiczę pierwszy tydzień :polew: ja już ćwiczę kilka lat :cool1:

eeeee no to szacun... koleś :cool1::facepalm:[br]Dopisany: 01 Luty 2012, 22:52_________________________________________________a przy okazji, Panowie jak liczycie BF?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego ilość lat nie zawsze daje znacznie większe doświadczenie no ja 3 lata cwiczyłem[br]Dopisany: 02 Luty 2012, 15:32_________________________________________________ale specjalistą jakimś też nie jestem tylko to jest moje zdanie. Są i lepsze suplementy ale na apetyt wystarczy ta czysta kreatyna i ceny też znacznie wyższe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to jest czysta kreatyna i tam chyba cos pisało że zwiększa łaknienie to się nazywalo total creatine czy jakoś tak. Wiem że kreatyna nie jest na apetyt pudełko było orginalnie zamknięte bo brałem ze sklepu z odżywkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie a co polecacie na poprawę apetytu :mysli: bo nie chce mi się tak dużo jeść jak powininem :kwasny: dziennie to zazwyczaj płatki owsiane na śniadanie + kanapeczki w robocie + obiad popołudniu + wieczorem coś na ząb :disgust:

oczywiście oprócz metki :decayed:

A ja tradycyjnie zamiast chemii polecę herbatkę z pokrzywy.Żresz jak świnia+żelazo.Ponadto imbir,który wzmaga wydzielanie kwasów żołądkowych i też się jeść chce.A dodany (zmielony) do potrawy np.przed snem pomaga ją szybciej strawić żeby się dobrze spało.

Poza tym musisz "rozciągnąć" żołądek,żryj nie jedz,a właściwie odżywiaj się :>.Pchać żarcie i nie popijać,bo cie zapcha w pół drogi (płyn rozcieńcza kwasy żołądkowe).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego ilość lat nie zawsze daje znacznie większe doświadczenie

racja :good: ja ma za sobą 4 lata ale pierwszy rok zawalony :decayed: człowiek był młody, głupi i zawsze mądrzejszy :decayed:[br]Dopisany: 02 Luty 2012, 19:00_________________________________________________

Zmija Ty koleś ja nie ćwiczę pierwszy tydzień :polew: ja już ćwiczę kilka lat :cool1: ... A moje zdanie jest inne ....

...taki doświadczony a trzeba było kilka razy tłumaczyć (na jednej stronie) jaką krete masz kupić... :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego ilość lat nie zawsze daje znacznie większe doświadczenie no ja 3 lata cwiczyłem

ale im więcej czasu ćwiczysz tym lepiej poznajesz swój organizm, a przez to jest się bardziej ogarniętym zarówno w ćwiczeniu jak i suplementacji. Oczywiście są osoby które przychodzą na siłkę tylko poprzerzucać żelastwo, ale o nich tutaj nie mówimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie good sie utopilo w tym sklepiku troszke $$$$

a pozniej walisz posty na FB ze pekło 50 :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...