Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

Przerwa :

im większe ciężary (program 5x5 na siłę) to ok 3-4 minuty przerwy między seriami

program standardowy na masę to 1,5-2 minuty

program na spalanie 40-60 sekund

Głownie chodzi o to aby złapać trochę oddechu, ale nie na tyle dużo by mięśnie nie ostygły, pompa cały czas musi być :)

Co do kreatyny :

na każdego działa inaczej, zależy jak w żołądku przejdzie.

polecam bardziej stabilne formy tzw matrix'y kreatynowe:

np. Betaboli z Hitec - osobiście nie próbowałem ale skłąd ma fajny (beta-alanina kusi)

Huper fusion HiTec - całkiem nieźle działał

Creatine Xplode Olipm - chociaż dobrze smakuje w proszku i jest niezły cenowo:D

Jak chcesz dużo mocy to cm3 Np. z Trec'a jest bardzo dobry, tylko dużo trzeba łykać caps'ów.

Jak chcesz dużo retencji wody pod skórą to monohydrat (creapure) teraz creatrix z Trec- i od tego się zawsze radzi zaczynać!

Jak lubisz pobiegać to booster azotowy będzie lepszy, nie rozsadzi Ci tak nóg ;)

Na wyższy poziom polecam NO - Xplode, Rage Universal (brać bo niedługo nie bedzie!), Mesomorph i Dorian'a

PS. Filmiki wymiatają, dziwne że sobie koleś kręgów nie połamał..

Jak są zakwasy to wiesz, ze trening był dobry, gorzej jak po treningu ich nie będzie (to jakbyś się napocił na darmo..) :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dzisiaj plecy + biceps + przedramię :kox: pewnie jakieś 1,5 h mi to zajmie :mysli:

u was na siłowniach też tylu ludków ćwiczy? bo u mnie to porażka, szczególnie w godzinach 16-18 :wallbash: siłownia jest naprawdę spora a ciężko znaleźć wolną maszynę :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie :D Dlatego, ze w poniedzialki zawsze wszystkie lawki zajete :/ wole plecki albo barki zrobic :hi:

ja w sobote i nie dlatego ze lawki zajete :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu w pon cala polska robi klatke?

Bo poniedziałek to międzynarodowy dzień robienia klaty i każdy według przykazania pamiętaj abyś dzień święty święcił robi klatę. Amen :kox::polew: :polew:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 15:34_________________________________________________a co do tłoku na siłowni, to denerwują mnie już te postanowienia noworoczne coniektórych, ale trzeba przetrzymać aż im się karnety pokończą, w lutym myślę będzie lepiej, słomiany zapał wtedy mija :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja klate robie we wtorek a w pon wogole nie ide na silke,za duzo napalencow po-weekendowych :gwizdanie: zrobia klate bica a pozniej nie ma ich caly tydz :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu w pon cala polska robi klatke?

Bo poniedziałek to międzynarodowy dzień robienia klaty i każdy według przykazania pamiętaj abyś dzień święty święcił robi klatę. Amen :kox::polew: :polew:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 15:34_________________________________________________a co do tłoku na siłowni, to denerwują mnie już te postanowienia noworoczne coniektórych, ale trzeba przetrzymać aż im się karnety pokończą, w lutym myślę będzie lepiej, słomiany zapał wtedy mija :gwizdanie:

Mam podobne zdanie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu w pon cala polska robi klatke?

Bo poniedziałek to międzynarodowy dzień robienia klaty i każdy według przykazania pamiętaj abyś dzień święty święcił robi klatę. Amen :kox::polew: :polew:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 15:34_________________________________________________a co do tłoku na siłowni, to denerwują mnie już te postanowienia noworoczne coniektórych, ale trzeba przetrzymać aż im się karnety pokończą, w lutym myślę będzie lepiej, słomiany zapał wtedy mija :gwizdanie:

Mam podobne zdanie :naughty:

ja rowniez... ale te fale po sylwestrze wkur@!ają :disgust: mam siłownie ponad 300m2 a nie ma gdzie szpilki wcisnąć :disgust: tyle dobrego że Ci sezonowcy więcej gadają i się plątają niż ćwiczą, a pozatym jeszcze kilka dni i wykończą karnety :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spartan_Wroc., miałeś pomyśleć :rolleyes:

ten jaki napalony :kox: :kox:

;( ;(

:decayed:

a pozniej :jerk: :jerk: :jerk::polew:

wychodzę z założenia że jeżeli podaję wymiary to udowodnię to fotką, przy czym można zobaczyć BF, bo wiesz pisząc 50 w witce to zasadnicza różnica mając BF na granicy 15% a 30 :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...