Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja dzis tez zrobilem sobie martwy, nigdy w sumie sie na nim nie skupialem,a tak naprawde to prawie nigdy go nie robilem.. i juz czuje co bede mial rano z dolna partia plecow :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tak bolalo;> jesli dwuglowe uda to cos niepoprawnie technicznie byl robiony:P

a jak robi się na prostych nogach to co dwugłowe nie pracują?? I nie mów mi nawet że robienie na prostych nogach martwego jest niepoprawne technicznie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tak bolalo;> jesli dwuglowe uda to cos niepoprawnie technicznie byl robiony:P

Brak mi jakich kol wiek słów........nie ma co się kłócić każdy ma inną opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał nie uwazasz ze martwy na prostych robi sie wlasnie na dwuglowe uda ...:)?

Panie Patryk "kol wiek"?? :kox:

i zeby nie było niedomowien w kazdej wersji działaja prostowniki i dwuglowe uda, ale im bardziej kolana ugiete wchodzi prostownik, bardziej wyprostowane na dwuglowe uda.. wiec zalezy jaki cel mial martwy Colemana i moje zdanie to zapytanie a nie stwierdzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał nie uwazasz ze martwy na prostych robi sie wlasnie na dwuglowe uda ...:)?

no właśnie się robi, dlatego się zdziwiłem że wyszedłeś od razu z założenia że źle robi, na ugiętych wchodzi głównie prostownik oraz czworogłowy uda, ale to nie znaczy że trochę dwugłowy też nie pracuje[br]Dopisany: 04 Luty 2012, 11:16_________________________________________________

w kazdej wersji działaja prostowniki i dwuglowe uda , ale im bardziej kolana ugiete wchodzi prostownik, bardziej wyprostowane na dwuglowe uda

:good: dokładnie tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to juz wszystko wyjasnione.... ja przez ostatnie 2 tygodnie sie opir****em przez wyjazdy przeprowadzki, wypadek i mi zle z tego powodu ale wracam powolutku i niedlugo trzeba zaczac jakic dobry CYKL bo chudzienki żem haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plecy mnie bolą od martwego nóg nigdy po martwym nie czułem

zrób większym ciężarem to poczujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też jak ćwiczyłem nie miałem większych problemów z nogami albo inaczej nie takich żeby jakoś mi przeszkadzały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie kolego ja także dla siebie ćwiczyłem by tylko posturę poprawić teraz to tylko sporadycznie czasami na siłowni pomacham

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plecy mnie bolą od martwego nóg nigdy po martwym nie czułem

zrób większym ciężarem to poczujesz

po co mam kręgosłup rozwalać ja ćwiczę dla siebie więc po co mam się przesilać ..

czemu zakladasz ze rozwalisz kregoslup? im wieksze meisnie plecow tym lepsza ochrona kregoslupaa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale obciążając kręgosłup dużymi ciężarami w jakimś stopniu też się niszczy, albo wykonując ćwiczenia nie dokładnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo :cool1: [br]Dopisany: 04 Luty 2012, 15:29_________________________________________________na którym roku jesteś i gdzie studiujesz jeśli to nie tajemnica?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martwy ciąg i przysiady to jedne z najtrudniejszych ćwiczeń wielostawowych.Zle wykonywane prowadzą do nadwyrężeń i urazów.Lustro i kolega lub trener z siłowni to podstawa do opanowania tych ćwiczeń.Nauczyć się wymaga w większości przypadków więcej niż 3 treningi.Wielu wydaje się że prawidłowo dzwigają,a tak nie jest.I nie chcę nikomu ubliżać nie,nie.Do tego dochodzą tzw predyspozycje: wzrost i zakres stawów.Niektórzy niektórych ćwiczeń wcale nie powinni robić i nic na to nie poradzą.Nie oszukujmy się że wszyscy możemy rwać i podrzucać,bo do tego trza się urodzić.A na dobrą sprawę w większości przypadków boleści winą jest zaniedbanie rozgrzewki z seriami z małym obciążeniem włącznie.I jak ktoś na dzień dobry robi martwy to sam szuka problemów.Śmieszą mnie te porady o ciężkich ćwiczeniach na pierwsze ćwiczenie,bo pod uwagę brane są tylko mięśnie(szok jest),ale stawy i ścięgna idą sie pierd*lić.W efekcie pierd*limy po łebkach następne treningi bo nas wszystko napierd*la.Mało jest zdrowych sportowców,dużo ich w poczekalniach rehabilitacyjnych i u kręgaża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...