Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Strefa motocyklistów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Miszka, nie kombinuj, kup to co Ci się podoba, czy to będzie 600 czy 1000 to już jeden kij, MUSISZ MIEĆ ŁEB NA KARKU

Rozdupić się możesz nawet na rowerze :rolleyes:

Tyle

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 203,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

sam kupiłem pierwsze moto i jest to 600 moim zdaniem 1000 na pierwsze moto to lekka przesada :gwizdanie:

Opublikowano

No 1000 to juz moze byc za duzo,ale 600 spokojnie idzie ogarnac, ja przed pierwsza CBR 600rr mialem jedynie za dzieciaka komarka i simsona :polew:

Ale jakos dalem rade i zyje,choc na d*pie juz tez lezalem,ale to nie z winy "za mocnego" moto, tylko swojej wlasnej glupoty raz,a drugi przez nieszczesliwy zbieg okolicznosci ;(

Opublikowano

Miszka, nie kombinuj, kup to co Ci się podoba, czy to będzie 600 czy 1000 to już jeden kij, MUSISZ MIEĆ ŁEB NA KARKU

Rozdupić się możesz nawet na rowerze :rolleyes:

Tyle

jaja se robię :lol1:

Opublikowano

Ty se lepiej kup już ciuchy, bo są przeceny i to znaczne :rolleyes:

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

Czy są na forum osoby które mogą pomóc przy zakupie moto - może handlują albo mają kontakty...

chcę kupić początkiem marca jak co pls o PW

Opublikowano

Czy są na forum osoby które mogą pomóc przy zakupie moto - może handlują albo mają kontakty...

chcę kupić początkiem marca jak co pls o PW

a co kupujesz ?? :gwizdanie:

Opublikowano

Z750 :decayed:

Opublikowano

szkoda kasy

Opublikowano

szkoda kasy

Oj tam szkoda :decayed: na moto nigdy nie szkoda :kox: Ja też zastanawiam się czy nie zmienić moto na ten sezon. Mam KLE 500 a chodzi mi po głowie Suzuki DL 1000 v-strom może ma ktoś z tu obecnych i podzieli się jakimiś informacjami :rolleyes:

Opublikowano

Ja powoli zaczynam się rozglądać za banditem 650 (pierwszy motocykl, 183cm wzrostu) tak żeby marzec-kwiecień już coś zakupić

Opublikowano

Z750 :decayed:

:wink4:

szkoda kasy

nudny jesteś

Opublikowano

a ja polecam GSX-Ra 1000 K6 jeżdżę od dwóch sezonów i moto jest naprawdę super i co ciekawe to jest jeden z najmocniejszych ,,litrów`` mocniejszy od R1 czy CBR . :)

Opublikowano

Z750 :decayed:

:wink4:

szkoda kasy

nudny jesteś

mam takie gówn....o, zreszta juz rozje....bane

i bede to powtarzał do znudzenia: SZKODA KASYYYYYYYYYYYYYYYYY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

przerost masy nad trescią, niby 110kM a jezdzi gorzej jak 70 :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

a ja chyba pogonie swoja cbr :gwizdanie: mam ochote na litra :kox:

Opublikowano
Opublikowano

Proszę ile motocyklistów ;) Sam jeżdżę na GSX-R 600 K1 i jak najbardziej polecam !

1000510u.jpg

Jeśli może potrzebowali byście jakiś opon do motocykli piszcie ;) Mam w super cenie znane marki !

Opublikowano

Panowie przy kupnie motocyklu szczególnie "ścigacze" na co zwrócić uwagę :mysli:

Opublikowano

Panowie przy kupnie motocyklu szczególnie "ścigacze" na co zwrócić uwagę :mysli:

Przy motocyklu nie jest tak prosto jak przy aucie niestety :(

Ja zawsze zaczynam od spraw technicznych..

lagi,hamulce, łozyska szczególnie na główce, przegląd wszystkich kabli i czy wszystko działa jak trzeba,skrzynia biegów i silnik na pełnej pi***ie. co do wypadkowości to trzeba dokładnie i uważnie przejrzeć wszystkie spawy,jeżeli rama nie jest alu tylko zwykła stalowa i malowana to każde pękniecie lakieru każda jedna nawet najmniejsza wgniotka na ramie coś znaczy, to samo tyczy się alu ramy.

Ogólnie tego jest sporo i trzeba troszkę czasu na oględziny poświecić :wink4:

Ja na wiosnę znów bede coś kupował na razie kandydatów jest kilka, poprostu co będzie w dobrym stanie to się przygarnie, bo złomów jest niestety bardzo duzo.. :(

Opublikowano

sprawdzac dokłądnie jak wygląda VIN na ramie

coraz wiecej trafia sie "przeszczepów"

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.