Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

dobrze jest zrobic sobie co jakis czas tnz 6-8tyg z 1 tydz wolnego,jezeli w tym czasie dobrze sie odzywiasz nie ma mowy o spadkach,podobno po 10 dniach od treningu zaczyna sie utrata masy miesniowej-tak pisal Robert Piotrkowicz jedyny zawodowy polski kulturysta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nie wiem, czy wy macie swojego idola, ale ja mam :kox:

a teraz nawet do "jak oni spiewaja" sie zakwalifikowal :decayed:

http://www.wykop.pl/ramka/592761/duck-sauce-barbra-streisand-robert-burneika-remix/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ważę tylko 70 kg ale jak sobie wieczorem nie zrobię serii pompek i brzuszków to po prostu nie zasnę. wyrobił mi się już taki odruch że przed prysznicem idę do salonu, włączę TV i 40 -60 minut lajtowo sobie poćwiczę. fajna sprawa i powiem Wam że nawet takie skromne ćwiczenia rzeźbią ładnie sylwetkę. tak że szczerze polecam bo i samopoczucie dobre i na basenie można się bez wstydu rozebrać a pływam 3 razy w tygodniu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka,

Ja swego czasu też ćwiczyłem pełna natura jakaś tam dietka trochę białka;) zacząłem jak ważyłem 82kg:) doszedłem w ciągu niecałego roku do 89kg jakieś. Z rekordów to klatka 110kg x 5 powtórzeń, bicepsik na jedną rękę 30kg w serii, nogi i martwy coś koło 100. Fajnie się człowiek czuł bo taki ciągle pełny energii ale niestety te wakacje;P źle wpływają na ćwiczenia i zacząłem ćwiczyć beerceps:):) hehe teraz się przerzuciłem na bardziej areobowe i wytrzymałościowe ćwiczenia;) trochę walki i póki co jest git;) dążę do rzeźby:) brzuszka;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki jest obecnie najmocniejszy pump na rynku? albo co Was najmocniej pobudzało bo chce sobie coś po sesji kupić (kiedyś brałem nitrobolon i nieźle kopał)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki jest obecnie najmocniejszy pump na rynku? albo co Was najmocniej pobudzało bo chce sobie coś po sesji kupić (kiedyś brałem nitrobolon i nieźle kopał)

na mnie dziala bardzo dobrze no x-plode :kox: bralem dawno temu Nitrobolon i prawie wogole nie czulem :thumbdown: chlopaki tutaj zachwalaja Pimp Blast ja jeszcze tego nie probowalem ale sie skusze tylko cena 200zl :thumbdown: calkiem dobrze dzialal Shock Teraphy ale mialem czasami po nim odruchy wymiotne :kwasny: wiec wiecej go nie kupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pimp blast jest to gorna polka jezeli chodzi o jakosc,stawialbym to na podium wszytskich takich stakow,cena jest bardzo wysoka,no-xplode wychodzi taniej ,a jakoscia az tak znacznie nie ustepuje,wiec jezeli ktos zaczyna przygode z takimi stakami PT to powinien zaczynac od tych tanszych i przechodzic stopniowo na wyzsze poziomy.

Dobrym stakiem tez jest Chain reaction cena okolo 150zl to jest gorna polka tzw premium

bralem nitrobolon to jak mam byc szczery to kawe juz lepiej czuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a na mnie nitro działało o wiele mocniej niż shotgun czy jakieś tam cell pumpy ale może dlatego że ciągle na nich jechałem, teraz już 2 lata żadnej tego typu odżywki nie brałem więc może efekt pierwotny powróci, raczej zainwestuje w tego pimp blasta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorian :good: jacked i mesomorph tez :good:

zmija nox pumpa nie bralem czyli wiem z czym mozna eksperymentowac w nastpnej kolejnosci...jak cenowa wychodzi?i ile porcji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okolo 160zl 30 szaszetek:) Piotrek nox to stary dobry Dorian tylko ze kontrakt ultralife z dorianem zostal zerwany czy tam odwrotnie na reklamowanie ich produktow i teraz NOX pump wystepuje pod ta nazwa...

jeszcze jakies pochlebne opinie slyszalem o PEAK plutonium ale glowy sobie za to uciac nie dam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a znacie jakieś sklepy internetowe z odżywkami gdzie jakieś promocje są albo gdzie są najrozsądniejsze ceny? mesomorph > pimp blast ? bo patrząc na cenę i ilość porcji na to wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pimpa polecam na 100%... dorgie dziadostwo ale widze sam po sobie co sie dzieje... koledzy juz tez kupili bo nie dawali ze mna rady... teraz stawka sie wyrównała...

Jedynie Cena odstrasza

dzisiaj klata tric i brzuch :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie tylko czytam klata bic, plecy barki itp nog nikt nie robi:> same zestawy dyskotekowe;> i takie kolosy na glinianych nogach??? silne NOGI I PLECY to podstawa:))!!!! zawsze chcialo mi sie smiac z karkow z nozkami jak patyki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest nic, najlepsi są sezonowcy.. Żeby tylko dobrze na basenie wyglądać przed dupeczkami w wakacje.. :polew:

Ćwiczyłem półtora roku temu.. Potem przestałem ze względu na zdrowie.. Mam zamiar od lutego znowu wystartować, ale nie chcę z siebie robić nie wiadomo czego, dla zdrowia, kondycji.. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...