Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Paliwo w cenie 5zł/l - już niedługo na każdej stacji.


verus

Rekomendowane odpowiedzi

jak Ktos zarabia 1500,to te 100 zl bedzie dla niego spora roznica.

kolego,jak ktoś zarabia 1500,to nie wydaje 700-800 na paliwo :cool1:

ale 1000 zostawia na poczcie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak Ktos zarabia 1500,to te 100 zl bedzie dla niego spora roznica.

kolego,jak ktoś zarabia 1500,to nie wydaje 700-800 na paliwo :cool1:

ale 1000 zostawia na poczcie :gwizdanie:

że co :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak Ktos zarabia 1500,to te 100 zl bedzie dla niego spora roznica.

kolego,jak ktoś zarabia 1500,to nie wydaje 700-800 na paliwo :cool1:

ale 1000 zostawia na poczcie :gwizdanie:

że co :mysli:

no ze zarabiajac na miesiac 1500zł tysiaka gubi w opłatach na poczcie za mieszkanie telefon i bóg wie co jeszcze, wiec dla takiego zwykłego człowieka wzrost cen paliwa jest dosć spory załózmy mieszka na wsi i do pracy ma 20km dziennie, to wiesz jednak jest róznica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak Ktos zarabia 1500,to te 100 zl bedzie dla niego spora roznica.

kolego,jak ktoś zarabia 1500,to nie wydaje 700-800 na paliwo :cool1:

ale 1000 zostawia na poczcie :gwizdanie:

że co :mysli:

no ze zarabiajac na miesiac 1500zł tysiaka gubi w opłatach na poczcie za mieszkanie telefon i bóg wie co jeszcze, wiec dla takiego zwykłego człowieka wzrost cen paliwa jest dosć spory załózmy mieszka na wsi i do pracy ma 20km dziennie, to wiesz jednak jest róznica

i 500zł zostaje na resztę,tak :cool1:

proszę cię,to niestarczy na wyżywienie,a gdzie auto,utrzymanie,paliwo,ktoś taki nie jeździ samochodem.

ale dobra,czyli dojazdy do pracy to 500km miesięcznie,jakieś 30l paliwa,więc miesięcznie wyda jakieś 20zł więcej,faktycznie,tragedia ;(

LUDZIE,KOSY NA SZTORC I NA ULICE :polew:

zachowajcie choć trochę zdrowego rozsądku,pewnie że podwyżki to nic fajnego,ale bez przesady :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czego niby ktos taki nie jeżdzi samochodem :mysli: Już nie mowa o tych co posaidaja super fury po 20-30tys, wacha w tej samej cenie dla posiadacza Audi 80 jak i Audi A4 B8(w dieslu), cena niby w rozumieniu taka sama ale odczucia maxymalnie rózne :gwizdanie:

Tacy ludzie żyja na kredytach, wiec naprawde z takiej pensji co podałes zostaje to 500zł a do pracy trzeba pojechać :confused4:[br]Dopisany: 10 Grudzień 2010, 19:29_________________________________________________

LUDZIE,KOSY NA SZTORC I NA ULICE :polew:

tak sie skończy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tacy ludzie żyja na kredytach, wiec naprawde z takiej pensji co podałes zostaje to 500zł a do pracy trzeba pojechać :confused4

to faktycznie,posiadanie auta w takiej sytuacji finansowej jest konieczne :doh1:

ja piszę do ludzi którzy tu narzekają,w tym temacie :cool1:,maja auta po 20-30tysi,albo droższe :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie mnie dzis jeden widok na stacji przerazil....na powstancow slaskich w wawie bp ultimate ON 4,96 a 98 5.21... :thumbdown: a poltora roku temu tankowalem łajno po 3,21 na neste...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedaleko Mnie na Neste ON 4,42zł...nie jest źle :good:

ja dziekuje za NESTE. 2 latat temu była promocja, że płacą za paliwo w automacie kartą na NESTE paliwo było o 12-15 groszy taniej na litrze. No to full pełny bak PB 95, nie wierzyłem w gadania ludzie, ale sprawdziły się. Auto muliło nieźle, czuć było dużą różnice na mocy, wyjeździłem połowę baku i dotankowałem do pełna na shellu, aby to wymieszać jakoś bo była tragedia

To była jedna taka sytuacja. bo z daleka trzymam się od takich stacji na Auchan, Carrefour itp

Bo do nich też mam wyrobioną opinie za sprawą znajomego. Zatankował auto aby sprawdzić co i jak na Auchanie, spalanie z 8-9 litrów na kompie wzrosło do ~11 litrów

