Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Podaj nr tego koreczka jak możesz :wink4:

Opublikowano

Ciekawe czy na tych heblach bedzie duża różnica. Najlepiej zbadaj droge hamowania (np z 50km/h) na seryjnych a potem na tych nowych heblach. :mysli:

z 50kmh? sekunda :naughty:

Opublikowano

Droge hamowania a nie czas :naughty::decayed:

Opublikowano

Droge hamowania a nie czas :naughty::decayed:

siemian Ci odpowie i nawet nakręci filmik, hamowanie z 200-0km/h :decayed:

Opublikowano

podobna do mojej ale twoja piękna

Opublikowano

Bardzo fajny zestaw kosmetykow :)

Gliptone :good:

Masz pianownice prawda? Dodaj sobie troszeczke Citruswash&gloss do mieszanki to zobaczysz co sie dzieje :)

CG Speed Wipe to jeden z moich ulubionych zapachow..

Jak idziesz w CG to wyprobuj jeszcze CG Blacklight + Hybrid V7.. :kox:

Opublikowano
  • Autor

antonio

Twoja osłona leży w garażu, metalowa czeka w sumie na nawiercenie otworów i montaż..

może jutro to ogarnę, chociaż mało czasu..

Podaj nr tego koreczka jak możesz :wink4:

Numer podam zaraz jak wrócę z pracy, jak coś to mam jeszcze jeden koreczek. Mogę oddać za 80zł (wysyłka gratis)

Heble wymieniam dopiero wiosną, nie mam ochoty szukać teraz jakiś 18 na zimę i wydawać nie wiadomo jakich pieniędzy na nowe opony. Wtedy gdy założę jakieś letnie gumy i znajdę kawałek suchego asfaltu coś się nakręci :cool1:

Makki Pianownica oczywiście jest :good: Citruswash'a właśnie kupiłem aby go mieszać, chyba nawet w Twoim wątku to podejrzałem :wink4: ogólnie cały czas szukam, z megsa czy PB wszystko sprawdzone, teraz pora na coś nowego.. na początek niech to będzie CG. Mam że się sprawdzą :)

Powiedz mi Makki jeszcze jak sprawuje się Micro-Dry towel od SV? Mogę się założyć że posiadasz coś takiego w zestawie :naughty: :naughty:

Opublikowano

przydałaby się mi ta osłona bo jeszcze pare dni aukcji i jak auto nie pójdzie to ogarniam wielki przegląd i B7 zostaje :wink4:

jakbyś ogarnął tą nową osłonę to może po niedzieli podleciałbyś do Mydlanego jak ja będę??? :wink4:

Opublikowano
  • Autor

jakbyś ogarnął tą nową osłonę to może po niedzieli podleciałbyś do Mydlanego jak ja będę??? :wink4:

no jasne :good: :good:

Opublikowano
:kox::pierdzioch:
Opublikowano

jakbyś ogarnął tą nową osłonę to może po niedzieli podleciałbyś do Mydlanego jak ja będę??? :wink4:

no jasne :good: :good:

To przy okazji ja może bym też koreczek łyknął :wink4:

Opublikowano

Powiedz mi Makki jeszcze jak sprawuje się Micro-Dry towel od SV? Mogę się założyć że posiadasz coś takiego w zestawie :naughty: :naughty:

Ehh, nic ciekawego wedlug mnie.

Moje ulubione reczniki to Fluffy Dryer, Miracle Dryer i CG Mammoth :)

Opublikowano
  • Autor

Za jednym razem zapowiedź jak i mała ciekawostka.. :cool1:

DSC01567.JPG

DSC01568.JPG

DSC01571.JPG

DSC01574.JPG

Wpadł też nowy RNS z 2010 roku. Dzięki adamooo :good:

z rzeczy najważniejszych to:

-softowo odblokowany tv free

-vin urządzenia zmieniony na 8E0

-polskie menu

Wbrew pozorną różnica jest kolosalna, wyświetlacz na prawdę jest świetny, a samo oprogramowanie jakby milsze dla oka.

Cieszy nawet obsługa większych kart pamięci.

DSC01579.JPG

DSC01581.JPG

Wpadają też ostatnie graty od aira..

Coś zza wielkiej wody:

DSC01587.JPG

DSC01588.JPG

DSC01589.JPG

i parę krajowych wyrobów..

DSC01591.JPG

DSC01592.JPG

DSC01593.JPG

Opublikowano

stara navi to syf..zobaczysz jak chwile pojeździsz i wsiądziesz do kogoś kto ma stare rns-e to będzie szok :kox: niezły magazyn gratów :evil:

Opublikowano

20 inczy będzie? :good:

RNS 2010 :slina: :slina: :slina: kolejna rzecz z mojej listy na którą nie mam co liczyćw najbliższym czasie :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Ale gratów nakupiłeś :hi:

Ale 20" to przegięcie, wygląd będzie extra :kox: ale o normalnej jeździe można zapomnieć :disgust:

Opublikowano
  • Autor

Ale gratów nakupiłeś :hi:

Ale 20" to przegięcie, wygląd będzie extra :kox: ale o normalnej jeździe można zapomnieć :disgust:

Będzie szał macicy :naughty::kox:

Spokojnie.. na co dzień będą 19", ten kpl będzie na "święta" :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.