Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] a4 tuning


BRZEZIN

Rekomendowane odpowiedzi

to tak jakby powiedzieć że chip jest szopką bo inżynierowi nie potrafili docenić potencjału silnika :) Jak auto jest porezane ze smakiem to nie widze w tym żadnej kupy...

Koniec, bo niezły OT.

tym bardziej z tego linku co wkleiłem tam gdzieś na górze :wink4: co jak co ale tego kupą nazwać nie można, auto wygłaskane ze smaczkiem :gwizdanie:

Brzezin zastanowiłes sie nad zdjęciem tej tylnej dokładki zderzaka :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdarzyło sie kilka porschakuw itp ale jakos RS4 nie albo poprostu uwagi nie zwrocilem :gwizdanie:

Właśiciele RS4 się maskują po prostu. Zakładają bodykity od przedliftów i takie tam... :>

Jak ja moglem ten temat ominac :decayed:

Brzezin cos nowego wymodziles, bo cos cicho siedzisz..

Co do rs4 tego zielonego to jest :decayed:

Nie rozumiem, jak moze ktos powiedziec ze to auto to kupa..

Powiedz to nosbowi, jak z b6 robi rs4 b7 z silnikiem z s4 b5 :wink4:

To sie nazywa pasja a nie druciarstwo.

Prosze Cie!

Jak mozesz porownywac profesjonalne modzenie Nosba do tego zielonego! :kox:

Przeciez Nosb nie zajmuje sie niczym ponizej esy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pod maska ma zapewne pudelko z napisem Power BOX +100ps and 200NM .Ten bodykit to naprawde troche wiocha zalatuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pod maska ma zapewne pudelko z napisem Power BOX +100ps and 200NM .Ten bodykit to naprawde troche wiocha zalatuje

Lepiej tak nie pisz :gwizdanie: Bo zaraz ci jeden z drugim wejdzie na twoja A4 (wiem po sobie) i zacznie pisac ze sam wioche robisz wkladajac biale boczne kierunki do przedlifta :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pod maska ma zapewne pudelko z napisem Power BOX +100ps and 200NM .Ten bodykit to naprawde troche wiocha zalatuje

Lepiej tak nie pisz :gwizdanie: Bo zaraz ci jeden z drugim wejdzie na twoja A4 (wiem po sobie) i zacznie pisac ze sam wioche robisz wkladajac biale boczne kierunki do przedlifta :polew:

napisal ci tak bo zes negowal ze RS4 to tylko ma byc ori ... wiec po to inzyniezy robili polifta zeby byl poliftowy ... za bardzo wziales sobie do serca co ci tamten kolo napisal

po 2 skoro ty piszesz w tym temacie to musis sie liczyc ze ktos negatywnie napisze w twoim... takie moje zdanie ;)

mi ta fura tez nie podchodzi ale po co mam to komentowac czy ty obchodzi wlasciela ;) watpie...

aaa i uwielbiam RS4 i S4 w TDi stylizacja to stylizacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej tak nie pisz :gwizdanie: Bo zaraz ci jeden z drugim wejdzie na twoja A4 (wiem po sobie) i zacznie pisac ze sam wioche robisz wkladajac biale boczne kierunki do przedlifta :polew:

ale ten chłopak pier**li... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapraszam mozecie gadac i o moim chetnie wezme pod uwage co mozna zrobic,a akurat boczne kierunki pasuja jak ulał wiec niewiem w czym problem i 99%forum ktore ma przedlifta ma zmienione boczne kierunki,wiec nikt nie napisze kto ma tak samo :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...