Zaoszczedzisz na litrze 20-30 groszy, ale za to więcej spali

Nie mówie o stacjach prywatnych i tanich, w Sosnowcu jest jedna taka stacja. Nie wygląda rewelacyjnie, jest na uboczu. Ceny tańsze do 30 groszy na litrze, a paliwo brane z Orlenu. Poprostu koleś wychodzi z założenia że lepiej zarobić te kilka groszy na litrze mniej a mieć dużo klientów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, kiedyś też raz zatankowałem na auchanie i co? i zrobiłem 100 kilometrów mniej niż zawsze :rolleyes:

więc coś w tym jest, od tego czasu PB98 tylko na jednej i tej samej stacji BP, gaz na bliskiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, kiedyś też raz zatankowałem na auchanie i co? i zrobiłem 100 kilometrów mniej niż zawsze :rolleyes:

więc coś w tym jest, od tego czasu PB98 tylko na jednej i tej samej stacji BP, gaz na bliskiej

Już niedługo nie będzie stacji BLISKA i kończy się :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, kiedyś też raz zatankowałem na auchanie i co? i zrobiłem 100 kilometrów mniej niż zawsze :rolleyes:

więc coś w tym jest, od tego czasu PB98 tylko na jednej i tej samej stacji BP, gaz na bliskiej

Już niedługo nie będzie stacji BLISKA i kończy się :naughty:

a co bedzie zamiast Bliskiej ? Orleny wszedzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tacy ludzie żyja na kredytach, wiec naprawde z takiej pensji co podałes zostaje to 500zł a do pracy trzeba pojechać :confused4

to faktycznie,posiadanie auta w takiej sytuacji finansowej jest konieczne :doh1:

ja piszę do ludzi którzy tu narzekają,w tym temacie :cool1:,maja auta po 20-30tysi,albo droższe :gwizdanie:

to ze ktos ma auto za ile tam tysi nie znaczy,ze ma sie usmiechac z tego,ze jak rzad nie wie skad wziac pieniadze to idzie najprostsza droga i wali po podatkach na paliwo itp, ktore i tak juz jest drogie w porownaniu do zarobkow.

burdele by opodatkowali i by na tym lepiej wyszli :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tacy ludzie żyja na kredytach, wiec naprawde z takiej pensji co podałes zostaje to 500zł a do pracy trzeba pojechać :confused4

to faktycznie,posiadanie auta w takiej sytuacji finansowej jest konieczne :doh1:

ja piszę do ludzi którzy tu narzekają,w tym temacie :cool1:,maja auta po 20-30tysi,albo droższe :gwizdanie:

to ze ktos ma auto za ile tam tysi nie znaczy,ze ma sie usmiechac z tego,ze jak rzad nie wie skad wziac pieniadze to idzie najprostsza droga i wali po podatkach na paliwo itp, ktore i tak juz jest drogie w porownaniu do zarobkow.

burdele by opodatkowali i by na tym lepiej wyszli :decayed: :decayed:

sami zabrali sobie miliony złotych podatków z dopalaczy, wiec musza luke załatac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

burdele by opodatkowali i by na tym lepiej wyszli :decayed: :decayed:

Taaa jeszcze niech f-ry wystawiają. Tam gdzie można płacić kartą na wyciągu bankowym jest masaż leczniczy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

burdele by opodatkowali i by na tym lepiej wyszli :decayed: :decayed:

Taaa jeszcze niech f-ry wystawiają. Tam gdzie można płacić kartą na wyciągu bankowym jest masaż leczniczy :decayed:

Znając naszych speców i klasyfikację działalności gospodarczej wedłg EKD czy tam czegoś, miałbyś raczej: "masaż narządów płciowych z wykorzystaniem jamy ustnej" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem to co sie dzieje w tej Polsce jest PORONIONE !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Media robia wode z mozgu,dzis ceny paliw o 2gr.tansze ale za ms. o 5 w gore - wiec taki pic na wode

A powiedzcie dzis paliwo za 5zl. a za ms.lub dwa co?

Dzis tlumacza ze swieta wiec drozeje , puzniej co bo pogoda do d*py po zniwa bo dziura w budrzecie,no MASAKRA.

Moim zdaniem niema co sie tak jarac tymi 5cioma zlotymi bo mowie wam ze bedzie gozej.

XXI wiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

burdele by opodatkowali i by na tym lepiej wyszli :decayed: :decayed:

:sarcastic:

ja był wolał żeby przestali pompowac kase w kościół :gwizdanie: ile kasy dostają??ile ziemii podostawali?? potem chodzą obwieszeni złotem i srebrem :wallbash: i jeszcze na tace wołają :thumbdown:

paliwo drożeje a i tak będzie na nie zbyt bo na nim opiera się gospodarka :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyt bedzie -owszem!

Ale to nie tak ze ludzie beda je wciaz kupowali.

Jesli ulubiona twoja margaryna kosztuje 5zl. nagle 10 to nie sadze ze ja kupisz.

Paliwo tez jest potrzebne ale kazdy sie liczy z kosztami ,kazda firma,przewoznik i szary obywatel.

Sam wiem po sobie ile wydawalem na paliwo i ile jezdzilem a jak jest teraz jak kazdy wyjazd przeliczam .......itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

pisałem że gospodarka....czyli przemysł,transport,produkcja itd a nie miałem na myśli szarych obywateli,którzy owszem nie muszą kupować paliwa do życia na codzień :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...