Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Strefa motocyklistów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
młody bierz jakiegos crossa

i dokup kit na supermoto

jazda jest zaje....bista :kox::kox::kox::kox:

można powiedzieć, że mnie poparł :kox:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 203,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No dobra to pokażcie co ciekawego jeszcze jest w pojemności 250cm3:wink:

Opublikowano

no właśnie o coś takiego mi chodziło, myślę że w tej pojemności to chyba najlepsze rozwiązanie na miasto, lekkie zwinne i w żwawe , kumpel lata z nami ekipą Duke'iem 690 chyba to po mieście nikt nie ma z nim szans + non stop na gume włazi :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witajcie swój pierwszy sezon 2012 zaczołem w marcu i szcześliwie go przelatałem na zx6r 00' polecam moto fajnie się prowadzi i jest zwinne,prawdopodobnie jeszcze przyszły sezon nim będe latać,pożniej może zx10r 05'-06' :)

lewa w góre

Opublikowano
ja mam wsk z 60r :wink:

jak w dobrym stanie i na chodzie ładną kase możesz wołać :)

Opublikowano

zobaczcie jakie zmiany szykują:facepalm:

maszynka do robienia pieniędzy rusza, teraz jeszcze trudniej będzie zdać prawko

Opublikowano

Dobrze że człowiek ma to za sobą ....

Opublikowano
ja mam wsk z 60r :wink:

jak w dobrym stanie i na chodzie ładną kase możesz wołać :)

wiem :) ,do tego mam nowy silnik na zapas ,nigdy nie zakładany ,raz tylko odpalany :)

---------- Post dopisany at 15:10 ---------- Poprzedni post napisany at 15:08 ----------

zobaczcie jakie zmiany szykują:facepalm:

maszynka do robienia pieniędzy rusza, teraz jeszcze trudniej będzie zdać prawko

prawko A a co to ? :grin:

Teraz prawko na A ma być na Suzuki Glaudius 600'

Opublikowano

już widzę te "szlify" na egzaminie:kox:

Opublikowano

Teraz prawko na A ma być na Suzuki Glaudius 600'

Gladius :thumbup1::wink:

---------- Post dopisany at 16:49 ---------- Poprzedni post napisany at 15:54 ----------

Ma ktoś styczność z kaskami marki ICON? :eusathink:

Opublikowano

Melduję swoją obecność w braci motocyklowej , lat mam 19 , w siodle sezonów z 5 czy 6 w tym 2 na Suzie gsxr 600 k6, reszta to tzw małe ścigacze 125 i 50 .Obecnie zraziłem się torowaniem i właśnie tam próbuje swoich możliwości . Bywam na zlotach i spotkaniach , turystycznymi wypadami tez nie gardzę .Stały forumowicz gsxr-forum.pl na które zapraszam nie tylko posiadaczy gsxr

Opublikowano

Witam :)

A Junaka ktos tu ma? :D

bo ja mam dwa. jednym troche pojeździłem wiecej ale teraz w częściach w garażu, drugi w całosci i z wózkiem ale czeka chyba na syna, sentyment to tych sprzętów mam ogromny i jakoś mi ciężko sie ich pozbyć. Hondą wiekszość czasu przejeździłem ale musiałem sprzedać, teraz mnie znowu kusi żeby zakupu dokonać jednoślada. tylko kręgosłup mi nawala i potrzebuje czegoś lekkiego i zwinnego :)

Opublikowano
Witam :)

A Junaka ktos tu ma? :D

bo ja mam dwa. jednym troche pojeździłem wiecej ale teraz w częściach w garażu, drugi w całosci i z wózkiem ale czeka chyba na syna, sentyment to tych sprzętów mam ogromny i jakoś mi ciężko sie ich pozbyć. Hondą wiekszość czasu przejeździłem ale musiałem sprzedać, teraz mnie znowu kusi żeby zakupu dokonać jednoślada. tylko kręgosłup mi nawala i potrzebuje czegoś lekkiego i zwinnego :)

trzymaj te Junaki, za pare lat będą warte fortunę. Mój dziadek miał Junaka - 350ccm, miał niezłe kopyto :decayed:

btw. jakby ktoś szukał sprzęta to mam Hondę CBR 600 RR z 2003 roku na sprzedanie :wink:

Opublikowano

A ja planuję jeszcze jutro przepalić swojego horneta:decayed:

Niby tylko 10 stopni... ale nie w takich warunkach się jeździło :kox:

Opublikowano

14milibemowo20509.jpg

:decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

ja też ostatnio pojeździłem :ad:

Opublikowano

jak zimujecie wasze sprzęty jakieś stojaki itp ? dajcie jakieś wskazówki co trza kupić na zimę

Opublikowano

Ja oprócz stojaka jeszcze okrywam pokrowcem :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.